HHO i Audi A6 TDI 1994 140 CV

Wskazówki, porady i wskazówki, aby obniżyć zużycie, procesów lub wynalazki jak niekonwencjonalnych silników: Silnik Stirlinga, na przykład. Patenty poprawiające spalanie: traktowanie plazmą z wtryskiem wody, jonizację paliwo lub utleniacz.
bajecznie
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 4
Rejestracja: 02/04/10, 16:02

HHO i Audi A6 TDI 1994 140 CV




przez bajecznie » 16/06/10, 20:10

Witam,

Zaczynam eksperyment na dwóch pojazdach z silnikiem diesla; Clio i Audi A6. Są wyposażone w dronell, który kupiłem jako zestaw w USA.

Pamiętaj, że użycie HHO w Audi zabrania pracy turbo.
Myślę, że jest to spowodowane czujnikiem masowego przepływu powietrza (MAF).

Skrzynia biegów AUDI TDI 140 CV 6 ma, o ile się nie mylę, BOSCH MAF.

Co powinienem zrobić, aby zwabić taki system?

Ponadto, czy znasz bazę danych, która grupowałaby wszystkie zmodyfikowane pojazdy HHO (we Francji) z osiągniętymi osiągami?

Dziękuję za odpowiedzi.

Cordialement
0 x
Fajny
Avatar de l'utilisateur
xtrabart
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 8
Rejestracja: 23/01/10, 23:11




przez xtrabart » 16/06/10, 22:37

DRYCELL !! 6, 11, 16, 21 talerzy ???
Myślę, że trudno będzie znaleźć przekonujące wyniki dla HHO, ponieważ: wykonaj małe obliczenia ...
jaka jest twoja ilość gazu HHo uwalniana na minutę?
, najlepsze zestawy dostarczają maksymalnie 6 l gazu na minutę
; załóżmy, że mamy 2-litrowy silnik.
Dlatego silnik 4-suwowy połyka 1 litr powietrza na obrót silnika - przy 2000 obr / min zużywa 1000 ld powietrza ...
Przy 2000 obr / min dostarczasz do silnika 6/1000 procent gazu, tj. 0,6% gazu detonującego ...
To bardzo mały zysk w porównaniu do wysiłku twojego alternatora, aby zapewnić do 20, a nawet 25 A, aby wytworzyć 6 l gazu ....
Krótko mówiąc, nie chcę złamać ci ducha, ale nie ma szans na znalezienie przekonujących wyników ...

Uwaga: wartości te są dość ogólne i mogą się różnić, ale nie w dużych zakresach, aby zaobserwować poprawę wyniku ...

Próbowałem ... http://hho.car.is.free.fr
Miałem więcej rezultatów w zakresie wzrostu zużycia, dodając 200 g powietrza w 4 oponach niż wszystkie te zestawy.

Jednak zestaw ecopra połączyłby mnie dobrze, ale biorąc pod uwagę cenę i uzyskany zysk, musiałbym zrobić około 80000 XNUMX km, aby go amortyzować ...

Obecnie najlepsze .. dla mnie ... to od 6 do 8% SP95 / E10 w moim pełnym OLEJU GAZOWYM z powodu braku oleju ....
0 x
Obraz
Avatar de l'utilisateur
Capt_Maloche
moderator
moderator
Wiadomości: 4559
Rejestracja: 29/07/06, 11:14
Lokalizacja: Ile de France
x 42




przez Capt_Maloche » 17/06/10, 00:39

Witam,

Rzeczywiście, odpowiedzieliśmy już na to w prosty sposób

Używasz paliwa do napędzania silnika, który z kolei obraca alternator, który wytwarza prąd, który prąd wytworzy przez elektrolizę trochę H2 + O2

szum, zobaczmy wynik:

Sprawność silnika 30% i znowu przy korzystnej prędkości
Sprawność alternatora 85%
Sprawność elektrolizy 60%

więc na początku powoduje to, że 0.30 x 0.85 x 0.60 = 0.15 około 15% wydajności paliwa w paliwie, w najlepszych przypadkach, aby wytworzyć trochę gazu wybuchowego.

Dobrą rzeczą jest to, że "spalanie" H2 + O2 wytworzy niewielką ilość pary wodnej sprzyjającej spalaniu, ale w% tak znikomej, że masz niewielkie szanse na zmniejszenie zużycia paliwa.

przepraszam, nie ma w tym cudu, tylko trochę placebo Obraz ponieważ spędzając pieniądze i czas w tym systemie, wspierasz mniej i zwracasz uwagę na zużycie.


w mojej firmie clio III wg mojego "nastroju" moje zużycie może wynosić od 5.5 do 4.7 L / 100 i bez żadnego wyposażenia :D
0 x
"Konsumpcja jest podobna do pocieszenia wyszukiwania, sposób, aby wypełnić pustkę egzystencjalną rośnie. Z kluczem, dużo frustracji i trochę winy, rosnącej świadomości ekologicznej." (Gérard Mermet)
OUCH, OUILLE, OUCH, Aahh! ^ _ ^
oiseautempete
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 848
Rejestracja: 19/11/09, 13:24




przez oiseautempete » 17/06/10, 07:20

xtrabart napisał: załóżmy, że mamy 2-litrowy silnik.
Dlatego silnik 4-suwowy połyka 1 litr powietrza na obrót silnika - przy 2000 obr / min zużywa 1000 ld powietrza ...
Przy 2000 obr / min dostarczasz do silnika 6/1000 procent gazu, tj. 0,6% gazu detonującego ...
To bardzo mały zysk w porównaniu do wysiłku twojego alternatora, aby zapewnić do 20, a nawet 25 A, aby wytworzyć 6 l gazu ....
Krótko mówiąc, nie chcę złamać ci ducha, ale nie ma szans na znalezienie przekonujących wyników ...

....


Twoje obliczenia są błędne, ponieważ zapominasz, że wszystkie nowoczesne silniki wysokoprężne są dość mocno doładowane, więc połykają o wiele więcej powietrza ... Pamiętaj, że Audi 140cv bez turbosprężarki ma mniej więcej taką samą wydajność jak 504 olej napędowy z lat 70. ... i prawdopodobnie wyższe zużycie, ponieważ kompresja bez doładowania jest znacznie niższa (~ 19/1 zamiast 23/1)
HHO to po prostu dobry sposób na wzbogacenie swojego producenta, ale na pewno nie jego nabywcy ...
0 x
bajecznie
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 4
Rejestracja: 02/04/10, 16:02




przez bajecznie » 17/06/10, 18:32

Dobry wieczór,

Dziękuję za odpowiedzi.
Już to widzę forum jest znacznie bardziej aktywny niż ten, który publikowałem, a mianowicie „http://www.generateurhho.com/forum".

Nie wiem komu uwierzyć. I nie chcę wierzyć, ale raczej daj mi środki, aby się o tym przekonać. Na razie rozpoczynam eksperyment, a nawet buduję własne komórki DRYCELL.

Na amerykańskich stronach można znaleźć jednak święte wykonania: 10 MPG do 35 MPG z HHO. To nie pozostawia mnie obojętnym. Na stronach internetowych możemy również przeczytać, że minimalne oszczędności, które można osiągnąć, wynoszą 10%. Zoptymalizowane wydaje się, że ten system może osiągnąć 50, a nawet 60%. Ponownie proszę o sprawdzenie, dlatego właśnie przeprowadzam testy.

HHO jest eksperymentalny, wziąłem ten punkt pod uwagę. Żaden naukowiec w świecie prawosławnym nie jest nim zainteresowany.

Bez mówienia o Stanleyu Meyerze lub tym Amerykanu, który wykorzystuje HHO do dostarczania energii do swojego domu i pojazdu (widoczne na TF1), uważam, że nie ma dymu bez ognia.

Wracając do twoich odpowiedzi, rozumiem, że jeśli będę w stanie naładować baterię za pomocą panelu słonecznego i że w związku z tym użyję tego drugiego do zasilania mojego DRYCELL, zacznę oszczędzać na paliwie. A przede wszystkim mniej zanieczyszczę.

Czy mam rację, czy rację co do tego ostatniego akapitu?

Pozdrawiam i dziękuję z góry za odpowiedzi.
0 x
Fajny
bajecznie
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 4
Rejestracja: 02/04/10, 16:02




przez bajecznie » 17/06/10, 19:03

Odpowiedź na xtrabart:

Drycells, których używam to 9 zamontowanych płytek: -nnn + nnn-

Silnik jest płynniejszy, to oczywiste, ale może to uczucie „placebo”.

Mimo to moja żona jeździ samochodem, jest niechętna moim doświadczeniom i ostatecznie przyznaje, że pojazd był bardziej elastyczny.
To jest CLIO 1,9 D 1994.

Obserwowałem twoje eksperymenty http://hho.car.is.free.fr.
To ważne, jak mówią Amerykanie "trzeba oszukać komputer" żeby zwabić sondy (Lambda, MAF, MAP), to jest problem jaki mam z Audi A6. Te elementy wabików nie są jeszcze dostępne we Francji, więc należy je kupić w USA.
Dlatego uważam, że twój eksperyment nie został zakończony i że nie można go zakończyć.

Cofam się do tego, co napisałem w poprzednim poście, chcę się wykazać, idąc do końca (być może mojej głupoty), jeśli HHO naprawdę zwiększy liczbę oktanową i pozwoli zrealizować oszczędności ogłoszone wszędzie w sieci.
Nie mówię o Stanleyu Meyerze, nie mówię o diecie wyłącznie HHO.

Cordialement
0 x
Fajny
bajecznie
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 4
Rejestracja: 02/04/10, 16:02




przez bajecznie » 19/06/10, 12:48

Witam,

Dziękuję za to streszczenie.
To jest rzeczywiście proces Pantone, przeglądałem ten ostatni na stronie Quanthomme.

Wydajesz się bardzo sceptycznie nastawiony do HHO.
Zadam więc pierwsze pytanie:

W ramach poprawy liczby oktanowej o natężeniu przepływu 1 litr HHO na minutę z DRYCELL zasilanego z własnej baterii ładowanej przez panel słoneczny, jak stwierdzono na tym strona econologie, czy uważasz, że jest opłacalna?

Ponadto stworzyłem już podstawowy reaktor Pantone znaleziony na stronie Quanthomme, ale uważam, że montaż w pojeździe jest znacznie trudniejszy. Dlatego zainstalowałem DRYCELL w moich pojazdach.
Uważam, że HHO jest znacznie prostszy i bardzo łatwy do usunięcia.

Moje drugie pytanie:
Czy istnieje stolik, w którym można sprawdzić testy (HHO lub Pantone) w pojazdach z uzyskanymi oszczędnościami?
Wyniki, które możesz przeczytać na Quanthomme, mnie nie satysfakcjonują

Czekamy na kontakt z Państwem już wkrótce.

Cordialement
0 x
Fajny

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "silników specjalnych, patentów, zmniejszenie zużycia paliwa"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 233