Ekologiczny środek oczyszczający wodę

Prace przy kanalizacji lub wodzie sanitarnej (gorącej, zimnej, czystej lub używanej). Zarządzanie, dostęp i wykorzystanie wody w domu: wiercenie, pompowanie, studnie, sieć dystrybucji, oczyszczanie, kanalizacja, odzyskiwanie wody deszczowej. Odzyskiwanie, filtracja, oczyszczanie, procesy magazynowania. Naprawa pomp wodnych. Zarządzaj, używaj i oszczędzaj wodę, odsalanie i odsalanie, zanieczyszczenie i wodę ...
Avatar de l'utilisateur
DOMERIC
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 1
Rejestracja: 25/09/13, 18:01
Lokalizacja: FRANCJA

Ekologiczny środek oczyszczający wodę




przez DOMERIC » 25/09/13, 18:21

Wraz ze wzrostem uprzemysłowienia i zanieczyszczenia jakość wody pitnej stale spada.

SPAM

Komu zaufać?
Jakie mamy rozwiązania?

Rozwiązanie SPAM
Czy to nowy, czy istniejący, najemca lub właściciel wystarczy kilka minut, aby zainstalować kompaktowy moduł.

Sama konstrukcja naszych produktów pozwala na uproszczoną instalację, która nie wymaga połączenia elektrycznego z bardzo długoterminową wydajnością, przez co najmniej 4 lata bez płukania.
0 x
Avatar de l'utilisateur
słoń
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6646
Rejestracja: 28/07/06, 21:25
Lokalizacja: Charleroi, centrum świata ....
x 7




przez słoń » 25/09/13, 18:47

Nowy subskrybent

Pierwsza komunikacja

AT SPAAAAAAAAM !!!!!!!!!!!!!

: Evil: : Evil: : Evil: : Evil: : Evil: : Evil: : Evil: : Evil: : Evil: : Evil:
0 x
Elephant Najwyższego Honorowy éconologue PCQ ..... jestem zbyt ostrożna, nie dość bogaty i zbyt leniwy, aby rzeczywiście zapisać CO2! http://www.caroloo.be
Avatar de l'utilisateur
chatelot16
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6960
Rejestracja: 11/11/07, 17:33
Lokalizacja: angouleme
x 264




przez chatelot16 » 25/09/13, 19:28

ekologiczny anty wapień ???

Widzę problem! wapień to naturalny produkt, który nikomu nie zaszkodzi! dlatego najbardziej ekologiczne jest picie twardej wody! to wapń! są nawet tacy, którzy uważają niektóre produkty za dobre dla zdrowia!
0 x

Wróć do „Gospodarka wodna, wodno-kanalizacyjna i sanitarna. Pompowanie, wiercenie, filtracja, studnie, odzyskiwanie ... ”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 127