Whisper 200 falownik SMA

Odnawialne źródła energii, za wyjątkiem energii słonecznej lub termicznej (zobforums dedykowane poniżej): turbiny wiatrowe, energie morskie, energetyka hydrauliczna i wodna, biomasa, biogaz, głęboka energia geotermalna itp.
mikaelb
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 9
Rejestracja: 11/10/10, 11:47

Whisper 200 falownik SMA




przez mikaelb » 27/10/11, 18:46

cześć

Chciałbym podłączyć turbinę wiatrową Whisper 200 do falownika SMA windy boy 1100lv do wtrysku sieciowego
Czy ktoś kiedykolwiek nawiązał tego typu połączenie
turbina wiatrowa jest wielonapięciowa: 24,36,48 V.
Jakie jest najlepsze napięcie dla tego typu falownika
falownik należy wyregulować zgodnie z turbiną wiatrową, należy poinformować o mocy w stosunku do dostarczanego napięcia: należy przyznać 7 punktów
merci de votre aide
0 x
Avatar de l'utilisateur
słoń
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6646
Rejestracja: 28/07/06, 21:25
Lokalizacja: Charleroi, centrum świata ....
x 7




przez słoń » 28/10/11, 09:53

Zadzwoń do SMA France: według najnowszych wiadomości są bardzo mili.

Możesz także pobrać pełną instrukcję użytkownika (instrukcję instalatora) gadżetu w kilku językach z ich witryny.
0 x
Elephant Najwyższego Honorowy éconologue PCQ ..... jestem zbyt ostrożna, nie dość bogaty i zbyt leniwy, aby rzeczywiście zapisać CO2! http://www.caroloo.be
mikaelb
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 9
Rejestracja: 11/10/10, 11:47




przez mikaelb » 28/10/11, 10:50

Zadzwoniłem już do sma, który przekazał mi szczegóły dotyczące procedury konfiguracji UPS, oprogramowania ...
ale wciąż mam jedną bardzo ważną rzecz do znalezienia dla poprawnego działania turbiny wiatrowej to poinformowanie oprogramowania sma: muszę podać 7 punktów pracy (napięcia w zależności od mocy) oraz współczynniki sprawności
bez tych ustawień nie będzie działać
0 x

Powrót do "hydraulicznej, wiatrowej, geotermalnej, energii morskiej, biogaz ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 295