Refleksje na temat przyszłych przejęć

Budowa siedliska przyrodniczego lub ekologicznego: plany, projekt, porady, ekspertyzy, materiały, geobiologia ... Dom, budowa, ogrzewanie, izolacja: właśnie otrzymałeś jedną lub więcej ofert. Nie możesz wybrać? Podaj tutaj swój problem, a my doradzimy przy właściwym wyborze! Pomoc w czytaniu DPE lub diagnostyki energetycznej środowiska. Pomoc przy zakupie lub sprzedaży nieruchomości.
_Zwycięzca
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 1
Rejestracja: 26/09/06, 23:05
Lokalizacja: Rouen

Refleksje na temat przyszłych przejęć




przez _Zwycięzca » 26/09/06, 23:34

Witam,

Chcę zbudować lub kupić. Szukając informacji na temat energii geotermalnej natknąłem się na Twoją stronę. W chwili pisania tego tekstu jeszcze nie przeczytałem różnych postów, ale to zrobię. Czytam też posty na temat solarnych podgrzewaczy wody i zbierania deszczówki. Czy istnieją inne ciekawe systemy wyposażenia przyszłego domu?

Jeśli chodzi o dom, czy są budowniczowie, którzy oferują tego rodzaju usługi? Czy lepiej mieć drewniany dom czy "tradycyjny" wiedząc, że dysponujemy małym budżetem? Czy bardziej opłaca się budować czy odnawiać istniejący budynek?
Wiele pytań, ale ponieważ jest to pierwsza akwizycja, wolę zapytać wcześniej.
Dziękuję za odpowiedzi _Victor
0 x

Wróć do "Nieruchomości i budownictwo ekologiczne: diagnostyka, HQE, HPE, bioklimatyzm, środowisko naturalne i architektura klimatyczna"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 76