Doping Association-elektrolizy w celu zwiększenia wydajności

Wskazówki, porady i wskazówki, aby obniżyć zużycie, procesów lub wynalazki jak niekonwencjonalnych silników: Silnik Stirlinga, na przykład. Patenty poprawiające spalanie: traktowanie plazmą z wtryskiem wody, jonizację paliwo lub utleniacz.
Avatar de l'utilisateur
abyssin3
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 623
Rejestracja: 18/07/05, 15:12

Doping Association-elektrolizy w celu zwiększenia wydajności




przez abyssin3 » 03/03/06, 19:58

Po prostu pomysł, który przychodzi mi do głowy. Czy ktoś próbował serializować elektrolizę na wlocie powietrza do dopingu wodnego?

Mój pomysł jest następujący: w przypadku domieszkowania wodą lub nawet w niektórych montażach Pantone potrzebny jest dopływ powietrza (zimnego lub ogrzanego) w bełkotce.
Teraz, jeśli elektroliza działa i oszczędza paliwo, dlaczego nie podłączyć jej bezpośrednio do wlotu powietrza w bełkotce? więc być może moglibyśmy mieć ekonomię dzięki samemu dopingowi, ale dodatkowo dzięki stworzeniu paliwa wodorowego…
:P
0 x
Avatar de l'utilisateur
NLC
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2751
Rejestracja: 10/11/05, 14:39
Lokalizacja: Nantes




przez NLC » 03/03/06, 20:50

To już pomysł, który mieliśmy z dudu i który został nawet wspomniany przez innych w poście ulepszona elektroliza wierzę

Jest to rzeczywiście coś do wypróbowania, ale już teraz konieczne jest zweryfikowanie samego domieszkowania wodorem :?


A+
0 x
Avatar de l'utilisateur
abyssin3
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 623
Rejestracja: 18/07/05, 15:12




przez abyssin3 » 05/03/06, 17:56

To już pomysł, który mieliśmy z dudu


:P

z tego, co widziałem na twojej stronie (bardzo dobrze zrobione, znalazłem), wydaje się, że masz już wyniki porównywalne z Utopią. Jest już całkiem nieźle. warto byłoby już zrobić prototyp (sam doping wodorem), żeby go zweryfikować i zmierzyć zużycie.
0 x
Avatar de l'utilisateur
NLC
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2751
Rejestracja: 10/11/05, 14:39
Lokalizacja: Nantes




przez NLC » 05/03/06, 21:16

Tak, osiągamy taką samą wydajność jak urządzenie utopia (< 4W/h na litr gazu)

Do prawdziwych testów oczekuję tego! Ale po mojej stronie mam nieprzewidziane zdarzenia, mój reaktor przeciekał wszędzie, musiałem to zrobić ponownie w sobotę. Mam nadzieję, że w najbliższą sobotę będę mógł wreszcie przeprowadzić prawdziwy test, montując tymczasowo system w moim pojeździe.
0 x
Avatar de l'utilisateur
lau
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 814
Rejestracja: 19/11/05, 01:13
Lokalizacja: Vaucluse




przez lau » 06/03/06, 14:48

Nie mogę się doczekać, aby czekać na wyniki NLC, byłby to afront wobec pana Moreau i jego sonoluminescencji.
Wspomniałem już o wykonywaniu elektrolizy bezpośrednio w bełkotce; ale skierowanie przepływu H2 w aspirację tego jest lepszym pomysłem, pozostaje wiedzieć, czy te 2 procesy się uzupełniają.
0 x
Liczba cząsteczek w kropli wody jest równa liczbie kropli, który zawiera Morza Czarnego!
yahi
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 115
Rejestracja: 06/04/05, 19:48
Lokalizacja: w pobliżu Nantes (44)




przez yahi » 17/04/06, 13:11

dla NLC:

WIĘC ? to działa? czy pcv trzyma?

yahi
0 x
Gdy będziemy mieć prawo do wstrzymania stosowania oleju?
Bezpłatne obiekt!
Avatar de l'utilisateur
NLC
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2751
Rejestracja: 10/11/05, 14:39
Lokalizacja: Nantes




przez NLC » 17/04/06, 14:27

Cześć Yahi, nie poczyniłem żadnych postępów od ostatniego razu...
Za dużo rzeczy do zrobienia...
:?
0 x
Sat-va
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 15
Rejestracja: 11/03/06, 10:55




przez Sat-va » 17/04/06, 16:38

Cześć wszystkim,
byłeś zainteresowany patentem Archiego Blue'a?
źródło kwantowe.
wykorzystuje wlot powietrza do oddzielania pęcherzyków wodoru.
0 x
niewiedza pozwala Menner owce lub chcemy.
Avatar de l'utilisateur
NLC
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2751
Rejestracja: 10/11/05, 14:39
Lokalizacja: Nantes




przez NLC » 17/04/06, 17:22

Tak, dobrze znam zasadę, ale montaż nie jest oczywisty w przypadku elektrolizy wieloogniwowej połączonej szeregowo.
0 x
jonule
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2404
Rejestracja: 15/03/05, 12:11




przez jonule » 20/09/06, 11:18

równie interesujące powinno być użycie reaktora pantone jako elektrody? stamtąd umieścić 6 równolegle ...

Nie wiem też, czy polaryzacja wyjścia elektrolizera za pomocą pola magnetycznego (rodzaj ekonomizerów) jest interesująca, ponieważ w reaktorze pantone jest już pole magnetyczne ...
0 x

Powrót do "silników specjalnych, patentów, zmniejszenie zużycia paliwa"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 279