Udział w Wikibooku?

Budowa siedliska przyrodniczego lub ekologicznego: plany, projekt, porady, ekspertyzy, materiały, geobiologia ... Dom, budowa, ogrzewanie, izolacja: właśnie otrzymałeś jedną lub więcej ofert. Nie możesz wybrać? Podaj tutaj swój problem, a my doradzimy przy właściwym wyborze! Pomoc w czytaniu DPE lub diagnostyki energetycznej środowiska. Pomoc przy zakupie lub sprzedaży nieruchomości.
Avatar de l'utilisateur
nonoLeRobot
Mistrz Kyot'Home
Mistrz Kyot'Home
Wiadomości: 790
Rejestracja: 19/01/05, 23:55
Lokalizacja: Beaune 21 / Paryż
x 13

Udział w Wikibooku?




przez nonoLeRobot » 09/09/05, 22:41

Cóż, nie jest łatwo być na bieżąco i pisać tak duży dokument, a jeśli zablokuję, blokuje to wszystkich. Dlatego sugeruję użycie narzędzia specjalnie do tego stworzonego: wikilivre, zwłaszcza, że ​​wikipedia ogromnie się rozwija, czas wskoczyć na modę, aby rozpowszechniać informacje (mimo wszystko uważajcie, filozofia wikilivre polega na utrzymywaniu neutralnego i oderwanego umysłu, a nie w ekologii zawsze oczywiste).

Więc teraz, jeśli masz pomysły, modyfikacje lub dodatki, nie wahaj się zrobić tego sam i nie martw się, możemy anulować, jeśli wystąpi błąd, więc ZRÓB TO. Przydaje się nawet do poprawiania błędów ortograficznych.

To bardzo proste, przejdź tutaj: http://fr.wikibooks.org/wiki/Habitation_éconologique a jeśli masz coś do poprawienia, przede wszystkim nie wahaj się kliknąć Modyfikuj, a następnie Zapisz. To wolny duch współpracy, więc nie trzeba czekać na zgodę innych, jeśli się nie zgodzimy, omawiamy to później.

Jednak nie bardzo podoba mi się prezentacja internetowa, więc myślę, że będę kontynuował pisanie streszczenia w formacie PDF z tekstem bardziej pasującym do książki, która miałaby początek i koniec.
0 x
Przeskocz moc
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 1
Rejestracja: 13/04/05, 10:07




przez Przeskocz moc » 10/09/05, 14:29

:x Cześć Nono,
powiedz mi, na stronie pojawiają się tylko tytuły „Mieszkanie ekologiczne” i „Lokalizacja, izolacja i ogrzewanie” i nie mogę odczytać treści. Czy możesz mi powiedzieć, jak uzyskać dostęp do treści?

Dzień dobry wszystkim...
0 x
Avatar de l'utilisateur
nonoLeRobot
Mistrz Kyot'Home
Mistrz Kyot'Home
Wiadomości: 790
Rejestracja: 19/01/05, 23:55
Lokalizacja: Beaune 21 / Paryż
x 13




przez nonoLeRobot » 12/09/05, 13:53

Jest tylko ogrzewanie, które jest trochę przerobione i trzeba na nie kliknąć, żeby tam przejść (to osobna strona), pomyślałem, że rozdzielone w 3 punktach - Lokalizacja, Izolacja, Ogrzewanie, żeby nie było czegoś zbyt ciężkiego , zwłaszcza, że ​​WIKI wydaje się nieco nasycać.

Ale zapomnijmy o tym wszystkim ;-), http://fr.ekopedia.org/ właściwie wydaje się do tego idealnie odpowiedni, nie wymyślajmy koła na nowo (ale udoskonalmy to).

Dziękuję za bardzo przydatny link, o którym nie wiedziałem.
0 x

Wróć do "Nieruchomości i budownictwo ekologiczne: diagnostyka, HQE, HPE, bioklimatyzm, środowisko naturalne i architektura klimatyczna"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 102