Badania świadków: ogrzewanie biomasą

Odnawialne źródła energii, za wyjątkiem energii słonecznej lub termicznej (zobforums dedykowane poniżej): turbiny wiatrowe, energie morskie, energetyka hydrauliczna i wodna, biomasa, biogaz, głęboka energia geotermalna itp.
terrorysta
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 2
Rejestracja: 31/12/06, 02:36

Badania świadków: ogrzewanie biomasą




przez terrorysta » 31/12/06, 02:45

bonjour,

Jestem przewodniczącym rady powierniczej mojej współwłasności, zlokalizowanej w IDF. Jestem w trakcie kompletowania dokumentacji biomasy, pod kątem zmiany instalacji kotłowej. w celu wsparcia mojego projektu biomasowego, w obecności współwłaścicieli rezydencji, poszukuję osoby, która ogrzeje się tym rozwiązaniem, w szczególności pelletem: drzewnym, makuchem.
świadek powinien opowiedzieć trochę o swoich doświadczeniach i doświadczeniach z biomasą podczas głosowania w lutym 2007 r.

Chciałbym, żeby wszystko było jak najbardziej obiektywne. żadnych wielkich przemówień, tylko doświadczenia i postacie wspierające. oczywiście, jeśli doświadczenie jest rozczarowujące, nie jest tego warte : Chichot:

Wciąż szukam, ale we Francji mam wrażenie, że...... jestem jednym z pierwszych, którzy to robią, na poziomie współwłasności. więc pomóż mi.

dziękuję za skontaktowanie się ze mną
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79323
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11042




przez Christophe » 31/12/06, 12:01

Radzę Ci przeglądać różne strony na tej stronie: https://www.econologie.com/annuaire/ener ... -0024.html

ps: twój nick jest bardzo „przeciętny”...
0 x
terrorysta
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 2
Rejestracja: 31/12/06, 02:36




przez terrorysta » 31/12/06, 19:29

Tak, dziękuję. linki są fajne. ale to są firmy. może znają ludzi, którzy ogrzewają się biomasą


przepraszam za pseudonim, określam siebie jako terrorystę, ponieważ....

zgodnie z pewną logiką państwa, przemysłowców, niektóre moje działania, takie jak:

ekologiczne, antyreklamowe lub dotyczące wolnego oprogramowania, uważane są za „niemoralne”, a nawet „nielegalne”: podarcie reklamy w metrze stanowi utrudnianie własności prywatnej i grozi karą grzywny. słuchanie „darmowej” muzyki bez DRM jest uważane przez władze i państwo za „niemoralne”, ja sam byłem obecny na wszystkich debatach w Zgromadzeniu Narodowym i byłem świadkiem wielu szokujących rzeczy. ale to oczywiście wynika z ekologii.

więc przyzwyczaiłem się nazywać siebie terrorystą forums. co w rzeczywistości nie jest całkowicie fałszywe, zgodnie z nowym ustawodawstwem i „zasadami dobrego zachowania KONSUMENCKIEGO”.

w tym przypadku przestrzegam zasad forum, natychmiast zmienię pseudonim.
ale chciałbym odnowić ogłoszenie pod nowym nickiem???
natychmiast
0 x
Avatar de l'utilisateur
jean63
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2332
Rejestracja: 15/12/05, 08:50
Lokalizacja: Owernia
x 4

czas




przez jean63 » 31/12/06, 19:32

terrorysta: co za pomysł na pseudonim! zmienić i ustawić zegar na właściwą godzinę.
0 x
Dopiero kiedy przyniósł dół ostatnie drzewo, ostatnia rzeka zanieczyszczoną się, ostatni złowione ryby człowiek zda sobie sprawę, że pieniądze nie są jadalne (Indian MOHAWK).
Goddard
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 6
Rejestracja: 31/12/06, 19:39




przez Goddard » 01/01/07, 02:25

To nie mój zegar określa czas wysłania wiadomości, ale zegar serwera, na którym hostowana jest witryna. Na szczęście w przeciwnym razie administrator będzie miał trudności z przyjęciem wiadomości. jeśli wiadomość nie dotarła na czas, oznacza to, że to Twój komputer nie dotarł na czas.

tutaj jest wskazówka

ntpdate -u ntp.uvsq.fr

To całkiem pomaga.

następnie, jeśli przeczytasz wiadomości nieco bardziej szczegółowo litera po literze, zobaczysz, że twoja wiadomość jest bezużyteczna, ponieważ mod już mi to zauważył, a ja już zmieniłem swój nick, wyjaśniając powód mojego wybór tego pierwszego.
0 x
Yvan_1963
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 1
Rejestracja: 01/01/07, 15:40
Lokalizacja: Górna Sabaudia

Wezwij świadków




przez Yvan_1963 » 01/01/07, 16:09

Witam,
Mieszkam w Górnej Sabaudii; W listopadzie 2005 zamontowałem kocioł na pellet drzewny. O ile jestem zadowolony ze zmiany paliwa (poprzednio kocioł na propan), to jestem bardzo zawiedziony obsługą instalatora i montażem przez niego różnych elementów (De Dietrich w korpusie, Thermia w palniku , Oertli za rozporządzenie), które nie wydają mi się spełniać minimalnych wymagań dla kotłowni na pellet drzewny.
Więcej szczegółów chętnie udzielę zainteresowanym, bo ten instalator szkodzi nie tylko swojemu zawodowi, ale i wyborowi paliwa.
0 x
mikl
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 1
Rejestracja: 06/02/07, 18:37




przez mikl » 06/02/07, 18:48

Witam,

Mała odpowiedź na terrorystę. Znalezienie sprzedawcy rozwiązań grzewczych nigdy nie stanowi problemu. Wiedza o tym, czy rozwiązanie, które Ci oferuje, jest zrównoważone, to coś zupełnie innego. Zatem wszyscy mówią o biomasie. To prawda, że ​​ciekawie jest przyjrzeć się temu problemowi, ale kto dostarcza surowiec. Ogrzewanie słomą jak się tak jak ja mieszka na wsi to już nie jest łatwo, ale w mieście (IDF)??? Problemem biomasy jest gęstość produktu. Pracuję nad projektem zagęszczenia biomasy, ale problem polega na tym, że industrializacja wiąże się z kosztami, które stawiają nas powyżej ceny kłód. Nie zniechęcajcie się więc i inwestujcie w systemy, które będą mogły wykorzystywać biomasę, bo za kilka lat różnica z pewnością będzie na korzyść biomasy, która nie boryka się z problemem dostaw.

Z poważaniem,
0 x
Avatar de l'utilisateur
słoń
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6646
Rejestracja: 28/07/06, 21:25
Lokalizacja: Charleroi, centrum świata ....
x 7




przez słoń » 06/02/07, 23:47

Witamy „terrorystę”!

Wiesz, abbé Pierre był także „terrorystą” według twojej definicji.

(To powiedziawszy, dobrze by było, gdyby opodatkowano pieszych, nudystów, osoby pijące wodę, rowerzystów itp. ze względu na uchylanie się od płacenia podatków!) : Chichot:
0 x
Elephant Najwyższego Honorowy éconologue PCQ ..... jestem zbyt ostrożna, nie dość bogaty i zbyt leniwy, aby rzeczywiście zapisać CO2! http://www.caroloo.be
paotop
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 139
Rejestracja: 15/11/05, 11:35
Lokalizacja: zachód




przez paotop » 07/02/07, 08:56

Słoń napisał:Witamy „terrorystę”!

Wiesz, abbé Pierre był także „terrorystą” według twojej definicji.

(To powiedziawszy, dobrze by było, gdyby opodatkowano pieszych, nudystów, osoby pijące wodę, rowerzystów itp. ze względu na uchylanie się od płacenia podatków!) : Chichot:



DJAAAAAAAAA

słoń, właśnie opublikowałeś swój 666-ty post (666, numer bestii)

a na dole zaznaczasz: „Sam Bóg idzie z tobą i nie pozwoli ci się potknąć”.

to bardziej terroryzm, to geneza..... : Chichot: : Mrgreen:
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "hydraulicznej, wiatrowej, geotermalnej, energii morskiej, biogaz ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Google Adsense [Bot] i goście 351