Niebezpieczeństwo silnika MGP-CAPS !!!!

Wskazówki, porady i wskazówki, aby obniżyć zużycie, procesów lub wynalazki jak niekonwencjonalnych silników: Silnik Stirlinga, na przykład. Patenty poprawiające spalanie: traktowanie plazmą z wtryskiem wody, jonizację paliwo lub utleniacz.
jerome243
x 17

Niebezpieczeństwo silnika MGP-CAPS !!!!




przez jerome243 » 10/05/07, 04:47

Bonjour à tous,

szperając w sieci w poszukiwaniu najnowszych oszustw związanych z oszczędzaniem paliwa, natknąłem się na Twój temat i szczerze mówiąc, zobaczyliście mnie na miejscu!!!!!

UDAŁO Ci się wygenerować 28 stron czystego oszustwa, które jest dodatkiem do Twojego silnika.

MPG-CAPS SĄ KAPSUŁKAMI NA BAZIE NAFTALINY!!!!!!!

PROCES TEN JEST DOBRZE ZNANY I USZKODZA WTRYSKIWACZE I BLOKI SILNIKA, PONIŻEJ PODAM LINK, KTÓRY PROWADZI BEZPOŚREDNIO DO STRONY RZĄDOWEGO RAPORTU QUEBECU, KTÓRY ZBYŁ PYTANIA, KIEDY POWSTANIE TE MAŁYCH CUDOWNYCH KAPSUŁEK I KTO PRZEPROWADZA ANALIZY .

ZŁOŻYŁO JUŻ KILKASET REKLAMACJI NA USZKODZENIE KOMOR SPALANIA SILNIKÓW I WTRYSKIWACZY, ALE JEŚLI O TYM NIE SŁYSZAŁEŚ, TO DLATEGO, ŻE FIRMA, KTÓRA JE DYSTRYBUTOREM ZAPŁACIŁA.

TEJ FIRMIE ZAMÓWIONO NAWET KILKA MILIONÓW DOLARÓW.
I W KOŃCU TE MAŁE KAPSUŁKI SĄ DYSTRYBUOWANE PRZEZ SYSTEM PIRAMIDALNY W TYM CZASIE POD NADZOREM, DLA TYCH, KTÓRZY ZNAJĄ TEN SYSTEM, JEST TO OSTATECZNY OSZUSTWO W SPRAWIE HANDLOWEJ!!!

PRZEPRASZAM, JEŚLI PISZĘ W DUŻYCH PRAKTYKACH, ALE SZCZĘŚCIE LUDZIE, MYŚLĘ, ŻE WSZYSCY DOSTAJECIE DŁOŃ!!!!!

PAMIĘTAJ, ŻE ZAPISAŁEM SIĘ TYLKO PO TO, ABY ZAPŁACIĆ TWOJE LAMPY, TERAZ TUTAJ JEST LINK, DUŻO POWAŻNIEJSZY NIŻ TWOJE BZDURY!!!!

Federacja Samochodowa Quebecu

http://www.caaquebec.com/Automobile/Tru ... Detail.htm


Guillaume

Przede wszystkim nie dziękujcie mi chłopaki, a tak między nami za wszystkich, którzy wkładają to gówno do swojego auta, modlą się lub robią prawdziwą kurację leczniczą lub ochronną silnika uznanymi produktami!!!!!
Ostatnio edytowane przez jerome243 10 / 05 / 07, 15: 15, 2 edytowany raz.
0 x
lejustemilieu
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 4075
Rejestracja: 12/01/07, 08:18
x 4

Re: PRZECZYTAJ WSZYSTKO (NIE MAM NIC DO SPRZEDANIA) NIEBEZPIECZEŃSTWO MGP-CAPS




przez lejustemilieu » 10/05/07, 07:40

Jerome, to nie bzdury; gdyby nikt nie przeprowadził testów na tej pigułce, oszustwo trwałoby nadal.
Nie odważyłem się tego spróbować, ale innym i tobie dziękuję.
Nie jest to zaznaczone na pudełku, „oszustwo”
Natomiast na paczkach papierosów widnieje napis „trucizna” (w Europie) 8)
Jeszcze raz dziękuję za informację, po to właśnie jest a. forum
Alain
0 x
Avatar de l'utilisateur
słoń
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6646
Rejestracja: 28/07/06, 21:25
Lokalizacja: Charleroi, centrum świata ....
x 7




przez słoń » 10/05/07, 09:19

Dziękuję Jérome 243 za przybycie z fanfarami.

Nie podoba mi się, że używasz słowa „bzdury” i wszystkiego o ludziach, którzy robią wszystko, co w ich mocy, aby wydobyć prawdę

Poszedłem do linku, który sprzedaje również oszczędzacz magnetyczny „Fuel Saver”. : Chichot:

Miejmy nadzieję, że Christophe nie otrzyma ponownie podżegającego maila.....
Ostatnio edytowane przez słoń 10 / 05 / 07, 10: 54, 1 edytowany raz.
0 x
Elephant Najwyższego Honorowy éconologue PCQ ..... jestem zbyt ostrożna, nie dość bogaty i zbyt leniwy, aby rzeczywiście zapisać CO2! http://www.caroloo.be
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79360
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11060

Re: PRZECZYTAJ WSZYSTKO (NIE MAM NIC DO SPRZEDANIA) NIEBEZPIECZEŃSTWO MGP-CAPS




przez Christophe » 10/05/07, 10:50

jerome243 napisał:PAMIĘTAJ, ŻE ZAPISAŁEM SIĘ TYLKO PO TO, ABY ZAPŁACIĆ TWOJE LAMPY, TERAZ TUTAJ JEST LINK, DUŻO POWAŻNIEJSZY NIŻ TWOJE BZDURY!!!!



Najwyraźniej Monsieur obraża ludzi przed przeczytaniem...Nie tylko używasz tych samych metod, co sprzedawcy FFI (nie sprawdzasz przed sprzedażą), ale jeśli takn minimalny szacunek dla członków i czytelników tego forum przeczytałbyś i zobaczył, że doszliśmy do tych samych wniosków co Ty: MPG CAPS to bzdura... : Evil:

Jak masz na imię Guillaume lub Jerome? Anonimowość, którą zakładasz, nie wydaje mi się uczciwa... w każdym razie Twoje IP zostanie odnotowane, jeśli kiedykolwiek otrzymam skargę od FFI... Mam dość marnowania czasu na te techniczne i komercyjne spory. Jeśli tak, to jesteś nawet „ukrytym” sprzedawcą FFI... : Mrgreen:

jerome243 napisał:Przede wszystkim nie dziękujcie mi chłopaki, a tak między nami za wszystkich, którzy wkładają to gówno do swojego auta, modlą się lub robią prawdziwą kurację leczniczą lub ochronną silnika uznanymi produktami!!!!!


Monsieur jest za dobry dla tych biednych eksperymentatorów, którymi jesteśmy... I założę się, że sprzedajesz te inne cudowne produkty?

lejustemilieu napisał:Jerome, to nie bzdury; gdyby nikt nie przeprowadził testów na tej pigułce, oszustwo trwałoby nadal.


Ona kontynuuje ... perso Każdego tygodnia otrzymuję spam FFI w moim pudełku ...
0 x
Avatar de l'utilisateur
słoń
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6646
Rejestracja: 28/07/06, 21:25
Lokalizacja: Charleroi, centrum świata ....
x 7




przez słoń » 10/05/07, 11:09

drodzy przyjaciele, sugeruję przeczytanie całej strony forum z tego linku:

http://www.ecoconso.be/forum/archive/in ... t-618.html

Myślę, że będziesz się nieźle śmiać :D


z drugiej strony znalazłem to na forum „zabawna chemia”, ale nie sprawi, że będziesz się śmiać
Dlaczego tak wiele osób czuje się w obowiązku zabrać głos, skoro nie mają nic do powiedzenia?
Przejdźmy do sedna sprawy.
Jeśli dodasz paradichlorobenzen do benzyny lub innego paliwa, niczego to nie poprawi. Wręcz przeciwnie, ten chlorowany związek jest szkodliwy pod każdym względem.
Po pierwsze, spowalnia spalanie. Niektóre pożary można ugasić związkami chloru.
Następnie, zakładając, że spalają się dobrze, w wyniku spalania zostanie uwolniona mieszanina węgla drzewnego, kwasu solnego HCl i gazowego chloru Cl2. Produkty te są szkodliwe w różnym stopniu. HCl i Cl2 brzydko pachną i atakują gardło. Ponadto są żrące i atakują metal, z którego wykonany jest silnik. Żelazo i aluminium zostaną przekształcone w chlorki żelaza FeCl3 i chlorek glinu AlCl3. Twoje rury i wnętrze silnika zostaną zaatakowane, a nawet przebite i przekształcone w proszek FeCl3 i AlCl3, które same w sobie są żrące. Twój mpoteur szybko stanie się bezużyteczny.
Wprowadzenie do silnika para-dichlorobenzenu jest zatem dobrą metodą sabotowania jego pracy.
0 x
Elephant Najwyższego Honorowy éconologue PCQ ..... jestem zbyt ostrożna, nie dość bogaty i zbyt leniwy, aby rzeczywiście zapisać CO2! http://www.caroloo.be
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79360
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11060




przez Christophe » 10/05/07, 11:28

Słoń napisał:
Wprowadzenie do silnika para-dichlorobenzenu jest zatem dobrą metodą sabotowania jego pracy.


ALE WTEDY CZAPKI MPG DZIAŁAJĄ!!!

Rzeczywiście; uszkodzony silnik zużywa mniej : Mrgreen: : Mrgreen: : Mrgreen: Są to nawet jedyne „czyste” silniki, jakie istnieją : Lol:
0 x
Avatar de l'utilisateur
słoń
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6646
Rejestracja: 28/07/06, 21:25
Lokalizacja: Charleroi, centrum świata ....
x 7




przez słoń » 10/05/07, 12:19

z pewnością, a zatrzymany zegar dwa razy na dobę pokazuje właściwą godzinę! :D
0 x
Elephant Najwyższego Honorowy éconologue PCQ ..... jestem zbyt ostrożna, nie dość bogaty i zbyt leniwy, aby rzeczywiście zapisać CO2! http://www.caroloo.be
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79360
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11060




przez Christophe » 10/05/07, 12:47

Swoją drogą śmieszy mnie tytuł, pamiętacie serial "Cap Danger" :)

Wydaje mi się, że były tam piękne krajobrazy

http://www.allocine.fr/series/ficheseri ... =3143.html
0 x
Avatar de l'utilisateur
Capt_Maloche
moderator
moderator
Wiadomości: 4559
Rejestracja: 29/07/06, 11:14
Lokalizacja: Ile de France
x 42




przez Capt_Maloche » 10/05/07, 14:19

No i co z tymi analizami?

czy możemy potwierdzić (lub jak?), że to rzeczywiście kulki na mole?

Wspomniana Wikipedia:
zastosowania
Stałe kulki skrystalizowanego naftalenu są sprzedawane pod nazwą Naftalina i stosowane głównie jako środki odstraszające mole.

Naftalen jest toksyczny: ryzyko anemii hemolitycznej, jest rakotwórczy

Caractères
Bezbarwne romboedryczne kryształy w postaci łusek.
Temperatura topnienia 80,26°C
Temperatura wrzenia 218,1°C.
Rozpuszczalny w alkoholu, eterze, benzenie, chloroformie, kwasie octowym i solnym oraz w olejach; nierozpuszczalne w wodzie.
Masa cząsteczkowa: 128,19 g.mol-1
0 x
"Konsumpcja jest podobna do pocieszenia wyszukiwania, sposób, aby wypełnić pustkę egzystencjalną rośnie. Z kluczem, dużo frustracji i trochę winy, rosnącej świadomości ekologicznej." (Gérard Mermet)
OUCH, OUILLE, OUCH, Aahh! ^ _ ^
Avatar de l'utilisateur
słoń
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6646
Rejestracja: 28/07/06, 21:25
Lokalizacja: Charleroi, centrum świata ....
x 7




przez słoń » 10/05/07, 15:09

Naftalen jest toksyczny: ryzyko anemii hemolitycznej, jest rakotwórczy


co wyjaśnia, dlaczego lobby ćmy próbuje zakazać tego produktu!

skoro mamy temperaturę topnienia, każdy farmaceuta powinien móc wykonać test, ma urządzenie ad hoc
0 x
Elephant Najwyższego Honorowy éconologue PCQ ..... jestem zbyt ostrożna, nie dość bogaty i zbyt leniwy, aby rzeczywiście zapisać CO2! http://www.caroloo.be

Powrót do "silników specjalnych, patentów, zmniejszenie zużycia paliwa"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 208