Wlot gazu do wanny

Prace przy kanalizacji lub wodzie sanitarnej (gorącej, zimnej, czystej lub używanej). Zarządzanie, dostęp i wykorzystanie wody w domu: wiercenie, pompowanie, studnie, sieć dystrybucji, oczyszczanie, kanalizacja, odzyskiwanie wody deszczowej. Odzyskiwanie, filtracja, oczyszczanie, procesy magazynowania. Naprawa pomp wodnych. Zarządzaj, używaj i oszczędzaj wodę, odsalanie i odsalanie, zanieczyszczenie i wodę ...
cenon33
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 1
Rejestracja: 29/03/19, 08:28

Wlot gazu do wanny




przez cenon33 » 29/03/19, 08:41

Witam, chciałbym wiedzieć, czy istnieje sposób na przetestowanie mojego elektrozaworu gazowego podgrzewacza kąpielowego Opalia Cyclo C11G.
Gdy chcę go naprawić, proszony jestem o kontakt z osobą, która robi przegląd roczny.
Ponieważ go nie mam, wysyłają mnie do pakowania.
Oto mój grzejnik do wanny działał dobrze do tego czasu, ale od kilku dni już się nie włącza.
Podczas rozruchu pojawiają się iskry, ale brak przepływu gazu Gaz dostaje się do nadwozia, ale nie wypływa.
To samo przydarzyło mi się w zeszłym roku podczas wiosennego restartu, usunąłem śrubę igły
w miedzi, przepalone i znowu zniknęło.ale nic!.
Dzięki jeśli ktoś się na tym zna.
0 x
Ahmed
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 12308
Rejestracja: 25/02/08, 18:54
Lokalizacja: Burgundia
x 2970

Re: Przybycie kąpieli nagrzewnicy gazowej




przez Ahmed » 29/03/19, 20:22

W tego typu urządzeniach jest sporo zabezpieczeń i często po okresie nieużywania (ale zdarza się to również w takich przypadkach jak Twój) bezpiecznik blokuje się i zapobiega przedostawaniu się gazu. Jest to oczywiście mniej poważne niż odwrotne, a celem tych systemów ochrony jest trochę zbyt czułość. Do tych interwencji lepiej jest znaleźć wykwalifikowanego mechanika: dowiedz się z sąsiedztwa...
0 x
- Przede wszystkim nie wierz w to, co ci mówię.

Wróć do „Gospodarka wodna, wodno-kanalizacyjna i sanitarna. Pompowanie, wiercenie, filtracja, studnie, odzyskiwanie ... ”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 179