Formacje oszczędności energii

Budowa siedliska przyrodniczego lub ekologicznego: plany, projekt, porady, ekspertyzy, materiały, geobiologia ... Dom, budowa, ogrzewanie, izolacja: właśnie otrzymałeś jedną lub więcej ofert. Nie możesz wybrać? Podaj tutaj swój problem, a my doradzimy przy właściwym wyborze! Pomoc w czytaniu DPE lub diagnostyki energetycznej środowiska. Pomoc przy zakupie lub sprzedaży nieruchomości.
centreRGE
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 1
Rejestracja: 18/07/14, 18:45

Formacje oszczędności energii




przez centreRGE » 18/07/14, 18:50

Witam,

Jeśli pasjonujesz się oszczędzaniem energii, oto oferta pracy, która pozwoli Ci w pełni rozwinąć się w terenie.



Pozycja M/K

misje: Dla naszej organizacji szkoleniowej prowadzisz moduły szkoleniowe o tematyce oszczędności energii, RT 2012, energii odnawialnej, branży wodno-kanalizacyjnej i grzewczej. Jest przeznaczony dla profesjonalistów budowlanych w całej Francji.

Profil: Masz doświadczenie w prowadzeniu szkoleń i wiedzę specjalistyczną w jednym lub kilku z tych obszarów (FEEBAT, QUALIBOIS itp.)
Jesteś początkujący, zmotywowany, masz zmysł pedagogiczny, wiedzę terenową z zakresu budownictwa, oszczędności energii, dymu i/lub ogrzewania.
Chcesz zainwestować w konkretny profesjonalny projekt.
Wynagrodzenie: na sesji, zwrot kosztów dojazdu, dodatkowe szkolenie, samochód i niezbędne prawo jazdy.

miejsce: Wszędzie we Francji

Wyślij listy motywacyjne i CV do Simona Fourniera (simon.fournier@hotmail.fr)
0 x
RégsB
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 67
Rejestracja: 26/04/14, 13:33




przez RégsB » 21/07/14, 16:04

No to zaczyna się ruszać... i tak wysyłam :)
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do "Nieruchomości i budownictwo ekologiczne: diagnostyka, HQE, HPE, bioklimatyzm, środowisko naturalne i architektura klimatyczna"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 115