Poszukuję elastycznego zbiornika ...

Prace przy kanalizacji lub wodzie sanitarnej (gorącej, zimnej, czystej lub używanej). Zarządzanie, dostęp i wykorzystanie wody w domu: wiercenie, pompowanie, studnie, sieć dystrybucji, oczyszczanie, kanalizacja, odzyskiwanie wody deszczowej. Odzyskiwanie, filtracja, oczyszczanie, procesy magazynowania. Naprawa pomp wodnych. Zarządzaj, używaj i oszczędzaj wodę, odsalanie i odsalanie, zanieczyszczenie i wodę ...
Etienne
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 2
Rejestracja: 21/04/06, 09:01

Poszukuję elastycznego zbiornika ...




przez Etienne » 21/04/06, 09:10

Witam, jestem trochę bezradny, ponieważ szukam rozwiązania w celu odzyskania wody deszczowej, zaoszczędzenia pieniędzy, a także małego gestu na rzecz środowiska.
Nie mam dużo miejsca, a dom stoi na pełzającej przestrzeni. Planuję też zrobić drewniany taras, więc zastanawiałem się, czy istnieją elastyczne zestawy czołgów, ponieważ tak naprawdę nie chcę biegać we wszystkich kierunkach, a zwłaszcza, że ​​nie mam dużo czasu na majstrować.
Zastanawiałem się, czy inwestycja jest znacząca i czy ktoś zna stosunkowo poważną firmę z produktami wysokiej jakości.
Dziękuję za informację. : Lol:
0 x
Aline
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 3
Rejestracja: 21/04/06, 12:53

elastyczny zbiornik




przez Aline » 21/04/06, 13:10

Witam,
mój mąż długo szukał w sieci, dostępny zestaw do zbierania wody deszczowej.
Jest ich wiele, ale wybrał dystrybutora, który będzie mógł teraz sprzedawać online.
Wydają się poważne, w każdym razie materiał jest dobrej jakości i nie pochodzi z Chin.
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79324
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11044




przez Christophe » 21/04/06, 13:13

Naprawdę nie przeciwdziała uderzeniu elastycznego zbiornika (w + chroni przed światłem) ... z drugiej strony mam nadzieję, że jest bardzo gruby, ponieważ przeciek ...

Muszą zobaczyć ceny .... i koszt transportu (prawdopodobnie znacznie niższy niż twarde czołgi) w porównaniu do czołgów Leroy Merlin lub Obi ...
0 x
Avatar de l'utilisateur
zac
Pantone badacz silnika
Pantone badacz silnika
Wiadomości: 1446
Rejestracja: 06/05/05, 20:31
Lokalizacja: piton st leu
x 2




przez zac » 21/04/06, 14:02

powitanie
Wypróbuj aukcje (usuwanie zapasów armii; są one czasami bardzo silne i niedrogie).
@+
0 x
Powiedział zebra, Freeman (zagrożone rasy)
To nie dlatego, że jestem con Staram się nie robić inteligentne rzeczy.
Aline
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 3
Rejestracja: 21/04/06, 12:53

elastyczny zbiornik




przez Aline » 21/04/06, 14:23

Dla elastycznego zbiornika jest świetny.
Niepokoi mnie trochę „sprzedaż” produktu, ale kiedy kupiliśmy nasz czołg, napełniliśmy go przed instalacją. Nie wyciek. Ponadto nasi mali sąsiedzi i nasz syn zabrali czołg na trampoliny. Przez godzinę zadawaliśmy sobie pytania, ale mój mąż powiedział mi, że użyte płótno jest mniej więcej takie samo, jak w przypadku zbiorników o pojemności do 400 m3. Ciśnienie jest inne niż nasze 4 m3.
Cóż, nie wyciek, nic.
Produkt, który dla nas spełnia wszystkie nasze oczekiwania.
Oto małe świadectwo.
Jeśli to konieczne, zostaw wiadomość, a mój mąż może ci powiedzieć więcej. : Mrgreen:
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Gospodarka wodna, wodno-kanalizacyjna i sanitarna. Pompowanie, wiercenie, filtracja, studnie, odzyskiwanie ... ”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 130