MOB Hemp Landes Nassiet 40

Budowa siedliska przyrodniczego lub ekologicznego: plany, projekt, porady, ekspertyzy, materiały, geobiologia ... Dom, budowa, ogrzewanie, izolacja: właśnie otrzymałeś jedną lub więcej ofert. Nie możesz wybrać? Podaj tutaj swój problem, a my doradzimy przy właściwym wyborze! Pomoc w czytaniu DPE lub diagnostyki energetycznej środowiska. Pomoc przy zakupie lub sprzedaży nieruchomości.
yiu1980
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 1
Rejestracja: 09/12/09, 16:32
Lokalizacja: Hagetmau

MOB Hemp Landes Nassiet 40




przez yiu1980 » 03/07/10, 18:08

Witam,

Przyszedłem poinformować Państwa o rozpoczęciu projektu ekobudowlanego domu o konstrukcji drewnianej w miejscowości Nassiet 40330 LANDES.
Budowa rozpoczęła się w maju.
Trwają prace ziemne, możliwość rozbicia namiotów.
Montaż drewnianej konstrukcji i części dachu nastąpi pod koniec lipca 2010 roku.
Wspólny projekt rozpocznie się w pierwszym tygodniu sierpnia i zakończy na początku września 2010 roku.
Kraina 5000 metrów.

Programy uroczystości:
Układanie rur (woda, prąd)
Płyta betonowa konopna z mieszalnikiem rolniczym
Montaż izolacji od wewnątrz luźnego dachu ze słomy konopnej długiej
Montaż stolarki dębowej
Rozpoczęcie szalowania ścian działowych o konstrukcji szkieletowej drewnianej i malowanie podkładu pod przyszłą okładzinę jodłową.

Możliwość spania, woda i prąd, zakwaterowanie i wyżywienie na miejscu.
Suche toalety i prysznic solarny.
Możliwość pobytu tygodniowego.

Zapobiegać :
Państwo Vigneau Grégory i Carine
Chemin Cabe 40330 NASSIET
0622048080
0608260374
gregvigneau@hotmail.fr
0 x

Wróć do "Nieruchomości i budownictwo ekologiczne: diagnostyka, HQE, HPE, bioklimatyzm, środowisko naturalne i architektura klimatyczna"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 73