Future mikro elektrowni wodnej projekt roślina 35 KW (Reunion)

Odnawialne źródła energii, za wyjątkiem energii słonecznej lub termicznej (zobforums dedykowane poniżej): turbiny wiatrowe, energie morskie, energetyka hydrauliczna i wodna, biomasa, biogaz, głęboka energia geotermalna itp.
Maurel
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 1
Rejestracja: 04/03/12, 07:29

Future mikro elektrowni wodnej projekt roślina 35 KW (Reunion)




przez Maurel » 04/03/12, 13:15

witam, chciałbym uzyskać informacje dotyczące projektu instalacji mikroelektrowni wodnej o mocy 35 kw pod kątem prawnym. Posiadam strumień rzeczny, który przepływa przez moją działkę na poziomie wody. Mam możliwość wykonania przewodu wymuszonego o wysokości 10 15 zauważ, że z każdym deszczem strumień zamienia się w potok wody, pada bardzo często na zbocze i około 15% naturalnego, źródło pochodzi z dość daleka. Mam również możliwość stworzenia bardzo ważnego rezerwatu na wysokości 12 15 20 m i zamontować pompę 28M2h średnica wylotu 60 z góry dziękuję za pomoc w moim projekcie za ile edf kupuje kw na wyspie Reunion : Chichot: Dziękuję za polecenie odpowiedniej turbiny i generatora elektrycznego. Widziałem różne modele, do zobaczenia wkrótce.
0 x
Avatar de l'utilisateur
minguinhirigue
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 447
Rejestracja: 01/05/08, 21:30
Lokalizacja: Strasburg
x 1




przez minguinhirigue » 04/03/12, 16:04

Ponieważ spotkanie odbywa się za granicą, prawdopodobne jest, że ceny zakupu i metody montażu są specyficzne, inne niż we Francji kontynentalnej.

Zaleca się bezpośredni kontakt z lokalnym organem odpowiedzialnym za zarządzanie energią elektryczną.

Uważaj na retencję wody, jej rozwój podlega różnym przepisom dotyczącym wody i środowiska.

To wspaniały projekt, prosimy o informowanie nas o jego postępach.
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "hydraulicznej, wiatrowej, geotermalnej, energii morskiej, biogaz ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 183