Econovia - Projekt Tworzenia Biznesu

Budowa siedliska przyrodniczego lub ekologicznego: plany, projekt, porady, ekspertyzy, materiały, geobiologia ... Dom, budowa, ogrzewanie, izolacja: właśnie otrzymałeś jedną lub więcej ofert. Nie możesz wybrać? Podaj tutaj swój problem, a my doradzimy przy właściwym wyborze! Pomoc w czytaniu DPE lub diagnostyki energetycznej środowiska. Pomoc przy zakupie lub sprzedaży nieruchomości.
Aubronm
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 2
Rejestracja: 23/04/08, 15:20

Econovia - Projekt Tworzenia Biznesu




przez Aubronm » 23/04/08, 15:24

Witam,

zwracamy się z prośbą o pomoc do użytkowników serwisu. Jesteśmy grupą studentów realizującą projekt założenia biznesu. Projekt ten ma temat: Rada w rozwiązaniach ekologicznych w siedlisku (z powiązaniem z dostawcami ekologicznymi, bilansem energetycznym, podstawowymi informacjami itp.).

Dlatego stworzyliśmy ankietę badania rynku, aby lepiej poznać oczekiwania Francuzów w zakresie budownictwa ekologicznego. Ten projekt nie jest przeznaczony do sprzedaży szalonym inwestorom; pozostanie to w ramach naszych badań.

ankietę (do wypełnienia w 2 min) znajdziesz pod tym adresem, jeśli chcesz nam pomóc:

http://asp.artologik.net/hecquery/qr/surveys/econovia.htm

Z góry dziękuję,
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79304
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11037




przez Christophe » 23/04/08, 18:19

Która szkoła? Jakie szkolenie? W formularzu nie ma nic wskazanego... :płakać:
0 x
Aubronm
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 2
Rejestracja: 23/04/08, 15:20




przez Aubronm » 23/04/08, 18:45

Rzeczywiście, nie podaliśmy wam pochodzenia naszej formacji. Pochodzimy z tytułu magistra zarządzania projektami w HEC & Supaéro. Wszyscy jesteśmy inżynierami i w pewnym sensie mamy „zielone włókno”!
0 x

Wróć do "Nieruchomości i budownictwo ekologiczne: diagnostyka, HQE, HPE, bioklimatyzm, środowisko naturalne i architektura klimatyczna"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Yahoo [Bot] i goście 100