Fabryka Future Meat produkująca sztuczne mięso syntetyczne właśnie została otwarta!

Rolnictwo i gleby. kontrola zanieczyszczeń, rekultywacja gleby, humus i nowych technik rolniczych.
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79304
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11037

Fabryka Future Meat produkująca sztuczne mięso syntetyczne właśnie została otwarta!




przez Christophe » 26/06/21, 16:50

Coś, co w niedługim czasie zadowoli wszystkich wegan, wegetarian i wegan na świecie?? Możemy jeść mięso bez uszczerbku dla nimos (i chyba o wiele skuteczniej dla Klimatu...przynajmniej na papierze...informacje prasowe!)! : Chichot:

Biotechnologiczna firma Future Meat ogłasza otwarcie pierwszego na świecie przemysłowego zakładu produkcji mięsa hodowlanego.

(...)

Kurczak, wołowina, wieprzowina i jagnięcina

Według firmy, pierwszy zakład może produkować mięso z kurczaka, wieprzowiny i jagnięciny, a wkrótce wyroby z wołowiny. Proces ten jest około 20 razy szybszy niż hodowla i ubój zwierząt, i robi się taniej szybciej niż oczekiwano, zgodnie z wydaniem.

„Po wykazaniu, że hodowla mięsa może osiągnąć parytet kosztowy szybciej niż oczekiwał rynek, ten zakład produkcyjny stanowi prawdziwą rewolucję” — powiedział Yaakov Nahmias, dyrektor naukowy Future Meat.


https://trustmyscience.com/premiere-usi ... nt-ouvrir/

0 x
Avatar de l'utilisateur
GuyGadeboisTheBack
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 14925
Rejestracja: 10/12/20, 20:52
Lokalizacja: 04
x 4341

Odp.: fabryka Future Meat produkująca syntetyczne sztuczne mięso właśnie została otwarta!




przez GuyGadeboisTheBack » 26/06/21, 16:55

Wiesz, co o tym myślę, co? Wiesz, co potrafią zrobić ze swoją trucizną... : Mrgreen:
0 x
Avatar de l'utilisateur
Forhorse
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2486
Rejestracja: 27/10/09, 08:19
Lokalizacja: Perche Ornais
x 360

Odp.: fabryka Future Meat produkująca syntetyczne sztuczne mięso właśnie została otwarta!




przez Forhorse » 26/06/21, 17:00

Za bardzo kocham krowy, żeby patrzeć, jak znikają.
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79304
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11037

Odp.: fabryka Future Meat produkująca syntetyczne sztuczne mięso właśnie została otwarta!




przez Christophe » 26/06/21, 17:13

Nie martw się Forhorse, nie mówimy tu o mleku... pozostaje tylko zrobić sztuczne mleko... i pa pa muuu!! : Chichot: : Chichot: : Chichot:

Kilka lat temu rozmawialiśmy o pierwszym sztucznym steku… Myślę, że kosztował około 1 50 dolarów… a co z ceną zaledwie kilka lat później? Nie znalazłem żadnych informacji na temat kosztów, sprzedaży... ale jeśli jest to proporcjonalne do czasu i potrzebnych zasobów, powinno być bardzo konkurencyjne!!

Future Meat twierdzi, że jego zakład jest w stanie wyprodukować 500 kg produktów mięsnych hodowanych w laboratorium każdego dnia, co odpowiada 3000 średniej wielkości burgerów.

(...)

Firma twierdzi, że hodowane mięso generuje o 80% mniej emisji gazów cieplarnianych, zużywa o 99% mniej gruntów i zużywa o 96% mniej wody niż tradycyjna produkcja mięsa.


https://future-meat.com/
0 x
Avatar de l'utilisateur
GuyGadeboisTheBack
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 14925
Rejestracja: 10/12/20, 20:52
Lokalizacja: 04
x 4341

Odp.: fabryka Future Meat produkująca syntetyczne sztuczne mięso właśnie została otwarta!




przez GuyGadeboisTheBack » 26/06/21, 17:41

Christophe napisał:firma mówi: oferuje nasz konfigurator
: Lol: : Lol: : Lol: : Lol:
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79304
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11037

Odp.: fabryka Future Meat produkująca syntetyczne sztuczne mięso właśnie została otwarta!




przez Christophe » 26/06/21, 17:57

Może przyjaciele z firmy Pfizer? : Lol: : Lol: : Lol:

Zasłyszane wczoraj w Cnews (tak do potwierdzenia): rzeczywista skuteczność na gruncie AstraZeneca wyniosła ostatecznie 60% VS, ile potwierdził ich serwis prasowy??? Wydaje mi się, że ponad 85%... Uwierz, uwierz...

Co myślą zabawni faceci?
0 x
Avatar de l'utilisateur
Macro
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6513
Rejestracja: 04/12/08, 14:34
x 1636

Odp.: fabryka Future Meat produkująca syntetyczne sztuczne mięso właśnie została otwarta!




przez Macro » 26/06/21, 18:05

Christophe napisał:Coś, co w niedługim czasie zadowoli wszystkich wegan, wegetarian i wegan na świecie?? Możemy jeść mięso bez uszczerbku dla nimos (i chyba o wiele skuteczniej dla Klimatu...przynajmniej na papierze...informacje prasowe!)! : Chichot:

Biotechnologiczna firma Future Meat ogłasza otwarcie pierwszego na świecie przemysłowego zakładu produkcji mięsa hodowlanego.

(...)

Kurczak, wołowina, wieprzowina i jagnięcina

Według firmy, pierwszy zakład może produkować mięso z kurczaka, wieprzowiny i jagnięciny, a wkrótce wyroby z wołowiny. Proces ten jest około 20 razy szybszy niż hodowla i ubój zwierząt, i robi się taniej szybciej niż oczekiwano, zgodnie z wydaniem.

„Po wykazaniu, że hodowla mięsa może osiągnąć parytet kosztowy szybciej niż oczekiwał rynek, ten zakład produkcyjny stanowi prawdziwą rewolucję” — powiedział Yaakov Nahmias, dyrektor naukowy Future Meat.


https://trustmyscience.com/premiere-usi ... nt-ouvrir/



To transperceneige z tysiącem i jednym wagonami... to ostatni bastien cywilizacji...

1 x
Jedyne bezpieczne w przyszłości sprawa. To, że może istnieć prawdopodobieństwo, że jest on zgodny z naszymi oczekiwaniami ...
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79304
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11037

Odp.: fabryka Future Meat produkująca syntetyczne sztuczne mięso właśnie została otwarta!




przez Christophe » 26/06/21, 18:12

Nie czytałem komiksów, a kilka filmów, które widziałem, trochę mnie wkurzyło… Nie rozumiem, dlaczego nie mógł przestać! : Chichot:

Mają fabrykę grilla w pociągu? : Chichot:
0 x
Avatar de l'utilisateur
GuyGadeboisTheBack
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 14925
Rejestracja: 10/12/20, 20:52
Lokalizacja: 04
x 4341

Odp.: fabryka Future Meat produkująca syntetyczne sztuczne mięso właśnie została otwarta!




przez GuyGadeboisTheBack » 26/06/21, 18:15

Christophe napisał:Wydaje mi się, że ponad 85%... Uwierz, uwierz...


94% mówili... Roll:
0 x
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28725
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538

Odp.: fabryka Future Meat produkująca syntetyczne sztuczne mięso właśnie została otwarta!




przez Obamot » 27/06/21, 01:20

Poza pewnymi grupami badaczy, którym dzięki wymaganym wagom udało się ustalić prawidłowe rzuty figur! Nikt nie wie. Dawanie 85% do 95% to świetna zabawa, bo wtedy trzeba by przyznać, że trzy czwarte tego „sukcesu” nie ma absolutnie nic wspólnego ze szczepionkami.

A zwłaszcza na tym, na czym opieramy się dzisiaj, ponieważ masowe testy prawie wszystkie zniknęły.

Dziś zrobiłem eksperyment w pobliżu supermarketu, żeby zapytać ludzi, ile mają masek (rozumiejąc, że aby były skuteczne, muszą być regularnie zmieniane, o czym wszyscy wiedzą…) I oczywiście około dwudziestu była tylko jedna osoba, która był w stanie pokazać mi „nową” maskę. Doszło do tego, że nikt już w to nie wierzy.
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "rolnictwo: problemy i zanieczyszczeń, nowych technik i rozwiązań"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 237