Kształtowanie krajobrazu według Zgromadzenia Narodowego LCP

Odnawialne źródła energii, za wyjątkiem energii słonecznej lub termicznej (zobforums dedykowane poniżej): turbiny wiatrowe, energie morskie, energetyka hydrauliczna i wodna, biomasa, biogaz, głęboka energia geotermalna itp.
Avatar de l'utilisateur
antoinet111
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 874
Rejestracja: 19/02/06, 18:17
Lokalizacja: 29 - Landivisiau
x 1

Kształtowanie krajobrazu według Zgromadzenia Narodowego LCP




przez antoinet111 » 22/12/06, 01:06

LCP, kanał parlamentarny Zgromadzenia Narodowego, nadaje obecnie reportaż dotyczący „wiadomości” rolniczych, w filmie dokumentalnym o architektach krajobrazu podają, że ŚREDNIE wynagrodzenie pracowników ogrodów zielonych wynosi 2 euro miesięcznie. :zaszokować:

Miałem przyjemność pracować w tej branży przez kilka lat i niestety nie spotkałem nikogo, kto zarabiałby taką kwotę.

reakcje :?

Salut.
0 x
Zagłosuję na piśmie o betonowym słupkiem i praktyczność.
Dół talkers i wentylator pod sufitem!
Avatar de l'utilisateur
słoń
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6646
Rejestracja: 28/07/06, 21:25
Lokalizacja: Charleroi, centrum świata ....
x 7




przez słoń » 22/12/06, 08:07

Jest to najprawdopodobniej wynagrodzenie brutto, łącznie z podatkami, składkami socjalnymi, płatnymi urlopami, premiami za złą pogodę i wszystkimi opłatami, czyli innymi słowy, ile pracownik kosztuje firmę
0 x
Elephant Najwyższego Honorowy éconologue PCQ ..... jestem zbyt ostrożna, nie dość bogaty i zbyt leniwy, aby rzeczywiście zapisać CO2! http://www.caroloo.be
Avatar de l'utilisateur
zac
Pantone badacz silnika
Pantone badacz silnika
Wiadomości: 1446
Rejestracja: 06/05/05, 20:31
Lokalizacja: piton st leu
x 2




przez zac » 22/12/06, 10:40

Słoń napisał:Jest to najprawdopodobniej wynagrodzenie brutto, łącznie z podatkami, składkami socjalnymi, płatnymi urlopami, premiami za złą pogodę i wszystkimi opłatami, czyli innymi słowy, ile pracownik kosztuje firmę


zrekompensować dodatkowo pensję dyrektora generalnego centrum ogrodniczego : Evil: i amortyzacja narzędzi (samochód kosiarka itp.) : Mrgreen:
0 x
Powiedział zebra, Freeman (zagrożone rasy)
To nie dlatego, że jestem con Staram się nie robić inteligentne rzeczy.
Avatar de l'utilisateur
antoinet111
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 874
Rejestracja: 19/02/06, 18:17
Lokalizacja: 29 - Landivisiau
x 1




przez antoinet111 » 22/12/06, 10:56

dobrze widziane dla DG.
0 x
Zagłosuję na piśmie o betonowym słupkiem i praktyczność.

Dół talkers i wentylator pod sufitem!

Powrót do "hydraulicznej, wiatrowej, geotermalnej, energii morskiej, biogaz ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Google Adsense [Bot] i goście 261