Pompa powierzchniowa (nadciśnienie) Guinard25 4M

Prace przy kanalizacji lub wodzie sanitarnej (gorącej, zimnej, czystej lub używanej). Zarządzanie, dostęp i wykorzystanie wody w domu: wiercenie, pompowanie, studnie, sieć dystrybucji, oczyszczanie, kanalizacja, odzyskiwanie wody deszczowej. Odzyskiwanie, filtracja, oczyszczanie, procesy magazynowania. Naprawa pomp wodnych. Zarządzaj, używaj i oszczędzaj wodę, odsalanie i odsalanie, zanieczyszczenie i wodę ...
mike84000
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 1
Rejestracja: 11/03/19, 20:14

Pompa powierzchniowa (nadciśnienie) Guinard25 4M




przez mike84000 » 11/03/19, 20:59

Hello ...
Problemy z moją pompą ... Po 4 miesiącach bezczynności chciałem ją zrestartować ale martwi się, nie odpala! Pompa nie jest zablokowana, ponieważ oś obraca się w obu kierunkach bez najmniejszego problemu. Po włączeniu brak dźwięku pompa nie odpala. Zapalają się 2 zielone diody, a po 2/5 sekundach zapala się czerwona dioda „usterka”.
Sprawdziłem kondensator, bez obaw, że to działa.
2 martwi się .... na konsoli elektrycznej, obecność wody (!!! ???). Nie do deski elektrycznej, która, jak sądzę, wyjaśnia, że ​​pompa nie łamie panelu elektrycznego, ale obecność wody w silniku.
Próbowałem zobaczyć, aby zdemontować pompę ..... Część silnikowa, bez obaw, mogłaby odkręcić śruby 4. Z drugiej strony, bloczki ze stali nierdzewnej 4 wkręcają się, co jest niemożliwe do odkręcenia ......

oni odchodzą? napiwek? Pomysł, dlaczego pompa się nie uruchomi, jeśli tylko 1 sekund?

Dziękuję za pomoc
20190310_095236.jpg
0 x
 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Gospodarka wodna, wodno-kanalizacyjna i sanitarna. Pompowanie, wiercenie, filtracja, studnie, odzyskiwanie ... ”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 153