Niezależne badanie MPG czapki kapsułki FFI

Wskazówki, porady i wskazówki, aby obniżyć zużycie, procesów lub wynalazki jak niekonwencjonalnych silników: Silnik Stirlinga, na przykład. Patenty poprawiające spalanie: traktowanie plazmą z wtryskiem wody, jonizację paliwo lub utleniacz.
Avatar de l'utilisateur
Capt_Maloche
moderator
moderator
Wiadomości: 4559
Rejestracja: 29/07/06, 11:14
Lokalizacja: Ile de France
x 42

Niezależne badanie MPG czapki kapsułki FFI




przez Capt_Maloche » 18/12/06, 22:28



Ważne dla nowych gości, notatka Christophe z 14 lipca 2007 r. (najnowsze wydanie Capt_Maloche 11/05/2010)

Po ponad 2 latach testowania (w poprzek i w poprzek) stosowanie czapek MPG nie nigdy nie był przekonujący, co gorsza, w wielu przypadkach zużycie wzrosło ... i nie bez powodu: większość naszych testów przeprowadzono na pojazdach napędzanych benzyną, a ostatnio na ostatnim DCI


Capt_Maloche napisał:dziękuję Nialaberta do najnowszych analiz
TEN PRODUKT JEST DODATKIEM ZNANYM POD NAZWĄ FERROCENU, ODKRYTY W 1951 ROKU, O NIETRWAŁYCH WŁAŚCIWOŚCIACH „REMETALIZUJĄCYCH” I PRZECIWWYBUCHOWYM;
W STOSOWANYCH DAWKACH Modyfikuje BARDZO MAŁĄ SPALINĘ

Produkt ten był stosowany w latach 60. i 70. jako dodatek do paliw zastępujący benzynę ołowiową.

FERROCENE jest podejrzewany przez AICS o:
- toksyczny dla układu hormonalnego
- Działa toksycznie na przewód pokarmowy i wątrobę


Jego zainteresowanie techniczne polega na tym, że osad żelaza jest stale odnawiany w komorze cylindra i że pozwala na to tylko pojazdy z silnikiem Diesla wyposażone w filtry cząstek, aby lepiej niszczyć osady sadzy.

Niepokojące jest to, że ten osad żelaza zakłóci zapłon pojazdów ze świecami zapłonowymi (zwarcie elektrod)

Dozowanie tego produktu zależy tylko od wewnętrznego stanu silnika; im bardziej tępy silnik, tym lepiej działa. Im bardziej filtr cząstek jest zatkany, tym bardziej go odblokowuje ... to ostatnie działanie można korzystnie wykonać, popychając silnik trochę przy dużych prędkościach w celu nadmiernej aktywacji katalizatorów i FAP.

Maksymalne dozwolone dawkowanie (do sprawdzenia) wynosi 30 ppm, czyli 0,21 gramów na 10 l paliwa.

Jeśli ten metaliczny dodatek zostanie dodany w „dużej” ilości, znajdzie się w spalinach w postaci małych cząstek łatwo oddychających tlenków metali ...

Niektóre z naszych obecnych paliw zawierają dodatek metali nieżelaznych jako dodatek. Gliceryna umożliwia równoważne działanie, a jednocześnie jest bardziej ekologiczna.

W przypadku pojazdów benzynowych tę samą korzyść można uzyskać za pomocą konwencjonalnego remetalizatora wlewanego do oleju silnikowego, bez obawy o zapłon.

TEGO PRODUKTU MOŻNA UŻYWAĆ WYŁĄCZNIE DO SILNIKI DIESLA, DLA PUNKTUALNEGO DZIAŁANIA CZYSZCZĄCEGO. POZA TYM UŻYCIEM JEGO DZIAŁANIE JEST NIESKUTECZNE.

W ZALEŻNOŚCI OD STOPÓW WYKORZYSTYWANYCH PRZEZ PRODUCENTÓW, ZŁÓŻ ŻELAZA MOŻE UTLENIĆ WNĘTRZE SILNIKÓW.

ZNALEŹLIŚMY LEPSZE DLA TANIO:
REMETALIZATOR W OLEJU KAŻDYM ODLEWIE I 6% SP95 BENZYNY W GAZIE zobacz TUTAJ: samochód diesel-eat-mniej-z-trochę-of-SP95-t5849.html

Wynik testów na 25 pełnych !! : Niezależne testy-des-Caps MPG-Caps-of-FFI-t2778-600.html

Zobacz szczegóły TUTAJ post55655.html # 55655


OSTATNIE TESTY 2010 NA OSTATNIM POJAZDIE DIESLA: post164005.html # 164005

Obraz

Ponadto wątpliwy jest system odsprzedaży krok po kroku, rzadkie świadectwa na korzyść produktu najczęściej pochodzą od samych sprzedawców.

Wszystkie te stwierdzenia wyjaśniono bardziej szczegółowo na 54 stronach tego tematu. +54 dzisiaj !!

Dobry odczyt.



Zapisałem się na słynny program testowania kapsułek MPG w Internecie pod następującym adresem:

Christophe napisał:Cóż, szukają testerów:

Kod: wybierać

http://www.xxx-modération-xxx.fr/FFI



i nie kręciło się wokół, co jest dobrym znakiem
Otrzymałem 4 kapsułki za darmo:

Obraz

Okej, cóż, mam zamiar wypełnić moją przestrzeń, jak zwykle dość. i będę się modlił, żeby nic nie zastrzelił

Czułbym się mniej samotny, gdyby niektórzy ekolodzy zrobili to samo z testami cele :| , w końcu musisz spróbować uzyskać uczciwą opinię.

Będę testować na mojej przestrzeni 2.00 l 16v 140Cv 95 000km
Pobór prądu ok. 9l / 100 tras mieszanych (raczej korki w tej chwili w Paryżu : Evil: )

Planuję podróż do Bordeaux na Boże Narodzenie, to powinno wystarczyć, aby znaleźć pomysł ...

Wkrótce
Ostatnio edytowane przez Capt_Maloche 11 / 05 / 10, 10: 33, 17 edytowany raz.
1 x
"Konsumpcja jest podobna do pocieszenia wyszukiwania, sposób, aby wypełnić pustkę egzystencjalną rośnie. Z kluczem, dużo frustracji i trochę winy, rosnącej świadomości ekologicznej." (Gérard Mermet)
OUCH, OUILLE, OUCH, Aahh! ^ _ ^
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79117
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10972




przez Christophe » 18/12/06, 22:55

1) Miło za poświęcenie :) Czy powinienem powiedzieć „ofiara”?

2) Guidi tego samego forum testowałem te granulki: + 1L / 100 według niego ... z drugiej strony nie wiem, który silnik przetestował (ma 2 kartony: Hdi i LPG), ale myślę, że to Hdi

3) Przenoszę ten temat do „Wskazówki dotyczące mniejszego spożywania”
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79117
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10972




przez Christophe » 18/12/06, 23:14

Guidi powiedział mi właśnie, że zostały mu 2 pastylki do ssania.

Jak rozumiem, może wytrzymać 3 pełne (ponad 1700 km na naszym twingo), więc będziemy mogli wykonać trzeci test ... : Chichot:
0 x
Avatar de l'utilisateur
Capt_Maloche
moderator
moderator
Wiadomości: 4559
Rejestracja: 29/07/06, 11:14
Lokalizacja: Ile de France
x 42




przez Capt_Maloche » 19/12/06, 07:33

SUPER

Mam nadzieję, że ma wersję 1
Ponieważ jest zrozumiałe, że w tym modelu sonda lambda prawie nie ma wpływu na ustawienia, powinno to doprowadzić nas do zasady (jeśli w ogóle) tego produktu

Pascal
0 x
"Konsumpcja jest podobna do pocieszenia wyszukiwania, sposób, aby wypełnić pustkę egzystencjalną rośnie. Z kluczem, dużo frustracji i trochę winy, rosnącej świadomości ekologicznej." (Gérard Mermet)
OUCH, OUILLE, OUCH, Aahh! ^ _ ^
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79117
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10972




przez Christophe » 19/12/06, 08:38

Capt_Maloche napisał:SUPER

Mam nadzieję, że ma wersję 1


Uh wersja 1 czego? Pastylki do ssania czy Twingo?

Capt_Maloche napisał:Ponieważ jest zrozumiałe, że w tym modelu sonda lambda prawie nie ma wpływu na ustawienia, powinno to doprowadzić nas do zasady (jeśli w ogóle) tego produktu

Pascal


Cóż, jeśli dotyczy naszego Twingo (to prawda, że ​​podczas czytania nie było jasne), pochodzi z 2002 roku ... więc wersja 2 silnika ...
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79117
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10972




przez Christophe » 19/12/06, 08:44

Christophe napisał:2) Guidi tego samego forum testowałem te granulki: + 1L / 100 według niego ... z drugiej strony nie wiem, który silnik przetestował (ma 2 kartony: Hdi i LPG), ale myślę, że to Hdi


Po weryfikacji z zainteresowaną stroną rzeczywiście przetestowano Hdi. Kiedyś jechał z 30% HBV, nie wiem, czy test został przeprowadzony z HBV, z drugiej strony ...
0 x
Avatar de l'utilisateur
Capt_Maloche
moderator
moderator
Wiadomości: 4559
Rejestracja: 29/07/06, 11:14
Lokalizacja: Ile de France
x 42




przez Capt_Maloche » 19/12/06, 22:59

Cóż, tankuję jutro rano i wsuwam 2 te widżety do zbiornika ... 2 kapsułki na pierwsze 80l pełne i 1 na następne

Alléa jacta jest 8)
0 x
"Konsumpcja jest podobna do pocieszenia wyszukiwania, sposób, aby wypełnić pustkę egzystencjalną rośnie. Z kluczem, dużo frustracji i trochę winy, rosnącej świadomości ekologicznej." (Gérard Mermet)
OUCH, OUILLE, OUCH, Aahh! ^ _ ^
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79117
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10972




przez Christophe » 19/12/06, 23:00

Uh, to nie było 1 + 1/2 dla następującego pełnego?
0 x
Avatar de l'utilisateur
Capt_Maloche
moderator
moderator
Wiadomości: 4559
Rejestracja: 29/07/06, 11:14
Lokalizacja: Ile de France
x 42




przez Capt_Maloche » 19/12/06, 23:03

tak, jeśli twój zbiornik ma 40l

Ten w kosmosie daje 80 :płakać:
0 x
"Konsumpcja jest podobna do pocieszenia wyszukiwania, sposób, aby wypełnić pustkę egzystencjalną rośnie. Z kluczem, dużo frustracji i trochę winy, rosnącej świadomości ekologicznej." (Gérard Mermet)
OUCH, OUILLE, OUCH, Aahh! ^ _ ^
Avatar de l'utilisateur
słoń
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6646
Rejestracja: 28/07/06, 21:25
Lokalizacja: Charleroi, centrum świata ....
x 7




przez słoń » 20/12/06, 08:15

Czekamy na twoje wyniki, kapitanie.
Czy znasz swoje średnie wartości zużycia paliwa na autostradzie?
Jesteśmy z wami z całego serca, Wesołych Świąt!
0 x
Elephant Najwyższego Honorowy éconologue PCQ ..... jestem zbyt ostrożna, nie dość bogaty i zbyt leniwy, aby rzeczywiście zapisać CO2! http://www.caroloo.be

Powrót do "silników specjalnych, patentów, zmniejszenie zużycia paliwa"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 198