Zanieczyszczaj mniej, aby lepiej edukować środowisko!

Wskazówki, porady i wskazówki, aby obniżyć zużycie, procesów lub wynalazki jak niekonwencjonalnych silników: Silnik Stirlinga, na przykład. Patenty poprawiające spalanie: traktowanie plazmą z wtryskiem wody, jonizację paliwo lub utleniacz.
houpupa
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 3
Rejestracja: 05/02/09, 14:42
Lokalizacja: wysokie góry

Zanieczyszczaj mniej, aby lepiej edukować środowisko!




przez houpupa » 05/02/09, 15:39

Drodzy przyjaciele!
właśnie zapisałem się na twoje forum i już prośba do Was, koneserów i zainteresowanych:
krótko, vivien, 29 lat, edukator środowiskowy;
projekt: wędrowny pojazd edukacyjny w Alpach Wysokich.

Jestem zatem w trakcie inwestowania w ten projekt i jestem na samym początku, w szczególności z wnioskiem o dotacje;
oto moje dwie prośby:

po pierwsze, nie będąc mechanikiem (a właściwie minimum!), minęły już dwa lata, odkąd zbliżałem się lub daleki byłem do alternatywy, aby mniej zużywać i mniej zanieczyszczać mój pojazd (głównie doping wodny);
ten słynny pojazd: renault r 2087 z 1964 r. sanitarny (typ karetki), bardzo ładny rodzaj pojazdu z dużymi kołami (który zostanie przekształcony w gigantyczną biedronkę!), który w związku z tym chcę przekształcić w kufer edukacyjny na kółkach do moich interwencji z publicznością w terenie (w pewnym sensie moja „marka” i mój wspólny wątek; projekt w imię „bestii”); niestety konsumpcja i nadmierne zanieczyszczenie, co kłóci się z moim podejściem edukacyjnym!
od dwóch lat marzę o spotkaniu z organizacją lub osobą zdolną do modyfikacji tego pojazdu i wciąż ani cienia małego kroku!
dostosowanie mojego pojazdu do moich pomysłów byłoby dla mnie dużym krokiem naprzód, a przede wszystkim korzyścią dla ewentualnego sukcesu zawodowego dla osób świadomych eko-obywatelstwa;

druga prośba (jeśli ktoś mi pomoże z pierwszą!): kto mówi, że plik dotacji mówi szacunkowy budżet, ale szukam kogoś, kto mógłby mi podać „szacunek” kosztów tej słynnej modyfikacji silnika od dostosowanej organizacji, abym mógł dołączyć go do mojego pliku;

tutaj trudno mi mówić zwięźle (i znowu się napracowałem, bo tyle jest do powiedzenia na temat tego projektu!), ale mimo wszystko mam nadzieję, że przykułem Waszą uwagę, a kto wie, może nawet znalazłem kogoś, kto byłby chętny zaopiekować się moim pojazdem w ramach „zrównoważonego” podejścia projektowego;

Dziękuję bardzo
proszę, mam motywację i nie chcę jej stracić, wesprzyjcie mnie w tym "lokalnym" projekcie na rzecz lepszego świata, dziękuję wszystkim : Mrgreen:

Cordialement

houpupa
0 x
Christine
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 1144
Rejestracja: 09/08/04, 22:53
Lokalizacja: W Belgii, po
x 1




przez Christine » 05/02/09, 18:25

0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79322
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11043




przez Christophe » 05/02/09, 18:30

Eee, czy w tytule nie ma inwersji?

W przeciwnym razie twój pomysł dobrze pasowałby do skojarzenia: https://www.econologie.com/forums/l-associat ... t7049.html
0 x
houpupa
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 3
Rejestracja: 05/02/09, 14:42
Lokalizacja: wysokie góry




przez houpupa » 06/02/09, 20:26

właściwie to może odwrócenie słowa, cokolwiek tutaj myślę, że jesteśmy trochę na tej samej zasadzie co "kurczak czy jajko"! : Chichot:
w przeciwnym razie moglibyśmy zrobić to w stylu: mniej zanieczyszczać, aby lepiej edukować środowisko, mniej zanieczyszczać… chyba że to „PROSZĘ” na końcu zdania, które wolelibyście widzieć na początku. Naprawdę nie wiem i spodziewałem się czegoś innego jako odpowiedzi

w każdym razie widzę, że zwracacie uwagę przede wszystkim na mój błąd werbalny, a nie na rzeczywiste zainteresowanie, jakie ja również żywię dla środowiska! :?
Jestem jakby zirytowany twoją odpowiedzią, ale hej, bez wątpienia jestem trochę zbyt wybredny;
krótko mówiąc, mając nadzieję na trochę więcej pocieszenia i motywacji od wszystkich, więc niecierpliwie czekam na komentarze wszystkich, które pomogą mi iść naprzód, sam lub z innymi, i nie omieszkam przyjrzeć się z zainteresowaniem waszemu projektowi asocjacyjnemu; to prawda, że ​​ja też próbuję prowadzić stowarzyszenie edukacyjne. dla środowiska i że w tej chwili rzeczywiście jest to bardziej kwestia kilku walnych zgromadzeń niż prawdziwego szaleństwa, ale robimy, co w naszej mocy.
mimo wszystko dziękuję i wybaczcie moją zrzędliwość, ale kiedy się wiosłujemy, jesteśmy na krawędzi : Lol:
dziękuję
bis dla całego zespołu
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "silników specjalnych, patentów, zmniejszenie zużycia paliwa"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 177