Porady, krytyczny przegląd ściany roślin

Budowa siedliska przyrodniczego lub ekologicznego: plany, projekt, porady, ekspertyzy, materiały, geobiologia ... Dom, budowa, ogrzewanie, izolacja: właśnie otrzymałeś jedną lub więcej ofert. Nie możesz wybrać? Podaj tutaj swój problem, a my doradzimy przy właściwym wyborze! Pomoc w czytaniu DPE lub diagnostyki energetycznej środowiska. Pomoc przy zakupie lub sprzedaży nieruchomości.
Avatar de l'utilisateur
Willaupuis
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 83
Rejestracja: 02/08/05, 22:03
Lokalizacja: Region Tournai

Porady, krytyczny przegląd ściany roślin




przez Willaupuis » 09/09/07, 16:49

Witam wszystkich,

przyszłym roku planuję zaizolować od zewnątrz mojego domu warstwą 10cm jednak będzie musiał pokryć z okładziną, a problem w tym, że wyglądał całkiem różnych istniejących materiałów oraz że dużo kosztuje i często instalowane przez proffessionnel tym samym zwiększając koszty.
Lubię sobie zrobić przyjaciel powiedział mi, dlaczego nie zrobiłeś zieloną ścianę ,,, tylko w sieci nie znaleziono złego pub ale trochę doświadczenia na własnej konstrukcji na tego rodzaju ściany, to ktoś jeden na ten temat forum czy masz jakąś radę, by mi dać

konfiguracja przyjaciel rada mnie:
ściana => izolacja (z drewnianą listwą) => filc i mikroperforowana płyta pcv BIPLEX => listwa => podwójna siatka, w której będą znajdować się rośliny.
wiki znaleźć na różnych stylów użytkowych roślin, ale niewiele o budowie i kosztów w sobie.

dziękuję za odpowiedź, wszystko jest mile widziana krytyka Board

Alex
0 x
jeśli wszyscy zgadzają się, że ludzie myśleli,
Avatar de l'utilisateur
słoń
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6646
Rejestracja: 28/07/06, 21:25
Lokalizacja: Charleroi, centrum świata ....
x 7




przez słoń » 09/09/07, 19:04

Brzmi naprawdę wyglądają ładnie w postaci roztworu, jeśli w ogóle tutaj nie przynosi zbyt wiele wilgoci.

Masz już jakieś linki?
0 x
Elephant Najwyższego Honorowy éconologue PCQ ..... jestem zbyt ostrożna, nie dość bogaty i zbyt leniwy, aby rzeczywiście zapisać CO2! http://www.caroloo.be
Avatar de l'utilisateur
Willaupuis
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 83
Rejestracja: 02/08/05, 22:03
Lokalizacja: Region Tournai




przez Willaupuis » 12/09/07, 19:04

cześć "słoń", no nie mam prawie żadnego linku, dużo reklam, ale bardzo mało samokonstrukcji, dlatego zapytałem, czy ktoś ma doświadczenie w tej dziedzinie na tej stronie, ,,,, ale prawdą jest, że to niezwykłe ,,,, od soboty będę na urlopie, więc będę mógł pogłębiać swoje badania, będę Cię informować o wynikach. @ więcej
0 x
jeśli wszyscy zgadzają się, że ludzie myśleli,
lolo ściany roślinne
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 1
Rejestracja: 11/11/07, 20:51
Lokalizacja: Yvelines - Francja

Re: Wskazówki, krytyczny przegląd ściany roślin




przez lolo ściany roślinne » 11/11/07, 20:58

Willaupuis napisał:Witam wszystkich,

przyszłym roku planuję zaizolować od zewnątrz mojego domu warstwą 10cm jednak będzie musiał pokryć z okładziną, a problem w tym, że wyglądał całkiem różnych istniejących materiałów oraz że dużo kosztuje i często instalowane przez proffessionnel tym samym zwiększając koszty.
Lubię sobie zrobić przyjaciel powiedział mi, dlaczego nie zrobiłeś zieloną ścianę ,,, tylko w sieci nie znaleziono złego pub ale trochę doświadczenia na własnej konstrukcji na tego rodzaju ściany, to ktoś jeden na ten temat forum czy masz jakąś radę, by mi dać

konfiguracja przyjaciel rada mnie:
ściana => izolacja (z drewnianą listwą) => filc i mikroperforowana płyta pcv BIPLEX => listwa => podwójna siatka, w której będą znajdować się rośliny.
wiki znaleźć na różnych stylów użytkowych roślin, ale niewiele o budowie i kosztów w sobie.

dziękuję za odpowiedź, wszystko jest mile widziana krytyka Board

Alex


hi Willaupuis

Zdałem sobie sprawę, mój 1er zieloną ścianę.

Radzę do odwiedzenia mojej strony na pewno będzie można znaleźć odpowiedzi na pytania.

http://lolo.murvegetal.free.fr/

Znajdziesz mój e-mail

@ +
Lolo
0 x
urbanflore
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 2
Rejestracja: 29/08/08, 15:32




przez urbanflore » 29/08/08, 15:34

Witam Jestem twórcą wewnętrznych i zewnętrznych ścian życia dla profesjonalistów i osób

Dlatego też wysłać link, tak aby poinformować www.urbanflore.com
0 x
jonule
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2404
Rejestracja: 15/03/05, 12:11




przez jonule » 29/08/08, 16:23

SUPERB

SIMPLE

G.É.NIAL

Chcę! Chcę!

Obraz
0 x
Avatar de l'utilisateur
minguinhirigue
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 447
Rejestracja: 01/05/08, 21:30
Lokalizacja: Strasburg
x 1




przez minguinhirigue » 29/08/08, 18:17

To miłe, te żywe ściany, po prostu żałuję, że są one wykonane na podłożach syntetycznych, ktoś próbował z mieszanym podłożu polimeru wzmocnionego włóknem konopnym, lub innego produktu zawarte energetycznej trochę niższa?

Inną kwestią, na której stronie można znaleźć gatunki odpowiednie dla tego rodzaju eksperymentu, ja umieścić na werandzie w Moselle ...
0 x
Avatar de l'utilisateur
drwal
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 4731
Rejestracja: 07/11/05, 10:45
Lokalizacja: Mountain ... (Trieves)
x 2




przez drwal » 30/08/08, 19:43

Nie bardzo różne komunikaty nasze ściany sprzedawca roślin ... :?
0 x
"Jestem wielkim brutalem, ale rzadko myli ..."
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79128
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10975




przez Christophe » 30/08/08, 21:30

usunięte
0 x
urbanflore
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 2
Rejestracja: 29/08/08, 15:32




przez urbanflore » 31/08/08, 10:36

Przykro mi duplikaty wysyłek chodzę wszystkich stron netto przy prędkości lub czasami nie robię moją historię jestem już przeszłość ...

jeśli nie do nawadniania śliskiego jest fakt, który jest zgnilizna motywuje swój wybór jako substrat

wiedząc, że potencjalny dobrze conssut roślin ściany może pozostać na swoim miejscu po śmierci projektanta do oczyszczania powierzchni, ustawienie cząsteczek powietrza i oczyszczania wody, i przy czym filc-nawet nim recyklatu przemysł włókienniczy, wydaje mi się, że podłoże jest dobrym wyborem

Oczywiście jeśli rot-dowód i recyklingu czuł dużo czubek nosa!

(Pytanie z obu standardów i oczekiwań klientów budownictwa HQE)

praktycznie wszystkie rośliny z wyjątkiem jej roczne elastyczne, ale nie ma na razie lista lub specjalizują dostawcę.
0 x

Wróć do "Nieruchomości i budownictwo ekologiczne: diagnostyka, HQE, HPE, bioklimatyzm, środowisko naturalne i architektura klimatyczna"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 91