Dotacje na domy z drewna? MOB

Budowa siedliska przyrodniczego lub ekologicznego: plany, projekt, porady, ekspertyzy, materiały, geobiologia ... Dom, budowa, ogrzewanie, izolacja: właśnie otrzymałeś jedną lub więcej ofert. Nie możesz wybrać? Podaj tutaj swój problem, a my doradzimy przy właściwym wyborze! Pomoc w czytaniu DPE lub diagnostyki energetycznej środowiska. Pomoc przy zakupie lub sprzedaży nieruchomości.
Avatar de l'utilisateur
robindesbois
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 12
Rejestracja: 20/08/09, 16:53
Lokalizacja: Langwedocja
x 1

Dotacje na domy z drewna? MOB




przez robindesbois » 12/06/10, 19:28

cześć wszystkim!
w jakich przypadkach można otrzymywać dotacje, gdy buduje się z drewna?
1 x
musisz znaleźć najprostsze i najbardziej ekonomiczne rzeczy w przeszłości.
Avatar de l'utilisateur
Did67
moderator
moderator
Wiadomości: 20362
Rejestracja: 20/01/08, 16:34
Lokalizacja: Alzacja
x 8685




przez Did67 » 13/06/10, 10:32

1) Nie wiem o „konkretnej” dotacji ...

2) Następnie może wejść do domów oznaczonych BBC, jeśli jest ...

3) Możesz zbudować hotel we francuskich departamentach i terytoriach zamorskich i skorzystać z pewnych luk podatkowych ...

4) Uważam, że dzięki temu, co nam powiedziano, będziemy musieli nauczyć się realizować nasze projekty bez dotacji! Te, które istnieją, stopią się jak śnieg na słońcu ...

[dla tych, którzy nie śledzą wiadomości: nasz premier ogłosił wczoraj 50 miliardów oszczędności i 50 miliardów dodatkowych podatków; podążaj za moim wzrokiem! ; mistrzostwa świata są już w toku; znieczuleni ludzie; chodźmy; reforma emerytalna; koniec luk prawnych; nowe podatki ... ile goli zespół Francji? dziękuję Domenech, kontynuujcie andouille, które zajmuje dziennikarzy, czek francuski bierze się za selektora, który go zajmuje ... Aby docenić liczby, budżet różnych ministerstw, w tym deficyty = około 400 miliardów; dlatego 1/8 mniej budżetu i 1/8 więcej podatku]
0 x
dedeleco
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 9211
Rejestracja: 16/01/10, 01:19
x 10




przez dedeleco » 13/06/10, 13:43

Statystycznie widzimy, że dotacje i standardy dążą do rozwiązań, które zaspokajają i utrzymują lobby, z nieoptymalnymi rozwiązaniami, a nawet oszustwami poprzez akwizycję, ze zmianą skomplikowanych zasad i przepisów szybciej niż czas praktycznej realizacji !!
0 x
hel
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 50
Rejestracja: 16/03/09, 09:50




przez hel » 27/06/10, 10:48

przestudiuj to dobrze
na przykład trwała ulga podatkowa dla deweloperów na izolację zewnętrzną
40% (lub 25%, jeśli dom po 1977) uwzględnionej kwoty instalacji ...
na moją bocznicę z drewna
Planowałem odzyskać 6000 €
ale wzięli pod uwagę tylko izolację
nie drewno, które nie jest uznawane za izolację ...
nie liczymy również rusztowania
dzielimy wszystko przez 3 i przeskakujemy 2000 €
Uwaga: umiarkowanie uczciwy instalator, który dobrze zna teksty, odpowiednio wystawi fakturę
0 x
Avatar de l'utilisateur
Did67
moderator
moderator
Wiadomości: 20362
Rejestracja: 20/01/08, 16:34
Lokalizacja: Alzacja
x 8685




przez Did67 » 03/07/10, 19:24

Elio napisał:
... umiarkowanie uczciwy instalator, który dobrze zna teksty, odpowiednio wystawi fakturę


Możemy trochę się pobawić, ale nigdy nie bierzmy podatnika za idiotów!

Jeśli chodzi o kotły na pellet, dokonano korekt, ponieważ organy podatkowe z łatwością znają „katalogową” cenę takiego lub takiego sprzętu!

I tam odzyskanie dla beneficjenta i kontrola podatkowa dla rzemieślnika!
0 x
razputin
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 29
Rejestracja: 26/10/12, 16:24




przez razputin » 30/11/12, 12:12

W zeszłym roku chciałem kupić drewniany dom w Tulonie, który znalazłem na tej stronie http://www.aktifimmo.com/annonces-vente-maison--toulon-tr1-tb3-p0.html , Szukałem też środków na subsydia, ponieważ jest to dobro ekologiczne. Zwróciłem się do National Agency for the Improvement of the Habitat (ANAH), ale aby skorzystać z premii finansowych, należy spełnić pewne warunki, dlatego wszystko zależy od twojej sytuacji.
Spróbuj się z nimi skontaktować, a zobaczysz.
0 x

Wróć do "Nieruchomości i budownictwo ekologiczne: diagnostyka, HQE, HPE, bioklimatyzm, środowisko naturalne i architektura klimatyczna"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 106