Staż w dziedzinie energii odnawialnej

Odnawialne źródła energii, za wyjątkiem energii słonecznej lub termicznej (zobforums dedykowane poniżej): turbiny wiatrowe, energie morskie, energetyka hydrauliczna i wodna, biomasa, biogaz, głęboka energia geotermalna itp.
RealChange
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 1
Rejestracja: 21/05/16, 17:15

Staż w dziedzinie energii odnawialnej




przez RealChange » 21/05/16, 17:26

Witam,

Zwracam się dziś do was o zebranie informacji dotyczących stażu, który muszę odbyć. Obecnie wznawiam studia i wymagane jest odbycie stażu w branży, w której chcemy praktykować.

Chciałbym odbyć ten staż w dziedzinie badań nad energią odnawialną (nie chcę na przykład prostej sprzedaży paneli fotowoltaicznych), gdzie testujemy najlepsze wydajności, nowe energie, takie jak pływ i inne (I kieruje mnie do DUT GEII). Odkryłem po kilku badaniach tę stronę:
http://www.laboratoire-ocean-vital.com/
i bardzo mi się podoba! Niestety mieszkam w Nord-Pas-de-Calais i nie mogę tak daleko podróżować.

Więc dochodzę do pytania: czy w Nord-Pas-de-Calais są „laboratoria energii odnawialnej”?

Z góry dziękuję za odpowiedzi!
0 x
 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "hydraulicznej, wiatrowej, geotermalnej, energii morskiej, biogaz ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 218