TPE na energię słoneczną, wiatrową i coś innego

Odnawialne źródła energii, za wyjątkiem energii słonecznej lub termicznej (zobforums dedykowane poniżej): turbiny wiatrowe, energie morskie, energetyka hydrauliczna i wodna, biomasa, biogaz, głęboka energia geotermalna itp.
Avatar de l'utilisateur
Hermine biała
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 10
Rejestracja: 29/11/06, 11:31
Lokalizacja: Bretania

TPE na energię słoneczną, wiatrową i coś innego




przez Hermine biała » 29/11/06, 16:38

Proszę bardzo, widzę, że nie jestem jedyną osobą na tym forum, która mieszka w 1. S i robi coś w sprawie energii odnawialnych.

Więc to wszystko, nasz „projekt” to energia słoneczna, wiatrowa i projekt nowego sposobu wytwarzania czystej energii (nie jest to jeszcze super zdefiniowane ^^).

Dopiero zaczęliśmy i mamy duży problem, który wydaje się mieć każdy: Problem!!!
Gdybyś miał jakąś radę w tej kwestii... Chui taker ^^

W przeciwnym razie, jeśli masz informacje, zdjęcia lub cokolwiek innego, umieść je tutaj, poszukam.

Ostatnia sprawa, nasza produkcja i strona internetowa, to też dopiero początek, ale nie wahaj się i skontaktuj się ze mną na mój adres MSN, aby powiedzieć mi, co myślisz o wysłaniu mi kilku rzeczy, jeśli to nam pomoże.

Dziękuję !!!
0 x
Avatar de l'utilisateur
zac
Pantone badacz silnika
Pantone badacz silnika
Wiadomości: 1446
Rejestracja: 06/05/05, 20:31
Lokalizacja: piton st leu
x 2

Re: TPE na energię słoneczną, wiatrową i coś jeszcze




przez zac » 29/11/06, 18:46

Hermine-Blanche napisała:Więc to wszystko, nasz „projekt” to energia słoneczna, wiatrowa i projekt nowego sposobu wytwarzania czystej energii (nie jest to jeszcze super zdefiniowane ^^).


Cześć

zmniejsza TPE. Na samej energii słonecznej wystarczy około dziesięciu : Mrgreen:

nowego sposobu wytwarzania czystej energii, nie wiemy, ale istnieją setki starych. : Mrgreen: : Mrgreen: : Mrgreen:

Nie przejmuj się definicją, nie ma problemów bez rozwiązań; Jeśli nie ma rozwiązań, nie było problemu.

@+

Dla Christophe'a znalazłem sposób na finansowanie Ciebie i witryny. Wszystko, co musisz zrobić, to sprzedać MŚP w pobliżu.
0 x
Powiedział zebra, Freeman (zagrożone rasy)
To nie dlatego, że jestem con Staram się nie robić inteligentne rzeczy.
Avatar de l'utilisateur
Hermine biała
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 10
Rejestracja: 29/11/06, 11:31
Lokalizacja: Bretania




przez Hermine biała » 06/12/06, 10:42

OK, więc opiszę nasz TPE, więc będzie on dotyczył energii słonecznej, wiatru i projektu, ale będzie bardziej opłacalny i ekologiczny.

To zwykle nasz ostatni problem (mówię normalnie, bo nauczyciele nie są między sobą zgodni ^^):

Jakie energie odnawialne byłyby najkorzystniejsze ekonomicznie i ekologicznie, pozwalając na zaspokojenie rosnącego zapotrzebowania na energię?

Ach!!! Chciałem zapomnieć!!! Naszą produkcją jest strona internetowa (powinienem to już powiedzieć, ale hej... ^^). Możesz to ominąć w ten sposób. Jeśli masz nam coś do powiedzenia, możesz pojawić się w Tribune lub wysłać nam e-mail albo na nasz adres MSN, albo na nasz wspólny adres, który jest dostępny po kliknięciu „Kontakt”

Myślę, że powiedziałem wszystko : Mrgreen:
0 x
Avatar de l'utilisateur
zac
Pantone badacz silnika
Pantone badacz silnika
Wiadomości: 1446
Rejestracja: 06/05/05, 20:31
Lokalizacja: piton st leu
x 2




przez zac » 06/12/06, 13:13

powitanie

biorąc pod uwagę inwestycję i wagę wody, jest to najbardziej opłacalna turbina pływowa : Lol:

@+
0 x
Powiedział zebra, Freeman (zagrożone rasy)

To nie dlatego, że jestem con Staram się nie robić inteligentne rzeczy.
Avatar de l'utilisateur
Hermine biała
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 10
Rejestracja: 29/11/06, 11:31
Lokalizacja: Bretania




przez Hermine biała » 06/12/06, 17:51

Myśleliśmy o tym, ale na razie nie jest to zbyt rozwinięte i zajmujemy się również energią słoneczną i wiatrową ^^. Ale dodajemy planowaną turbinę pływową.
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "hydraulicznej, wiatrowej, geotermalnej, energii morskiej, biogaz ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 313