Zanieczyszczenie gleby: czy jestem odpowiedzialny?

Rolnictwo i gleby. kontrola zanieczyszczeń, rekultywacja gleby, humus i nowych technik rolniczych.
nofy
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 164
Rejestracja: 11/09/05, 21:08
x 1

Zanieczyszczenie gleby: czy jestem odpowiedzialny?




przez nofy » 01/10/05, 11:51

Bonjour à tous,
Czy ktoś może mi udzielić informacji na temat gruntów należących do mnie od 1990 roku i zanieczyszczonych przez firmę w latach 1975 io które DRIRE prosi mnie o ich uprzątnięcie? Czy jestem odpowiedzialny?

Nofy (sen)
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79117
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10973




przez Christophe » 01/10/05, 11:59

Oula delikatna sytuacja i nie masz z tym nic wspólnego ale chyba trzeba było się dopytać przed zakupem....czy firma jeszcze istnieje zobacz z tym...albo potem zwróć się przeciwko sprzedającemu działkę o "widoczne ukryte" ... Muszą być rozwiązania prawne, chociaż zakup jest trochę przestarzały... Jeśli nie, idź do Juliena Courbeta :)) (skorzystaj z możliwości zaprezentowania ekonologii!)
0 x
Christine
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 1144
Rejestracja: 09/08/04, 22:53
Lokalizacja: W Belgii, po
x 1




przez Christine » 31/10/05, 12:31

econology napisał:W przeciwnym razie idź do Juliena Courbeta :)

Wow... śmieci to właśnie jego towar w handlu. Lepiej najpierw posprzątaj śmieci w telewizorze.
0 x
Christine
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 1144
Rejestracja: 09/08/04, 22:53
Lokalizacja: W Belgii, po
x 1




przez Christine » 31/10/05, 12:41

W przeciwnym razie odpowiedź na nofy:

Na pewno jest coś do zrobienia... jeśli firma jeszcze istnieje. W przeciwnym razie nie ma już odpowiedzialnej osoby. W przeciwnym razie konieczne będzie udowodnienie odpowiedzialności indywidualnej lub administracji itp.

W każdym razie to nie miska!
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "rolnictwo: problemy i zanieczyszczeń, nowych technik i rozwiązań"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 356