Homebiogas, kieszonkowy metanizator do gotowania w domu

Odnawialne źródła energii, za wyjątkiem energii słonecznej lub termicznej (zobforums dedykowane poniżej): turbiny wiatrowe, energie morskie, energetyka hydrauliczna i wodna, biomasa, biogaz, głęboka energia geotermalna itp.
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79117
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10972

Homebiogas, kieszonkowy metanizator do gotowania w domu




przez Christophe » 11/06/16, 15:26

Za 1000 $ możesz ubiegać się o autonomię energetyczną ... ale tylko do gotowania!

http://www.homebiogas.com/

homebiogaz.jpg
homebiogas.jpg (44.16 KB) Obejrzano 11601 razy


Z pewnością nigdy nieopłacalne, ale tak ekologiczne :) Więc cholera, dlaczego to zawsze powinno być opłacalne, jeśli chodzi o energię? Denerwuje mnie to zachowanie !!!

Kiedy kupujesz nowe, bardziej modne spodnie, samochód lub smartfon, aby się pochwalić: gdzie jest opłacalność?
Denerwuje mnie !!

ps: dlaczego nie używają „ludzkich odpadów”? : Mrgreen: Ach tak, to chyba zbyt skoncentrowane w azocie ...
1 x
Avatar de l'utilisateur
chatelot16
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6960
Rejestracja: 11/11/07, 17:33
Lokalizacja: Angouleme
x 264

Re: Homebiogas, kieszonkowy metanizator do gotowania w domu




przez chatelot16 » 12/06/16, 16:26

http://www.homebiogas.com/faq.html
10. Co stanie się z nadmiarem gazu, którego nie używam?
Wbudowany zbiornik przechowuje 400 litrów gazu. Każdy dodatkowy gaz generowany przez system jest automatycznie uwalniany i rozprasza się w atmosferze.

kiedy wiemy, że metan ma duży efekt cieplarniany, metanizator, który traci metan, gdy jest zbyt wiele, wydaje się wątpliwy z ekologicznego punktu widzenia ... absolutnie konieczne jest rozszerzenie ... na skalę tego małego metalizatora płomień jest wielkie słowo, będzie trochę palący

1. Czy będzie działać przy każdej pogodzie?
HomeBiogas działa dobrze, gdy średnia 24-godzinna temperatura w dzień / noc wynosi 17 ° C (63 ° F) i więcej. Gdy temperatura spadnie poniżej niższej, wydajność gazu urządzenia zostanie znacznie zmniejszona. Z drugiej strony system będzie działał bardzo skutecznie w wysokich temperaturach, zarówno wilgotnych, jak i suchych.

działa tylko powyżej średniej temperatury 17 ° ... nie jest dobre dla Francji, będzie działać tylko w lecie, gdy gaz będzie najmniej przydatny

1000 dolarów za coś, co wydaje się bardzo lekkie, delikatne i nietrwałe ... nieefektywne ... nie budzi zaufania

jest ogrzewany bezpośrednio przez słońce: zła kontrola temperatury ... bakterie cierpią zarówno z powodu przegrzania jak i zimna ... potrzebujesz stałej temperatury ... więc jeśli chcesz podgrzać metanizator za pomocą słońca potrzebuję osobnego czujnika dla obwodu wodnego i termostatu

najlepszym miejscem na metanizator niekoniecznie jest tam, gdzie jest słońce ... kolektor słoneczny można umieścić na dachu lub innym słonecznym punkcie

Myślę, że z 1000 euro możemy zrobić więcej niż to
0 x
Cervesia
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 11
Rejestracja: 25/06/12, 13:05
x 2

Re: Homebiogas, kieszonkowy metanizator do gotowania w domu




przez Cervesia » 12/06/16, 17:10

dobrze dziękuję! Jestem zainteresowany samodzielną produkcją, a ty stawiasz mnie na drodze do majsterkowania
http://www.h2osmose.com/ecogwada/biogaz/index.htm
jak tylko się przeprowadzę, zrobię jedną i będę Cię informować! chyba że szybszy ode mnie się trzyma! lol
0 x
Avatar de l'utilisateur
chatelot16
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6960
Rejestracja: 11/11/07, 17:33
Lokalizacja: Angouleme
x 264

Re: Homebiogas, kieszonkowy metanizator do gotowania w domu




przez chatelot16 » 12/06/16, 17:21

Christophe napisał:
Kiedy kupujesz nowe, bardziej modne spodnie, samochód lub smartfon, aby się pochwalić: gdzie jest opłacalność?
Denerwuje mnie !!


kiedy kupujesz drogie rzeczy, żeby się pochwalić, to marnotrawstwo ... jeśli kupisz zbyt dużo metanizera, który produkuje niewiele i nie trwa długo, to są kolejne odpady ... ekologiczne popisywanie nie jest lepsze niż d „kolejny popis!

Lubię metanizację, ale nie powinieneś wkładać pieniędzy w lekką i delikatną rzecz, która może zostać całkowicie wyrzucona do kosza, ponieważ będzie za dużo problemów

wręcz przeciwnie, wolę budować z możliwie najbardziej standardowego elementu, będąc w stanie użyć go do innej rzeczy, jeśli metanizator nie będzie już używany ...

dlatego unikam betonowych zbiorników, niemożliwych do odzyskania lub przeniesienia w przypadku zmiany projektu: wolę blaszany zbiornik i folię z tworzywa sztucznego: zarówno solidne, jak i wymienne ... uważaj na zbiornik tego domowego biogazu tylko w plastikowej folii: zbyt delikatny ... zbyt trudny w utrzymaniu
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79117
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10972

Re: Homebiogas, kieszonkowy metanizator do gotowania w domu




przez Christophe » 13/06/16, 11:48

Tak, trwałość i ryzyko wycieku są problemem w poszczególnych biometanizatorach ...

Mam nadzieję, że HomeBiogas jest dobrze zbadany ...
0 x
Avatar de l'utilisateur
chatelot16
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6960
Rejestracja: 11/11/07, 17:33
Lokalizacja: Angouleme
x 264

Re: Homebiogas, kieszonkowy metanizator do gotowania w domu




przez chatelot16 » 13/06/16, 12:26

pojedynczy metanizator lub duży metanizator problem jest taki sam, produkcja jest niska, więc materiał musi być bardzo solidny, aby nie popaść w ruinę, zanim będzie opłacalny

w tym homebiogazie nie widzę dobrej nerki ... zresztą nie nadaje się do użytku we Francji, ponieważ nie ma ogrzewania

Mam nawet poważne wątpliwości co do prawdziwego istnienia tej rzeczy ... syntetyczne obrazy pozwalają sprzedać to, co jeszcze nie istnieje

pozytywną stroną jest sprawdzenie, czy istnieje rynek ... ile osób chciałoby inwestować w tego rodzaju rzeczy?

inwestujemy w fotowoltaikę, jesteśmy na dolnej linii, po zainstalowaniu produkuje się bez proszenia o jakąkolwiek pracę ... z małym metanizerem Obawiam się, że wymaga zbyt wiele pracy, aby wyprodukować bardzo mało, aby można było szybko porzucić ... i oddanie 1000 $ sprzętu to nie ekologia
0 x
Jacques Lavie
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 2
Rejestracja: 15/03/17, 11:25

Re: Homebiogas, kieszonkowy metanizator do gotowania w domu




przez Jacques Lavie » 15/03/17, 11:48

hatelot16 "] indywidualny metanizator lub duży metanizator problem jest ten sam, produkcja jest niska, więc materiał musi być bardzo stały, aby nie popadł w ruinę, zanim będzie opłacalny

w tym homebiogazie nie widzę dobrej nerki ... zresztą nie nadaje się do użytku we Francji, ponieważ nie ma ogrzewania

Mam nawet poważne wątpliwości co do prawdziwego istnienia tej rzeczy ... syntetyczne obrazy pozwalają sprzedać to, co jeszcze nie istnieje

pozytywną stroną jest sprawdzenie, czy istnieje rynek ... ile osób chciałoby inwestować w tego rodzaju rzeczy?

inwestujemy w fotowoltaikę, jesteśmy na dolnej linii, po zainstalowaniu produkuje się bez proszenia o jakąkolwiek pracę ... z małym metanizerem Obawiam się, że wymaga zbyt wiele pracy, aby wyprodukować bardzo mało, aby można było szybko porzucić ... i oddanie 1000 $ sprzętu to nie ekologia

Cóż, miałem już od prawie 1 roku wszystko idzie dobrze nawóz gazowy
0 x
Jacques Lavie
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 2
Rejestracja: 15/03/17, 11:25

Re: Homebiogas, kieszonkowy metanizator do gotowania w domu




przez Jacques Lavie » 15/03/17, 11:51

no mam jeden przez prawie rok zadowolony
0 x

Powrót do "hydraulicznej, wiatrowej, geotermalnej, energii morskiej, biogaz ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 165