Proces utopii

Wskazówki, porady i wskazówki, aby obniżyć zużycie, procesów lub wynalazki jak niekonwencjonalnych silników: Silnik Stirlinga, na przykład. Patenty poprawiające spalanie: traktowanie plazmą z wtryskiem wody, jonizację paliwo lub utleniacz.
Avatar de l'utilisateur
tigrou_838
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 573
Rejestracja: 20/10/04, 11:25
Lokalizacja: Lorraine Luksemburg granicy

Proces utopii

przez tigrou_838 » 02/12/04, 14:56

witam wszystkich, natknąłem się na artykuł: technologia utopia, mówiąc o mieszaninie wodoru i oleju napędowego z oszczędnościami od 20 do 60% łatwymi do zamontowania na każdym pojeździe, ktoś ma więcej wiadomości powyżej dziękuję
0 x
Bibiphoque
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 749
Rejestracja: 31/03/04, 07:37
Lokalizacja: Bruksela

przez Bibiphoque » 03/12/04, 13:13

:P
Cześć, Tigger,
nie masz więcej szczegółów? ponieważ jest trochę cienki :(
A+
0 x
To nie dlatego, że zawsze mówił, że to niemożliwe, że nie powinniśmy próbować :)
Avatar de l'utilisateur
tigrou_838
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 573
Rejestracja: 20/10/04, 11:25
Lokalizacja: Lorraine Luksemburg granicy

przez tigrou_838 » 03/12/04, 14:19

cześć błąd raz, nie wiem, czy wiadomość przejdzie, dużo komunikatów o błędach.

dobrze wrócić do naszych owiec, znam tylko nazwisko francuskiego inżyniera, który wprowadziłby na rynek system produkcji wodoru do bezpośredniego zużycia przez silnik, to Jean-Marc Moreau.

do zobaczenia wkrótce : Lol:
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79117
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10972

przez Christophe » 06/09/05, 16:10

Witryna Moreau ewoluowała: http://www.utopiatech.fr

Jest jaśniejszy, bardziej precyzyjny, ale zawsze trudno mi w to uwierzyć ... Zwłaszcza biorąc pod uwagę ceny pobierane za ciężarówki (po prostu znajdź 3 lub 4 „gołębie” rocznie i możesz na tym żyć…)

Problem polega na tym, że faceci, którzy byli wcześniej, na ogół nie są z tego dumni i nie zeznają ... Szkoda, to trochę jak eksperymenty pantone, które nie działają ... Jednak błędy też załatwiają sprawy ...
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79117
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10972

przez Christophe » 06/09/05, 16:22

jkg napisał:Dealer Moreau skontaktował się ze mną wczoraj (24/06) i powiedział mi, że będzie produkowany seryjnie do września B)

WRESZCIE COŚ BETONU !!!!

Kim był ten dealer? Jak się z tobą skontaktował? Czy to piramida? :D
0 x
Podania
x 17

przez Podania » 06/09/05, 16:32

MobyleX napisał:[...] nie jest tak w przypadku LPG, który jest czystym paliwem (mieszaniną metanu i propanu) i do którego należy dodać [...]

Mała precyzja: LPG = mieszanka butanu i propanu;)

Metan to CNG (naturalny gaz miejski).
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79117
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10972

przez Christophe » 06/09/05, 16:56

Dokładnie i dlatego niektórzy inżynierowie ogrzewania mówią o LPG zamiast butanu / propanu.

Po uważam, że odpowiedni% butan / propan różni się w zależności od gazu ... Do 100% jednego lub drugiego.
0 x
tophe71
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 13
Rejestracja: 06/09/05, 17:11

przez tophe71 » 06/09/05, 17:15

Bonjour à tous,


Jestem bardzo zainteresowany tym tematem (od prawie 2 lat), który na próżno próbuję (na razie) wiercić testy, aby go poprzeć.

Chciałbym w to uwierzyć, ponieważ odkąd go badam, elementy i patenty różnych inżynierów i badaczy pokrywają się. Nie ma dymu bez ognia!

Z mojej strony depczę i nie mogę znaleźć w sieci niczego, co mogłoby mnie popchnąć do przodu! Brakuje mi wiedzy na temat elektroniki i elektryczności! Jestem resp. R&D w projektowaniu mechanicznym.

Widziałem, że JM.MOREAU miał (na papierze) wprowadzić urządzenia na rynek i waham się podjąć decyzję.

Czy to jest prawdziwy rozwój? Nie otrzymałem od nich odpowiedzi na moje pytania.

Łaskocze mnie i dobrze zainwestuję w ten proces. Rzucono mi między przybyciem za późno (zbyt wiele próśb o ofertę) a przybyciem za wcześnie (materiał nie powiódł się lub nie dał wspomnianego przedstawienia)

Ponadto, jeśli tak naprawdę jest to implementacja patentu SAMEYER, możemy zastanawiać się nad trwałością tej produkcji i jej twórcy!

1000 €, jeśli zadziała, szybko się zwróci i środowisko musi się przenieść.

W tej nieco nowej dziedzinie uważam twoją opinię za ostrzejszą niż moja!

Widziałem filmy Meyera i Tesli, które robią wrażenie.

Dlaczego wszystkie te odkrycia dotyczące wolnych energii celowo znajdują się w cieniu? Wiem, że niektórzy ludzie nie wahają się tłumić tego wszystkiego, ale mimo wszystko!

Do twoich piór.
0 x
eko-przewodnik
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 1
Rejestracja: 24/07/05, 12:55

przez eko-przewodnik » 06/09/05, 17:18

Witam,
Jeśli chodzi o Utopię, która ma kompletną stronę w sieci, szkoda, że ​​przytoczone doświadczenie obejmuje tylko 107 km, chcielibyśmy trochę więcej.
Nie mogłem pobrać opisu technicznego (nie działa?) Ale wydaje się, że sprzedawane produkty odnoszą się do systemu Pantone.

Brzmi poważnie, ale na pewno ekonolog powinien go kupić, aby wykonać testy: myślę o tym, ale duże problemy z samochodem oznaczają, że obecnie nie mam jednego i 1000 euro!

Według komentarzy nikt nie ufa.
A+
Przewodnik ekologiczny
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79117
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10972

przez Christophe » 06/09/05, 17:50

Pomysł: co jeśli wnieślibyśmy wkład? Czy w przypadku braku wyników zmniejszyłoby to „koszty”?

Jestem blisko postawienia 10 do 20% z zastrzeżeniem całkowitej przejrzystości w stosunku do eksperymentatora ... z drugiej strony nie mam samochodu !! (jeśli jest model motocykla, chcę eksperymentować)

Co powiesz
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "silników specjalnych, patentów, zmniejszenie zużycia paliwa"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 198