Zanieczyszczenia w Varaville 14

Prace przy kanalizacji lub wodzie sanitarnej (gorącej, zimnej, czystej lub używanej). Zarządzanie, dostęp i wykorzystanie wody w domu: wiercenie, pompowanie, studnie, sieć dystrybucji, oczyszczanie, kanalizacja, odzyskiwanie wody deszczowej. Odzyskiwanie, filtracja, oczyszczanie, procesy magazynowania. Naprawa pomp wodnych. Zarządzaj, używaj i oszczędzaj wodę, odsalanie i odsalanie, zanieczyszczenie i wodę ...
patnativ
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 5
Rejestracja: 30/09/05, 11:09

Zanieczyszczenia w Varaville 14




przez patnativ » 30/09/05, 11:12

bardzo duże zanieczyszczenia zostały zorganizowane przez ludzi, którzy mieli uszanować prawo dotyczące wody i środowiska. DIREN z Dolnej Normandii zaakceptował instalację Travellersów w obszarze ZNIEFF o faunistycznym znaczeniu flory ekologicznej, rzekomo tymczasowy, po 3 miesiącach stan bagna zostanie opisany jako zrzut przez mieszkańców zobacz zdjęcia i filmy na osobista strona przeznaczona do tego celu. Prefekt mówi: patrz pod prefekt, który już nie odpowiada. DDASS nas nie dotyczy. Stowarzyszenia rozpadają się. wspólnota gmin i burmistrzowie odwracają głowy, jakby nic się nie wydarzyło. ALE najgorsze jest to, że w przyszłym roku zaczniemy ponownie 150 metrów od tej rzezi.
Kilka kilometrów zanieczyszczonych rzek nie wystarczyło, aby zrozumieć powagę problemu
Zrobiliśmy wszystko, aby bronić tego bagna, ale nic nie działało
Trzeba tylko potępić tę katastrofę, tak jak dziś to zrobiłem, tak jak kiedyś
0 x
Avatar de l'utilisateur
claude07
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 50
Rejestracja: 12/07/04, 22:21
Lokalizacja: głęboka Ardeche - Aubenas




przez claude07 » 30/09/05, 11:26

naprawdę obrzydliwe!

niektórzy powiedzą, ale dlaczego usługi śmieciarek nie przechodzą?

ale co na pewno, dlaczego niektórzy ludzie lubią żyć w swoim gównie?
0 x
Avatar de l'utilisateur
A2E
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 235
Rejestracja: 15/12/04, 11:36
Lokalizacja: 16 drzwi hali




przez A2E » 30/09/05, 11:36

ok, ale czy udowodniono, że są sprawcami?
czy nie wzięli tej rzeki jako zrzutu po odkryciu, że już tam była, nie odbieram ich obrony i daleko od niej, ponieważ jeśli tak było przed przybyciem, to n „oczywiście nie było warte dodawania, zauważyłem, że podczas wysyłki wyrzucono butlę z gazem, wyrzucają pieniądze przez okno? to dziwne, prawda?
jeśli wielu czuje się odrzuconych przez społeczeństwo, musi zobaczyć, dlaczego!
ale nie wszyscy tacy są, ale płacą za innych!
i wszyscy zwracają baballe jak zwykle!
Czyja to wina? cóż, nie ma szczęścia co!
albo to nie ja, to drugi!
nic poza obłudą i niczym innym: zły:
0 x
Avatar de l'utilisateur
claude07
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 50
Rejestracja: 12/07/04, 22:21
Lokalizacja: głęboka Ardeche - Aubenas




przez claude07 » 30/09/05, 11:46

to jest Francja.
nic do powiedzenia, nic do roboty. kiedy mówisz, że to nie jest dobre, kiedy robisz jeszcze mniej. zawsze masz grupę facetów, którzy zawsze dojdą do siebie, że to nie ich wina!
to poważne.

na przykład opiekuję się dzieckiem, które przeciwstawia się podróżnym, Ben pod przykrywką, że są biedni, dziecko nie jest myte, ponieważ nie wiem, jak długo, ubrania nie lepiej .... Jestem zmuszony zostawić wszystko otwarte, inaczej upadnę, ale nie jestem laską!

ale nie ma sposobu, aby coś się wydarzyło, aby to wziąć pod prysznic ... byłoby to bardzo zmarszczone, że tak powiem.

Pffff !!!!! cios w tyłek tak!
0 x
patnativ
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 5
Rejestracja: 30/09/05, 11:09




przez patnativ » 01/10/05, 12:08

cieki były w idealnym stanie przed ich przybyciem Wyjechali na początku września, gmina zaczęła czyścić, ale najpoważniejsze jest to, że zaczyna się od nowa za kilka miesięcy. Podróżujących nie należy atakować, ale ci, którzy je tam umieszczają:
W tym mieście Varaville prosi się o sprzątanie odchodów psów i sortowanie śmieci: pomyśl o tym
0 x
Avatar de l'utilisateur
A2E
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 235
Rejestracja: 15/12/04, 11:36
Lokalizacja: 16 drzwi hali




przez A2E » 01/10/05, 19:08

pewne jest, że wybrani urzędnicy z Twojej gminy muszą się przenieść!
obserwowanie tego w obszarze chronionym jest nienormalne
cóż, przesuwają c ...! :o
czy to domena publiczna?
0 x
patnativ
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 5
Rejestracja: 30/09/05, 11:09




przez patnativ » 02/10/05, 09:25

Nicolas Hulot, cap21, rolnictwo, rybołówstwo, ddass, środowisko, nawet lokalne gazety nie chcą zmoknąć. Wyjaśniłem, że wniosek o zastosowanie środków tymczasowych został odrzucony, ale skontaktowałem się również z europejskim mediatorem, który oczywiście odpowiedział, że nie może sprzeciwić się orzeczeniu sądu administracyjnego. Skargi Hou-lali są liczne i pozostaną ...
Cced z dumą powiedział „będzie zbiornik na chemiczną toaletę, zbiornik pozostał pusty, więc„ szczeniaki w rowie ”, nawet jeśli wyczyściły największy, zanieczyszczenie jest nadal obecne.
JEŚLI, Le roc la ligue de M Hubert Reeves jako jedyni, którzy odpowiedzieli na to pytanie.
Nikt nie ma odwagi sprawdzić, kiedy są tam GDV, więc łowimy wybielaczem, siecią,
Żandarm widział indywidualny powrót z 2 zającami GDZIE JEST PRAWO. Gospodarstwo z sąsiedztwa, które nie miało mocy od ponad miesiąca, ponieważ gdv wziął „sok” z postu gratos GDZIE JEST PRAWO. Na tej farmie ukradli również warzywa, opróżnili zbiornik oleju, GDZIE JEST PRAWO. Właściciel płaci jej podatki, jej bieżący rachunek, aby ktoś mi to wyjaśnił.
0 x
Avatar de l'utilisateur
Jean-Francois
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 85
Rejestracja: 27/11/04, 00:18
Lokalizacja: Poitiers w Vienne




przez Jean-Francois » 03/10/05, 02:04

W międzyczasie kupują 25 sprinterów ziemniaczanych i 35 ziemniaczanych tabbert
Mam przyjaciół, którzy zbierali w noronie (w Niort 79) nowe toalety i prysznice, które miasto z wdzięcznością zapłacił z naszych podatków, zostały zniszczone po 15 dniach, nie licząc czystego codziennego zwolnienia odbiór każdego dnia

zawoalowane voilou :P
0 x
Jeff mnie rodzi się z laską w jednej ręce i stanowiska spawalniczego w innym :-)
... ______
... / ______ \
. (00 00 = H =)
..IiI "" "" "" .. III Vraoummm !!!!!
Avatar de l'utilisateur
A2E
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 235
Rejestracja: 15/12/04, 11:36
Lokalizacja: 16 drzwi hali




przez A2E » 05/10/05, 20:46

jak niektórzy mają wszystkie prawa, a inni nie! : Angry:
dla sąsiedniej farmy na pewno skończy się bronią, jeśli zacznie się ponownie! :o
tak, ryzyko złodzieja jest spowodowane przez c ...
iw tym przypadku sam nie zawahałbym się użyć ciężkiej rury kulowej !!! :D
Czy to naprawdę skuteczne ..... niestety! :(
0 x
Avatar de l'utilisateur
gegyx
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6930
Rejestracja: 21/01/05, 11:59
x 2870




przez gegyx » 06/10/05, 11:37

A2E napisał:jak niektórzy mają wszystkie prawa, a inni nie! : Angry:
dla sąsiedniej farmy na pewno skończy się bronią, jeśli zacznie się ponownie! :o
tak, ryzyko złodzieja jest spowodowane przez c ...
iw tym przypadku sam nie zawahałbym się użyć ciężkiej rury kulowej !!! :D
Czy to naprawdę skuteczne ..... niestety! :(

Mówisz trochę światła, myślę ...
Jesteśmy w stanie prawa; nie musimy sami wymierzać sprawiedliwości; nie mówiąc już o użyciu broni palnej. (To nie jest Floryda, gdzie najnowsze prawo Brata Busha zezwala na strzelanie do ludzi, gdy tylko poczujesz się zagrożony ... obiecuje! )
Władze publiczne poddają się w tej sprawie; ale to dzięki rozpowszechnianiu wiadomości media podniosą tę historię.
W GDV konieczne jest omówienie człowieka z mędrcem zespołu, aby wyciągnąć coś pozytywnego (lub mniej szkodliwego).
Obrażaj, groż lub strzel w stos ... I to dom płonie wraz z ludźmi w nim ...
0 x
Wish =>
Potrafi mówić normalnie
bez stale atakowany przez niektórych ludzi, którzy szanują niczego, a to bezkarnie.

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Gospodarka wodna, wodno-kanalizacyjna i sanitarna. Pompowanie, wiercenie, filtracja, studnie, odzyskiwanie ... ”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 147