Film Pogromcy mitów: aceton, magnesy, wodór

Wskazówki, porady i wskazówki, aby obniżyć zużycie, procesów lub wynalazki jak niekonwencjonalnych silników: Silnik Stirlinga, na przykład. Patenty poprawiające spalanie: traktowanie plazmą z wtryskiem wody, jonizację paliwo lub utleniacz.
szczery
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 6
Rejestracja: 05/08/06, 16:04

Film Pogromcy mitów: aceton, magnesy, wodór




przez szczery » 01/09/06, 21:40

Właśnie widziałem program Mythbuster, w którym wypróbowali mit o samochodzie wodnym. doszli do dwóch wniosków: 2 możemy bez problemu uruchomić samochód na wodorze, jeśli wstrzykniemy go bezpośrednio do gaźnika.
2: wytwarzanie wodoru nie jest wystarczające, ponieważ jest wytwarzane przez akumulator.

ale mogłem zobaczyć ich pełnię przez krótki czas i rozpoznaję ich. to głupie plany znalezione w sieci, które mam na swoim komputerze ... to nie jest warte 2 piłek ... ale hej, przynajmniej miałem dowód, że samochód działał tylko na wodorze. Mam na myśli normalny, niezmodyfikowany silnik. zaskoczyła ich retrospekcja, ale nic nieprzyjemnego.

cóż, to wszystko .. miłego dnia ...

edytuj pas Christophe: dane wideo jest dostępne tutaj https://www.econologie.com/mythbusters-l ... -3652.html
0 x
Piotr
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 586
Rejestracja: 15/09/05, 02:20
x 312




przez Piotr » 02/09/06, 05:18

Uwielbiam ten program, ale przegapiłem ten odcinek.
Kiedy był emitowany, mogłem dostać redissemination.
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79119
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10973




przez Christophe » 02/09/06, 13:51

Uh, jaki kanał to w jakich przedziałach czasowych? Nigdy o tym nie słyszałem!
0 x
Avatar de l'utilisateur
lau
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 814
Rejestracja: 19/11/05, 01:13
Lokalizacja: Vaucluse




przez lau » 03/09/06, 08:37

mówisz o nowościach!
Nie powinieneś jechać zbyt długo przy 100% wodoru, silnik i układ wydechowy mogą szybko Ci to przypomnieć!
0 x
Liczba cząsteczek w kropli wody jest równa liczbie kropli, który zawiera Morza Czarnego!
szczery
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 6
Rejestracja: 05/08/06, 16:04




przez szczery » 03/09/06, 19:12

cóż, jestem Kanadyjczykiem, więc tutaj nie jest tak samo jak z tobą ... więc w przypadku pytań dotyczących łańcucha j, nie wiem ...
0 x
Piotr
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 586
Rejestracja: 15/09/05, 02:20
x 312




przez Piotr » 04/09/06, 02:45

Ah OK, to muszą być nowe odcinki, więc nie mogę się doczekać, aby je zobaczyć.
We Francji jest to kanał odkrywczy (dostępny na kanale)
http://www.discoverychannel.fr/mythbust ... ndex.shtml
0 x
Avatar de l'utilisateur
słoń
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6646
Rejestracja: 28/07/06, 21:25
Lokalizacja: Charleroi, centrum świata ....
x 7




przez słoń » 04/09/06, 09:46

wiedzieliśmy, że można uruchomić silnik wodorowy i że akumulator nie wystarcza do wytworzenia całego tego wodoru.

Nadszedł czas, aby sklasyfikować wszystkie te silniki zgodnie z ich zasadą, wydajnością i realizmem, w szczególności, aby oświecić dziennikarzy, którzy coś piszą: płacą tylko, jeśli opublikują.

Proponuję następującą tymczasową klasyfikację:

P: silniki tłokowe
R: silniki tłokowe obrotowe lub prawie tłokowe
T: silniki turbinowe
B: układ palnika (który może na przykład podgrzewać wodę z silnika parowego)

CI: silniki spalinowe
CE: silniki spalinowe

1: konwencjonalne silniki spalinowe: węglowodór + powietrze
2: silniki typu 1 z domieszką wody
Silniki 3: typu 1 wzmocnione gazem wytwarzanym na pokładzie
Silniki 4: typu 1 napędzane mieszanką zawierającą ponad 40% wody
5: silniki napędzane mieszaniną zawierającą ponad 80% wody
6: silniki napędzane wyłącznie wodą, ewentualnie zepsute na pokładzie z dodatkiem lub bez dodatku odczynnika lub katalizatora (maksymalnie 2%)
7: silniki napędzane gęstym paliwem (np. Lokomotywa - węgiel)
8: silniki napędzane paliwem z biopaliw (metanem)
9: silniki napędzane oryginalnym paliwem, ani ropą naftową, ani bio (wodorem)

RE: silnik faktycznie zdolny do prowadzenia maszyny
NR: silnik ledwie zdolny do napędzania obrotów i akcesoriów

DE: programowalne przy użyciu obecnych technologii
OP: operacyjny
CL: laboratoryjna ciekawość wezwana do pozostania

Pozostaje znaleźć sposób na przekonwertowanie wszystkich wyników uzysków na użyteczne użyteczne KWh / TEP (tak więc silnik pracujący w czystej wodzie bez dodawania jakiejkolwiek substancji chemicznej miałby nieskończoną wydajność). Polecam ten zapis, ponieważ nadszedł czas, abyśmy zdali sobie sprawę z użycia liczb fizycznych, a nie wartości podatkowych: niektórzy twierdzą, że korzystanie z benzyny kosztuje więcej, ale zużywa mniej ropa naftowa niż olej napędowy ze względu na system podatkowy.

Oczywiste jest, że ta klasyfikacja dotyczy wyłącznie silników cieplnych, ponieważ elektrownia wodna jest silnikiem wodnym! (montaż wieży ciśnień nad samochodem może powodować pewne problemy praktyczne :P )

Oczywiście jakikolwiek wkład w tę klasyfikację jest mile widziany, proszę podać datę swojego wkładu: (w tym przypadku 4/09/2006)
0 x
Elephant Najwyższego Honorowy éconologue PCQ ..... jestem zbyt ostrożna, nie dość bogaty i zbyt leniwy, aby rzeczywiście zapisać CO2! http://www.caroloo.be
Piotr
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 586
Rejestracja: 15/09/05, 02:20
x 312




przez Piotr » 15/10/06, 23:00

Odcinek, o którym mowa, został wyemitowany w piątek wieczorem, a dziś będzie transmitowany ponownie i będzie ponownie emitowany w poniedziałek 17 o 14:20, wtorek 17 o 11:05 i czwartek 19 o 22:35.

Nagrałem i obejrzałem, testowali różne systemy ekonomizera: magnesy, aceton w samochodzie z gaźnikiem i wtrysk.
Następnie w samochodzie gaźnikowym przetestowali superkarbnik (co to jest?) I elektrolizer.

Żaden system nie wykazał wyniku pozytywnego.
Ich elektrolizer był żałosny, co 10 s wytwarzał tylko jeden słaby pęcherzyk gazu.

Zrobili puszkę z silnikiem z wodorem wtryskiwanym bezpośrednio do gaźnika z ładną małą eksplozją w kluczu :)

W końcu nadal napędzali olejem napędowym olej do smażenia.

Mogę podzielić się nim na mule, jeśli są zainteresowani.
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79119
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10973




przez Christophe » 16/10/06, 14:26

Czy możesz mi go podać w celu integracji z witryną? Czy mogę zapewnić prywatny serwer FTP, jeśli wiesz, jak go używać? :)
0 x
Piotr
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 586
Rejestracja: 15/09/05, 02:20
x 312




przez Piotr » 16/10/06, 16:49

ok, powinienem być w stanie poradzić sobie z ftp
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "silników specjalnych, patentów, zmniejszenie zużycia paliwa"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 192