Guillermain, kolejny cud?

Budowa siedliska przyrodniczego lub ekologicznego: plany, projekt, porady, ekspertyzy, materiały, geobiologia ... Dom, budowa, ogrzewanie, izolacja: właśnie otrzymałeś jedną lub więcej ofert. Nie możesz wybrać? Podaj tutaj swój problem, a my doradzimy przy właściwym wyborze! Pomoc w czytaniu DPE lub diagnostyki energetycznej środowiska. Pomoc przy zakupie lub sprzedaży nieruchomości.
Denis
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 944
Rejestracja: 15/12/05, 17:26
Lokalizacja: Rodan-Alpy
x 2

Guillermain, kolejny cud?




przez Denis » 10/06/09, 16:31

To może zainteresować świat, Was, inżynierów! : Chichot:
0 x
Biały nie będzie istnieć bez ciemności, ale w każdym razie!


http://maison-en-paille.blogspot.fr/
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79117
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10972




przez Christophe » 10/06/09, 17:35

Ach ach ach, facet o pseudonimie AIRANDSUNCAR najwyraźniej wciąż żyje w sieci, publikował w latach 2004-2005 na forum:

https://www.econologie.com/forums/voiture-no ... -t54.html

Jest tak stary, że początek tematu został obcięty!
0 x
Avatar de l'utilisateur
Remundo
moderator
moderator
Wiadomości: 15992
Rejestracja: 15/10/07, 16:05
Lokalizacja: Clermont Ferrand
x 5188




przez Remundo » 10/06/09, 17:43

Jean-Claude Guillermain []
http://cf.geocities.com/jguillermain/AT.html
Pragmatyczny i elastyczny.

Czy nie zabrakłoby przymiotnika? Może świetnie? :D

Nie możemy ocenić, co oferuje, ponieważ nie ma danych technicznych. :?

Wykorzystując wyłącznie energię słoneczną, wydaje się to optymistyczne... 24 godziny przy 200 W/m² (trzeba jechać do Afryki, żeby znaleźć takie promieniowanie) średnie to tylko 4.8 kWh termiczny na dzień. Jego maszyna wyprodukowałaby 5 mechaniczny właśnie w ciągu dnia. :P

To też pochłania CO2...

Jeśli chcesz wiedzieć, podpisz umowę : Chichot:
0 x
Obraz
Denis
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 944
Rejestracja: 15/12/05, 17:26
Lokalizacja: Rodan-Alpy
x 2




przez Denis » 10/06/09, 17:54

Tak to prawda ! kolejny genialny pomysł!!!!! świat jest uratowany!!
0 x
Biały nie będzie istnieć bez ciemności, ale w każdym razie!





http://maison-en-paille.blogspot.fr/
Avatar de l'utilisateur
Remundo
moderator
moderator
Wiadomości: 15992
Rejestracja: 15/10/07, 16:05
Lokalizacja: Clermont Ferrand
x 5188




przez Remundo » 10/06/09, 17:56

Ach tak... 2003 pffiuuu...
airandsuncar napisała:15 października 2007 tutaj
Za zachowanie i potencję:

* ozon (O3),
* para wodna (H2O),
* dwutlenek węgla (CO2).

Zobacz prace LINDAL

Nie zamierzam ci wszystkiego wyjaśniać bez twojej zgody na podpisanie dokumentu o zachowaniu poufności.


Znowu brak odpowiedzi.

przed krytyką.
Czy masz wzrost ciśnienia o objętość na przykład 0,1 m3 przy ciśnieniu atmosferycznym zamkniętego gazu trójatomowego domieszkowanego telluryczną podczerwienią? Jeśli nie możesz odpowiedzieć, przestań opowiadać bzdury. To przeniesienie pracy LINDAL-a na „gnonote”.

Z poważaniem i zawsze do dyspozycji..


Jean-Claude

Byłaby to zatem ogromna ekspansja gazu typu CO2 w kontakcie z podczerwienią, pochodzącego albo ze słońca, albo z reemisji ziemskiej.

Moué... Wiadomo, że CO2 zatrzymuje podczerwień. W ten sposób nagrzewa się i może zwiększyć ciśnienie przy stałej objętości.

Ale żeby efekty energetyczne były tak wspaniałe, jak te naświetlone... :?
0 x
Obraz
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79117
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10972




przez Christophe » 10/06/09, 19:04

O tak, to był sam rok 2003!!

To nie czyni nas młodszymi!

Oczekiwanie na jego samochód to wciąż „rewolucyjny pomysł, który uratuje świat”…
0 x
Avatar de l'utilisateur
Guillermain
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 10
Rejestracja: 26/12/05, 17:25
Lokalizacja: Agen

Żyję dalej.




przez Guillermain » 09/09/09, 17:31

Żyję dalej.

Na razie to wszystko.

Wkrótce będą dobre niespodzianki dla tych, którzy krytykują, nie wiedząc o tym i nie wierząc.

Jeana-Claude’a Guillermaina
Jeśli chcesz otrzymywać informacje o moich wynalazkach, zajrzyj na blog Jeana Dionisa du Séjour. Ponieważ mój wynalazek wytwarzający energię elektryczną za mniej niż 0 euro za kWh będzie działać, przyjmie mnie.
0 x
Dziękujemy za lepsze i więcej niż Colibri.
Avatar de l'utilisateur
Guillermain
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 10
Rejestracja: 26/12/05, 17:25
Lokalizacja: Agen

Pobieram strony poprzez web.archive




przez Guillermain » 07/09/10, 13:57

http://web.archive.org/web/200910270029 ... aspillage/


Co więcej, geocities zdecydowało się wskrzesić witryny usunięte na polecenie Yahoo.
Zatem „jean-claude Guiillermain” w Google znajdzie ponad 10 000 witryn. 8)

Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego dnia pomimo tego świata, który jest zbyt „Cambalache”, a nie „gira.. gira”, ponieważ dostałem płaszcz, gdy było mi zimno, i buty, gdy chodziłem z bosymi stopami.
0 x
Dziękujemy za lepsze i więcej niż Colibri.
Alain G
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 3044
Rejestracja: 03/10/08, 04:24
x 3




przez Alain G » 07/09/10, 17:22

Wszystko za 7600, bo już mam dość...

07 marca 2008 o 14:57
Opis: Witam. Ponieważ nie mam pracy we Francji i nie jestem w stanie wyprodukować mojej turbiny, która pozwoliłaby nam obejść się bez benzyny, oleju napędowego i nafty, chcę wyjechać i w tym celu zostawiam wszystko, co posiadam, za 7600 euro w gotówce lub czeku poświadczonym. * Obrazy (akwarela Pascale Gendrel Veuve Aubert, olej i noże + oryginalny indyjski rysunek tuszem przedstawiający Place Furstemberg z 1880 r., autorstwa Lairé) * Liczne znaczki (1000), w tym pierwszy grecki. * Liczne karty telefoniczne (1000) od 1989. * Zestaw HIFI Turn Disc 33 obroty i 45 obrotów z nowym szafirem (faktura) * Wiele magazynów (geo, Science et vie, Challenge, Tecnometal, Quality, plus powietrze i kosmos + o czym zapomniałem) ) * Przenośny komputer Médion 19 cali + torba * Komputer Macintosh Power PC z czytnikiem CD i dyskietką 3 i 1/2 cala + internet. * liczne książki, komputery, powieści francuskie, angielskie i portugalskie, Jakość, seksuologia, sztuka, (około 400) * lalka * cyna * Pierścionek ze szmaragdem * Pierścionek z pięknym topazem. * Radio GRUNDIG z odtwarzaczem OC, OM, FM, GL i 33 T i 45 T (bardzo piękne) * Witryna w stylu secesyjnym. * Renault 19 TXE (remontowane hamulce, opony, zawieszenie, chłodnica, pompa wody. * Liczne półki sosnowe. * Kompresor 8 bar. * Bardzo lekka niemiecka wiertarka z akumulatorem litowo-jonowym 35 000 obr/min do delikatnych prac. * 2 900 Wiertarka tokarska do ciężkich prac. , jedna z dwoma akumulatorami litowo-jonowymi * mała latarka pneumatyczno-gazowa * ponad 100 płyt DVD, w tym DVD o wartości 20 euro * Przenośne radio z odtwarzaczem CD * kaseta z numerami nagrana na żywo z Regae * Dyktafon * Oprogramowanie do rysowania i system operacyjny LINUX * odzież dla mężczyzn o wzroście około 1 m i BMI wynoszącym 70. * Ręcznie robione skórzane buty chroniące przed ukąszeniami węży. * Teczka z nowej czarnej skóry, kupiona za 22 Euro w Agen. * Teczka skórzana w kolorze brązowym (stara) * sztućce i artykuły metalowe Plus wszystko, o czym zapomniałem... Sprawy, których nie można przegapić. Muszę całkowicie opróżnić dom.


Spiker:
Jeana-Claude’a Guillermaina
Telefon. : 0686660350
Telefon komórkowy: 0686660350
Zadzwoń: 0686660350, wieczorem...


Oszukiwałeś ludzi przez długi czas! : Evil:
0 x
Krocząc za czasami może wzmocnić przyjaźń.
Krytyka jest dobra, jeśli dodawane do niektórych komplementy.
Alain
Alain G
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 3044
Rejestracja: 03/10/08, 04:24
x 3




przez Alain G » 07/09/10, 17:27

http://forum.321auto.com/forum/mes_Topi ... ml#3577646

Baw się dobrze i sprawdź tę stronę, będziesz się dobrze bawić! 8)
0 x
Krocząc za czasami może wzmocnić przyjaźń.

Krytyka jest dobra, jeśli dodawane do niektórych komplementy.

Alain

Wróć do "Nieruchomości i budownictwo ekologiczne: diagnostyka, HQE, HPE, bioklimatyzm, środowisko naturalne i architektura klimatyczna"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 92