Instalacja kotła włóż Godin

Odnawialne źródła energii, za wyjątkiem energii słonecznej lub termicznej (zobforums dedykowane poniżej): turbiny wiatrowe, energie morskie, energetyka hydrauliczna i wodna, biomasa, biogaz, głęboka energia geotermalna itp.
TessCharlain
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 1
Rejestracja: 05/10/15, 15:34

Instalacja kotła włóż Godin




przez TessCharlain » 05/10/15, 16:03

Witam,

Jestem nowym abonentem, ale uważnie przeczytałem wszystkie wymiany, kiedy Plop opublikował swoją wiadomość „Montaż pieca kotłowego w // z kotłem” (27.02.2012)

Podejmę się również montażu wkładu kotłowego Godin w // z kotłem gazowym.

Nie przewiduję automatycznego odciążenia przez kocioł gazowy, ponieważ chcę go tylko trzymać w przekaźniku podczas dłuższej nieobecności.
W tym celu planuję odizolować go prostymi ręcznymi zaworami.

Planuję zainstalować zbiornik buforowy do regulacji temperatury wody grzewczej i jeśli budżet na to pozwala, produkować CWU za pomocą kombinowanego zasobnika grzewczego 500L + CWU 150L (zasobnik zanurzeniowy CWU), zbiornik kombinowany typu OEG. KS. lub balon z cewką (?)

Czy możesz mi pomóc zaprojektować obieg, zabezpieczenia, ..., najbardziej odpowiedni sprzęt, schemat instalacji itp. ponieważ nie jestem inżynierem hydraulikiem. Dziękuję za pomoc.
:zaszokować:
0 x
 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "hydraulicznej, wiatrowej, geotermalnej, energii morskiej, biogaz ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 307