Fontanna stołowa

Prace przy kanalizacji lub wodzie sanitarnej (gorącej, zimnej, czystej lub używanej). Zarządzanie, dostęp i wykorzystanie wody w domu: wiercenie, pompowanie, studnie, sieć dystrybucji, oczyszczanie, kanalizacja, odzyskiwanie wody deszczowej. Odzyskiwanie, filtracja, oczyszczanie, procesy magazynowania. Naprawa pomp wodnych. Zarządzaj, używaj i oszczędzaj wodę, odsalanie i odsalanie, zanieczyszczenie i wodę ...
dział
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 2
Rejestracja: 02/02/08, 17:59

Fontanna stołowa




przez dział » 02/02/08, 20:07

Szukam techniki, która sprawi, że woda stołowa będzie chłodna i chroniona przed światłem.
Obecnie kupuję wodę butelkowaną o pojemności 5 litrów, ale nie wydaje mi się to zbyt praktyczne i moim celem jest używanie wody z kranu, którą przefiltrowałem.
Myślałam o słoiku kamionkowym typu ocet, ale czy jest zdrowy i bezpieczny.
Jeśli ktoś może mi pomóc, dziękuję.
0 x
Avatar de l'utilisateur
I Citro
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 5129
Rejestracja: 08/03/06, 13:26
Lokalizacja: bordeaux
x 11




przez I Citro » 02/02/08, 23:31

: Arrow: Woda butelkowana to skandal ekologiczny...

Moja żona (asystentka w laboratorium analiz medycznych) nie chce, żebym magazynował wodę...
Z wyjątkiem lata, nie przechowuję go w lodówce.

Miałem dzbanek filtrujący, którego jakość wody doceniłem. W ten sposób mogłem zmierzyć złą jakość wody z kranu. : Evil:
Jednak napełnienie dzbanka filtrującego zajmuje bardzo dużo czasu (kilka minut oczekiwania, gdy trzeba go napełnić w połowie posiłku), a przede wszystkim jego koszt użytkowania jest wysoki, nawet jeśli jest niższy niż w przypadku wody butelkowanej.

Więc zdecydowałem się fontanna pod zlewem za mniej niż 35 € (w bricobiiip) zamiast 100 € gdzie indziej. Wkłady dwufunkcyjne kosztowały tylko 4,5 €, sklep wycofał tę markę i teraz oferuje fontanny za 100 € z gorszymi wkładami i za 20 € : Evil:
Pomijając problem z uzupełnianiem tych samych wkładów, jestem z tej fontanny bardzo zadowolony. 8)
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Gospodarka wodna, wodno-kanalizacyjna i sanitarna. Pompowanie, wiercenie, filtracja, studnie, odzyskiwanie ... ”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 117