Oszczędzająca paliwo turbulator wirowy: Z

Wskazówki, porady i wskazówki, aby obniżyć zużycie, procesów lub wynalazki jak niekonwencjonalnych silników: Silnik Stirlinga, na przykład. Patenty poprawiające spalanie: traktowanie plazmą z wtryskiem wody, jonizację paliwo lub utleniacz.
Avatar de l'utilisateur
YVV
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 15
Rejestracja: 04/04/05, 18:45
x 1

Oszczędzająca paliwo turbulator wirowy: Z




przez YVV » 22/08/06, 11:38

Szukam bardziej szczegółowych informacji na temat systemu AVEC. jest to, do czego dzwonisz forum generator turbulencji ? Nie jestem pewien, czy nie mam teraz możliwości spędzania wielu godzin na czytaniu tego, co zostało opublikowane forum.
jeśli dobrze rozumiem to rodzaj Elice, który jest umieszczony w dostawie powietrza przed cyclinders. ale ważny szczegół: jest on umieszczony dobrze później filtr powietrza?
tak więc w moim ruchu z silnikiem Diesla (renault) powietrze dociera przez wąż w filtrze powietrza (prostokątny) a stamtąd jest dzielone na 4 rury, aby dostać się bezpośrednio do komory spalania. co oznacza że mam umieścić 4 "śmigła" tylko w rurach wchodzących do komory spalania przestrzeni filtracyjnej? czy daję się zrozumieć?

Uwaga: Jeśli link nie działa idziesz http://quanthomme.free.fr następnie klikasz na kontynuację i przyszłość quanthomme, potem tam wiadomości, a na końcu w 3. wiadomości z 17082006 „ważne ostrzeżenie Z”.

tak szybko, jak ja lepiej poinformowani Robię to dla mojego ruchu i mojego roweru i dam Ci znać.

dziękuję za odpowiedź.
Om
Yv
0 x
Wszyscy jesteśmy braćmi. Niektórzy bardziej niż inni ....
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79115
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10972




przez Christophe » 22/08/06, 12:01

Tak, to jest to samo, ale z mniejszymi wyjaśnieniami niż na forums tutaj...:) Jeśli AC jest idea pochodzi stąd ...

https://www.econologie.com/forums/economiseu ... vt669.html

Dziękujemy za opinię.
0 x
Andre
Pantone badacz silnika
Pantone badacz silnika
Wiadomości: 3787
Rejestracja: 17/03/05, 02:35
x 12




przez Andre » 22/08/06, 15:47

Halo
Dla turbulatorem na niedawnym diesel, więc saving're TPAS mierzalnego Zero
Dla magnesów na Diesl jest minimalne oszczędności
to daje nieznaczne uczucie przyspieszania i znowu ..
I zwracać uwagę, jeśli grasz na rurze za filtrem paliwa, że ​​wszystko jest czyste, małe cochonerie pompa masz zamiar regreter.
Magnesy neodymu jest złapany w twardym

Turbulator (trbine) jest efficace w silnikach benzynowych z sondy lambda, a jeszcze wszystkich silników.
Magnes jest trochę lepiej na silniku benzynowym. (Nic podejść zasłony)
Ale nie sądzę, że gospodarka nimi jest YTD.
oboje działają na szybkość spalania, dlatego silnik sterowany przez komputer dostosowuje się do nowych warunków.



André
0 x
Denis
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 944
Rejestracja: 15/12/05, 17:26
Lokalizacja: Rodan-Alpy
x 2

Wygaszacz paliwa turbulator: Z




przez Denis » 22/08/06, 16:52

„The turbulator (trbine) jest efficace w silnikach benzynowych z sondy lambda i jeszcze wszystkich silników”
Cześć Andrew, oznacza to, że ci, którzy nie mają sondę lambda, nikt nie ma wyników?
0 x
Denis
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 944
Rejestracja: 15/12/05, 17:26
Lokalizacja: Rodan-Alpy
x 2




przez Denis » 22/08/06, 16:56

dla YVV, powitanie, w przypadku faudrais umieścić 4 TURBU aby uzyskać wstęp, po kierunku obrotów, kąt ostrza musi ssay!
0 x
Avatar de l'utilisateur
YVV
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 15
Rejestracja: 04/04/05, 18:45
x 1




przez YVV » 23/08/06, 10:04

Zacznę od roweru. bcp prostsze w produkcji w puszce lub inny. i jak to jest tuż przed gaźnika bez jakiegokolwiek ryzyka połknięcia do silnika.
dla ruchu zrobiłbym to bardziej poważnie od solidnej rury, bo jak mam umieścić directos przy przyjęciu przyjazdów dając do komory spalania, nie mam ochoty w ogóle do dupy. Chciałbym to zrobić we wrześniu, kiedy miałem dostęp do miejsca, w którym mógłbym Tinker.
om
yv
0 x
Wszyscy jesteśmy braćmi. Niektórzy bardziej niż inni ....
Targol
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1897
Rejestracja: 04/05/06, 16:49
Lokalizacja: Region Bordeaux
x 2




przez Targol » 23/08/06, 10:15

powiedzieć YVV pytanie dokuczliwy mnie, co się na kierownicy swojego awatara?
0 x
„Każdy, kto wierzy, że wykładniczy wzrost może trwać w nieskończoność w skończonym świecie, jest głupcem lub ekonomistą”. KEBoulding
Avatar de l'utilisateur
YVV
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 15
Rejestracja: 04/04/05, 18:45
x 1




przez YVV » 23/08/06, 10:22

nic, nie ma nic na kierownicy rower. Efekt optyczny może być z kablami?
0 x
Wszyscy jesteśmy braćmi. Niektórzy bardziej niż inni ....
Targol
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1897
Rejestracja: 04/05/06, 16:49
Lokalizacja: Region Bordeaux
x 2




przez Targol » 23/08/06, 10:37

Ahh tak, to twoja noga, że ​​mylić z nieznanego urządzenia !!!

Muszę zmienić moje okulary, ja : Lol:
0 x
„Każdy, kto wierzy, że wykładniczy wzrost może trwać w nieskończoność w skończonym świecie, jest głupcem lub ekonomistą”. KEBoulding
Avatar de l'utilisateur
YVV
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 15
Rejestracja: 04/04/05, 18:45
x 1




przez YVV » 23/08/06, 10:43

Christophe
Przed pytam moje pytanie miałem jazdę na link, który cytujesz. ale są mieszane i tam stron 12. Y „PMC, generator turbulencji, olej, itp ... plus wymiana znaków, trudno jest znaleźć tam jej kota ....

Podsumowując, co zrozumiałem: robię to tak nazwałem Z (rodzaj śmigła) (patrz linki I przewidzianych powyżej) I miejsce ideał tuż przed wejściem cyclinder. jeśli biorę przykład z mojego roweru najlepiej jest umieścić po gaźnika tuż przed cylindra; raczej niż pomiędzy filtrem powietrza i gaźnika, jak myślałem pierwotnie. Pan potwierdzić?

Potem przyszedł dwa czynniki: 1- liczbę ostrzy w śmigło. 2- kierunku obrotu tarczy (w prawo lub w lewo) 3- i wreszcie nachylenia tych ostrzy.
Czy to prawda? Coś jeszcze?
Czy ktoś może potwierdzić lub zaprzeczyć?
i to lepiej zrobić to poprawnie, chociaż niklu w puszce lub innego materiału o bardzo gładka? w porządku?

bok: FYI jeżdżę 25% oleju napędowego na mój ruch bez obaw (za wyjątkiem pompy: Należy zachować ostrożność podczas napełniania, jeśli nie będzie retouver linka ...). we Francji z olejem 0,90c litr w cenie nie dużo czasu, ale w Hiszpanii 0,70c jest prawidłowy. we Francji musi znaleźć producenta directos ropy: są ludzie, którzy sprzedają do 0,75 do 0,80c litr. Koniec zakwaterowania.

Om
Yv
0 x
Wszyscy jesteśmy braćmi. Niektórzy bardziej niż inni ....

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "silników specjalnych, patentów, zmniejszenie zużycia paliwa"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Google Adsense [Bot] i goście 200