Nowość w szkołach: odwrócona osmoza do laboratorium, opublikowana umowa

Prace przy kanalizacji lub wodzie sanitarnej (gorącej, zimnej, czystej lub używanej). Zarządzanie, dostęp i wykorzystanie wody w domu: wiercenie, pompowanie, studnie, sieć dystrybucji, oczyszczanie, kanalizacja, odzyskiwanie wody deszczowej. Odzyskiwanie, filtracja, oczyszczanie, procesy magazynowania. Naprawa pomp wodnych. Zarządzaj, używaj i oszczędzaj wodę, odsalanie i odsalanie, zanieczyszczenie i wodę ...
Avatar de l'utilisateur
Steward Zonarda
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 1
Rejestracja: 04/01/13, 21:32
Lokalizacja: Akademia Créteil

Nowość w szkołach: odwrócona osmoza do laboratorium, opublikowana umowa




przez Steward Zonarda » 23/05/16, 10:48

Witam,

Po dokładnym przestudiowaniu tematu z nauczycielami fizyki, nasze liceum postanowiło odnowić sprzęt do oczyszczania wody dla laboratoriów edukacyjnych, wyposażając się (prawdopodobnie) w osmozę.

Szukałem wszędzie i wydaje się, że z jednym wyjątkiem (jedna konkretna szkoła z ogromnymi potrzebami, która wzięła dużą maszynę), żadna szkoła nie korzysta jeszcze z tej technologii. W porównaniu z klasyczną destylacją oszczędność energii i wody jest fenomenalna!

Jeśli jesteś dystrybutorem urządzeń do uzdatniania wody lub znasz takie, być może będziesz w stanie zareagować na rynek dostosowanych procedur, który właśnie opublikowaliśmy: http://mapa.aji-france.com/mapa/marche/33430/show
0 x
 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Gospodarka wodna, wodno-kanalizacyjna i sanitarna. Pompowanie, wiercenie, filtracja, studnie, odzyskiwanie ... ”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 136