Przydatne strony

Wskazówki, porady i wskazówki, aby obniżyć zużycie, procesów lub wynalazki jak niekonwencjonalnych silników: Silnik Stirlinga, na przykład. Patenty poprawiające spalanie: traktowanie plazmą z wtryskiem wody, jonizację paliwo lub utleniacz.
Bibiphoque
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 749
Rejestracja: 31/03/04, 07:37
Lokalizacja: Bruksela

Przydatne strony




przez Bibiphoque » 16/04/08, 11:50

Witam,
Wskazówki, jak kupować taniej:
http://www.radins.com/

Strona poświęcona oszustwom, zawierająca wszystkie adresy, na które można składać skargi w przypadku nadużyć (Belgia):
http://www.arnaques.be/showforum.php?id=1721

: Chichot:
@+
0 x
To nie dlatego, że zawsze mówił, że to niemożliwe, że nie powinniśmy próbować :)
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79113
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10972




przez Christophe » 16/04/08, 11:53

Skąpi ludzie i ekonologia...jesteś pewien, że to mądre?
Czy masz jakieś konkretne przykłady?

Sknera widzi tylko swój portfel, więc woli myć się próbkami, niż płacić za mydło....ta strona to zbiór bonów, za pomocą których można zarobić 0.5 euro tu i ówdzie...

Tak naprawdę musisz być albo bezrobotny (lub po stronie dochodów), albo nieaktywny, aby mieć wystarczająco dużo czasu, aby być dobrym skąpym...

Nieźle jak na tę witrynę z oszustwem, jest to witryna instytucjonalna, prawda?
0 x
Bibiphoque
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 749
Rejestracja: 31/03/04, 07:37
Lokalizacja: Bruksela




przez Bibiphoque » 16/04/08, 12:29

Christophe napisał:Skąpi ludzie i ekonologia...jesteś pewien, że to mądre?
Czy masz jakieś konkretne przykłady?

Sknera widzi tylko swój portfel, więc woli myć się próbkami, niż płacić za mydło....ta strona to zbiór bonów, za pomocą których można zarobić 0.5 euro tu i ówdzie...

Tak naprawdę musisz być albo bezrobotny (lub po stronie dochodów), albo nieaktywny, aby mieć wystarczająco dużo czasu, aby być dobrym skąpym...

Nieźle jak na tę witrynę z oszustwem, jest to witryna instytucjonalna, prawda?


Witam,
Oszustwa, to CRIOC! Rzeczywiście.

W przypadku skąpców można pogodzić jedno i drugie, być jednocześnie przyjaznym dla środowiska i skąpym : Mrgreen:
@+
@+
0 x
To nie dlatego, że zawsze mówił, że to niemożliwe, że nie powinniśmy próbować :)
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79113
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10972




przez Christophe » 16/04/08, 12:40

Ekologicznie i skąpo tak...ekonolog i skąpo według mojej definicji nie...

Przykład: skąpy ekolog jest moim zdaniem najgorszym ekologiem.

To on ogrzewa się drewnem poddanym recyklingowi, starą podłogą lub płytą wiórową wypełnioną klejem, ponieważ jest darmowa… kiedy nie jeździ na zużytym oleju… krótko mówiąc, szuka, gdzie tylko może, aby zaoszczędzić grosze… :płakać:

Tak naprawdę nie jest on wcale ekologiczny, ale dla większości ludzi wydaje się przyjazny dla środowiska (i wyrządza wiele szkody wizerunkowi ludzi przyjaznych środowisku...)

Quiz: co skąpi łyżwiarze robią ze swoimi „oszczędnościami”? Kupują plazmę? Samochód? Wycieczka na wyspy?

Bycie skąpym jest w porządku, ale gromadzenie dla samego gromadzenia to bzdura...

Nie myl skąpstwa z przemyślanymi i inteligentnymi zakupami... Należę do drugiej, ale na pewno nie do pierwszej...
0 x
jonule
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2404
Rejestracja: 15/03/05, 12:11




przez jonule » 17/04/08, 10:47

i cóż, ja z obu! : Mrgreen:
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79113
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10972




przez Christophe » 23/04/08, 11:21

Nie możesz być wesoły : Mrgreen:
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "silników specjalnych, patentów, zmniejszenie zużycia paliwa"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 195