To prawda?

Wskazówki, porady i wskazówki, aby obniżyć zużycie, procesów lub wynalazki jak niekonwencjonalnych silników: Silnik Stirlinga, na przykład. Patenty poprawiające spalanie: traktowanie plazmą z wtryskiem wody, jonizację paliwo lub utleniacz.
Bibiphoque
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 749
Rejestracja: 31/03/04, 07:37
Lokalizacja: Bruksela




przez Bibiphoque » 01/04/04, 13:52

Witam,
Uważam, że na rynku istnieje urządzenie spawalnicze działające na tej zasadzie, dlatego prawdopodobnie nie możemy znaleźć informacji :(
0 x
To nie dlatego, że zawsze mówił, że to niemożliwe, że nie powinniśmy próbować :)
Bibiphoque
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 749
Rejestracja: 31/03/04, 07:37
Lokalizacja: Bruksela




przez Bibiphoque » 02/04/04, 13:59

kandyd napisał:Witam,

Dziwię się, że nie znalazłem wpisu w tym dziale, bo wydaje mi się, że temat jest bardzo ciekawy.

Od dłuższego czasu wędruję po Internecie w poszukiwaniu bardziej szczegółowych informacji na temat zasady produkcji gazu Browna i im więcej szukam, tym mniej znajduję.

Zadaję sobie wiele pytań na ten temat i jeśli w tym forum jest ktoś, kto może odpowiedzieć na moje pytania, chętnie je zadam :D

Z góry dziękuję i gratuluję temu, kto miał dobry pomysł na stworzenie takiego forum.

:P Witam,
Znalazłeś więcej niż na stronie quant'home?
(Jestem tym bardzo zainteresowany!!!) :D
0 x
To nie dlatego, że zawsze mówił, że to niemożliwe, że nie powinniśmy próbować :)

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "silników specjalnych, patentów, zmniejszenie zużycia paliwa"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 204