Średnica warunków sanitarnych instalacji

Prace przy kanalizacji lub wodzie sanitarnej (gorącej, zimnej, czystej lub używanej). Zarządzanie, dostęp i wykorzystanie wody w domu: wiercenie, pompowanie, studnie, sieć dystrybucji, oczyszczanie, kanalizacja, odzyskiwanie wody deszczowej. Odzyskiwanie, filtracja, oczyszczanie, procesy magazynowania. Naprawa pomp wodnych. Zarządzaj, używaj i oszczędzaj wodę, odsalanie i odsalanie, zanieczyszczenie i wodę ...
Tash
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 1
Rejestracja: 18/03/15, 19:05

Średnica warunków sanitarnych instalacji




przez Tash » 18/03/15, 19:27

Witam, oto moje pytanie:
Mój dom (dawny dom wiejski zawiera 6 mieszkań typu 3 i zamierzam wybudować dom jednorodzinny na tej samej działce, która jest podłączona do zbiorowej sieci kanalizacyjnej, tak aby docelowo było 7 mieszkań typu t 3 t 4 składających się z 1 kuchni, 1 łazienki, 1 toaleta... Instalacja na miejscu jest w 125 do kolektora publicznego, instalacja zawsze działała bardzo dobrze i pozostaje bardzo czysta... czy taka średnica wystarczy na przejście od 18 do 21 stacji wodociągowych?? przepisy dotyczące stosowanych średnic?
Z góry dziękuję....
0 x
Avatar de l'utilisateur
Philippe Schutt
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1611
Rejestracja: 25/12/05, 18:03
Lokalizacja: Alzacja
x 33




przez Philippe Schutt » 10/05/15, 11:18

to jest obliczone, ale z pamięci to co najmniej 150, ponieważ są toalety.
0 x
Avatar de l'utilisateur
słoń
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6646
Rejestracja: 28/07/06, 21:25
Lokalizacja: Charleroi, centrum świata ....
x 7




przez słoń » 11/05/15, 12:44

Na twoim miejscu zadałbym pytanie instalatorowi i administracji miejskiej (gminie)
0 x
Elephant Najwyższego Honorowy éconologue PCQ ..... jestem zbyt ostrożna, nie dość bogaty i zbyt leniwy, aby rzeczywiście zapisać CO2! http://www.caroloo.be

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Gospodarka wodna, wodno-kanalizacyjna i sanitarna. Pompowanie, wiercenie, filtracja, studnie, odzyskiwanie ... ”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 130