Cleanmotors Corp. : doping H2, izraelska utopia?

Wskazówki, porady i wskazówki, aby obniżyć zużycie, procesów lub wynalazki jak niekonwencjonalnych silników: Silnik Stirlinga, na przykład. Patenty poprawiające spalanie: traktowanie plazmą z wtryskiem wody, jonizację paliwo lub utleniacz.
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79126
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10974

Cleanmotors Corp. : doping H2, izraelska utopia?




przez Christophe » 06/12/07, 21:00

Izraelska firma produkująca silniki opracowała ostatnio wydajniejszy, tańszy i przede wszystkim znacznie mniej zanieczyszczający środowisko układ paliwowy. Prawdziwa innowacja technologiczna, którą można zamontować we wszystkich typach pojazdów. Ta obiecująca koncepcja została opracowana w Nativ Haasara, małym izraelskim miasteczku w zachodniej części Negewu. Infolive.tv zabierze Cię na trop czystego silnika. 05


Obejrzyj wideo tutaj: http://www.infolive.tv/fr/infolive.tv-1 ... -moteur-pr
0 x
George
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 26
Rejestracja: 14/12/07, 09:56
Lokalizacja: plaża Montpellier




przez George » 22/12/07, 21:14

TAK, znam przepis, pochodzi z lat 50-tych i był doskonale opisany w instrukcjach lotniczych: jak podkręcić reaktor lub silnik spalinowy!!!
Wystarczy nasycić metanol + olej wodą (tuż przed redyskocjacją oleju) i podać mieszankę do silnika w postaci dokładnego wtrysku.

Dawno temu próbowałem na starym austinie mini, wziąłem 130 zamiast 110, dymiło trochę na biało, bo dawkowanie było „kadziowe” wtryskiwane do gaźnika za pomocą silnika spryskiwacza przedniej szyby!

Jeśli to nie jest chamstwo, to od jakiegoś czasu myślałem, że pantone, poza „niezrozumiałą kabalistyczną” mechaniką, może być po prostu wynikiem zastrzyku wody!!!

Mikronizowana woda czyni cuda w silniku, przekształcając całkowicie niewykorzystane ciepło w konwencjonalnym silniku cieplnym w parę!
Gwarantowane czyszczenie i darmowa dodatkowa moc, w końcu prawie biorąc pod uwagę, że zużywa wodę.
0 x
Santa, byłem dobry i kazałem wiatrakowca, pamiętasz?
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79126
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10974




przez Christophe » 22/12/07, 22:58

Całkowicie zgadzam się z tą analizą.

Dlatego umieściłem na stronie dział "Wtrysk wody w silnikach cieplnych", oto krótkie podsumowanie:

https://www.econologie.com/en-bref-articles-3093.html
0 x

Powrót do "silników specjalnych, patentów, zmniejszenie zużycia paliwa"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Google Adsense [Bot] i goście 127