Wstydliwy dekret (obornik pokrzywowy zabroniony)

Rolnictwo i gleby. kontrola zanieczyszczeń, rekultywacja gleby, humus i nowych technik rolniczych.
clem_Ã © co
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 1
Rejestracja: 19/09/06, 11:19
Lokalizacja: 69 bałagan

Wstydliwy dekret (obornik pokrzywowy zabroniony)




przez clem_Ã © co » 19/09/06, 13:16

ten dekret to wstyd.
państwo po raz kolejny uległo lobby przemysłowemu, którego zyski prawdopodobnie spadły w obliczu wzrostu stosowania „naturalnych” metod przez jednostki.
Ci ostatni faktycznie zrozumieli, że mogliby sami wytwarzać te produkty i w ten sposób oszczędzać pieniądze.Ale nasze społeczeństwo kapitalistyczne zrobi wszystko, aby zapewnić nam konsumpcję, nawet jeśli będzie to oznaczać zakazanie nam wolności słowa i zaprzeczenie własnej polityce ekologicznej, która się ujawnia bardziej sztuczne i bezużyteczne niż kiedykolwiek.

:: :: ::
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79362
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11060




przez Christophe » 19/09/06, 13:23

Chyba odpowiadasz na temat pokrzywy?

https://www.econologie.com/forums/la-recette ... t2262.html

Jeśli tak, myślę, że użyłeś złego przycisku. Powinieneś kliknąć „odpowiedz”, a nie „nowy”.

Powtórz proces, klikając „odpowiedz”, a my usuniemy tę wiadomość.
Ostatnio edytowane przez Christophe 16 / 06 / 10, 17: 45, 1 edytowany raz.
0 x
Targol
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1897
Rejestracja: 04/05/06, 16:49
Lokalizacja: Region Bordeaux
x 2




przez Targol » 19/09/06, 13:23

Cześć Clem_eco. Witamy w forums z econology. :D

Ponieważ ten temat był już poruszany kolejny wątek, zachęcam do kontynuowania tego wątku i aby uniknąć nieporozumień, zamykam tam ten temat.

PS: jeśli właśnie to chciałeś zrobić i popełniłeś błąd, kliknij przycisk „Odpowiedz”. Przycisk „Nowy” tworzy nowy wątek.
0 x
„Każdy, kto wierzy, że wykładniczy wzrost może trwać w nieskończoność w skończonym świecie, jest głupcem lub ekonomistą”. KEBoulding
Targol
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1897
Rejestracja: 04/05/06, 16:49
Lokalizacja: Region Bordeaux
x 2




przez Targol » 19/09/06, 13:25

32 sekundy do przodu, Christophe.

Ja nadal pozostaję „małym chrząszczem”, a Ty „wielkim mistrzem” : Lol:
0 x
„Każdy, kto wierzy, że wykładniczy wzrost może trwać w nieskończoność w skończonym świecie, jest głupcem lub ekonomistą”. KEBoulding

Powrót do "rolnictwo: problemy i zanieczyszczeń, nowych technik i rozwiązań"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 291