Problem z dopalaczem Flotec

Prace przy kanalizacji lub wodzie sanitarnej (gorącej, zimnej, czystej lub używanej). Zarządzanie, dostęp i wykorzystanie wody w domu: wiercenie, pompowanie, studnie, sieć dystrybucji, oczyszczanie, kanalizacja, odzyskiwanie wody deszczowej. Odzyskiwanie, filtracja, oczyszczanie, procesy magazynowania. Naprawa pomp wodnych. Zarządzaj, używaj i oszczędzaj wodę, odsalanie i odsalanie, zanieczyszczenie i wodę ...
Majed
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 2
Rejestracja: 18/05/18, 20:33

Problem z dopalaczem Flotec




przez Majed » 18/05/18, 20:37

Witam posiadam flotec 1500 z bukłakiem 24l.
Na początku woda wypływa normalnie pod ciśnieniem 2b. Po 15 minutach marszu ciśnienie stopniowo spada, aż do zera. W tym momencie woda przestaje płynąć, a pompa przechodzi w tryb gotowości. Po 10 minutach sam się restartuje. I tak dalej. Oświeć mnie proszę bo nie rozumiem. Wcześniej miałem ziarno speroni bez pęcherza i wszystko działało idealnie.
0 x
Ahmed
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 12298
Rejestracja: 25/02/08, 18:54
Lokalizacja: Burgundia
x 2963

Re: Problem ze wzmacniaczem Flotec




przez Ahmed » 18/05/18, 21:29

Te objawy są dziwne. Musisz obserwować wszystkie możliwe parametry, aby odkryć przyczynę. Czy podczas pompowania można sprawdzić poziom wody w studni?
0 x
- Przede wszystkim nie wierz w to, co ci mówię.
Majed
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 2
Rejestracja: 18/05/18, 20:33

Re: Problem ze wzmacniaczem Flotec




przez Majed » 18/05/18, 22:06

Dziękuję za Twoją odpowiedź. Właściwie sama nie rozumiem tych objawów. Stan wody jest dobry. Nie mam na to konkretnych dowodów, ale przy mojej starej pompie (bez pęcherza) woda wypływała dość silnym i stałym strumieniem.
0 x
Ahmed
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 12298
Rejestracja: 25/02/08, 18:54
Lokalizacja: Burgundia
x 2963

Re: Problem ze wzmacniaczem Flotec




przez Ahmed » 18/05/18, 22:18

Lepiej byłoby najpierw się upewnić, ponieważ przepływy wody mogą się zmieniać w czasie.
0 x
- Przede wszystkim nie wierz w to, co ci mówię.

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Gospodarka wodna, wodno-kanalizacyjna i sanitarna. Pompowanie, wiercenie, filtracja, studnie, odzyskiwanie ... ”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 156