Nowy arkusz taryfowy 2006 dla Utopii

Wskazówki, porady i wskazówki, aby obniżyć zużycie, procesów lub wynalazki jak niekonwencjonalnych silników: Silnik Stirlinga, na przykład. Patenty poprawiające spalanie: traktowanie plazmą z wtryskiem wody, jonizację paliwo lub utleniacz.
Avatar de l'utilisateur
lau
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 814
Rejestracja: 19/11/05, 01:13
Lokalizacja: Vaucluse

Nowy arkusz taryfowy 2006 dla Utopii

przez lau » 31/01/06, 14:59

Witryna utopia opublikowała nowy arkusz cenowy pokładowego zestawu do wytwarzania wodoru… jak dotąd nic nowego.
Z tą różnicą, że trzecia linia tabeli wskazuje produkt w fazie rozwoju i wkrótce wprowadzony na rynek.
Ogłoszenie jest tak ogromne w moich oczach, że jeśli nie znasz tego gościa, prawie uwierzyłbyś, że to oszustwo.

http://www.utopiatech.fr/downloads/Tari ... n_2006.pdf
0 x
Liczba cząsteczek w kropli wody jest równa liczbie kropli, który zawiera Morza Czarnego!
Avatar de l'utilisateur
bob_isat
Pantone badacz silnika
Pantone badacz silnika
Wiadomości: 290
Rejestracja: 26/08/05, 18:07

przez bob_isat » 31/01/06, 15:18

Superjednostkowy ekstraktor energii kwantowej....KTO!....

Myślałem, że ten M.MOREAU został wymieniony w kategorii „oszuści” według econologie, prawda?
0 x
Avatar de l'utilisateur
lau
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 814
Rejestracja: 19/11/05, 01:13
Lokalizacja: Vaucluse

przez lau » 31/01/06, 15:33

Nie ma dowodów na to, że jest oszustem, jego wadą jest zbyt wczesne promowanie swojego procesu i jego język pisany przypominający teksty science fiction.
0 x
Liczba cząsteczek w kropli wody jest równa liczbie kropli, który zawiera Morza Czarnego!
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79288
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11024

Re: Nowy cennik Utopii na rok 2006

przez Christophe » 31/01/06, 17:40

Lau napisał:Ogłoszenie jest tak ogromne w moich oczach, że jeśli nie znasz tego gościa, prawie uwierzyłbyś, że to oszustwo.


KUPA ŚMIECHU ! Właśnie dlatego, że znam tego faceta, a zwłaszcza jego „nikczemne” komercyjne podejście, mogę sklasyfikować ten proces…

Co pozwala zaliczyć go do „dobrego”?

Swoją drogą, gdybyśmy wszyscy rozumowali jak Moreau, czy wiesz, ile musiałby sprzedać zestaw Systeme G/Spad? 5000 do 10 000 €...(patrz +)
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79288
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11024

przez Christophe » 31/01/06, 17:45

Lau napisał:Nie ma dowodów na to, że jest oszustem, jego wadą jest zbyt wczesne promowanie swojego procesu i jego język pisany przypominający teksty science fiction.


Nie ma dowodu, że tak nie jest!
Jeśli mamy produkt, który nie jest doskonały, NIE SPRZEDAJEMY go w przedsprzedaży!

Wiem, że kk1 wysłał czek na kwotę 1200 euro... bez żadnej faktury/paragonu!! Ale dokąd idziemy???? : Evil:
0 x
Avatar de l'utilisateur
NLC
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2751
Rejestracja: 10/11/05, 14:39
Lokalizacja: Nantes

przez NLC » 31/01/06, 17:56

Cóż, dla mnie rzeczą, która może wyjaśnić jego opóźnienie, jest arkusz cenowy: nie ma 1, ale 5 różnych produktów.

Zamiast oferować je wszystkie na raz, może lepiej byłoby zacząć od produktu, dokładnie go dokończyć, sprzedać, a następnie przejść do odmian. Zaletą jest to, że zyski ze sprzedaży można następnie przeznaczyć na finansowanie nowych produktów.
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79288
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11024

przez Christophe » 31/01/06, 19:20

Dokładnie... ale ten plik PDF z różnymi produktami, które już widziałem... (lepiej sprzedać oszustwo za 5000 euro niż 1000 euro, prawda?) i to wyraźnie dowodzi, że dzieje się coś podejrzanego, prawda?
0 x
Avatar de l'utilisateur
NLC
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2751
Rejestracja: 10/11/05, 14:39
Lokalizacja: Nantes

przez NLC » 01/02/06, 10:44

Nie wiem, czy to oszustwo. Aby się upewnić, musimy jeszcze poczekać.

Wiem, że po drugiej stronie Atlantyku istnieje sporo podobnych systemów, które wyposażają nawet duże ciężarówki. Więc mówię sobie, że to może tylko działać.

To, co denerwuje, pojawia się także w cenniku. Czytając go, mamy pewność, że produkty rzeczywiście są dostępne.
Jeżeli tak nie jest, konieczne byłoby wyjaśnienie następujących kwestii: dostępność od ...
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79288
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11024

przez Christophe » 01/02/06, 10:55

nlc napisał:Nie wiem, czy to oszustwo. Aby się upewnić, musimy jeszcze poczekać.


I dać się oszukać biednym???


nlc napisał:Wiem, że po drugiej stronie Atlantyku istnieje sporo podobnych systemów, które wyposażają nawet duże ciężarówki. Więc mówię sobie, że to może tylko działać.


Zatem Twoim zdaniem nie jest możliwe, aby kilku oszustów sprzedawało ten sam proces?

nlc napisał:To, co denerwuje, pojawia się także w cenniku. Czytając go, mamy pewność, że produkty rzeczywiście są dostępne.
Jeśli tak nie jest, konieczne byłoby określenie czegoś takiego: dostępność od ..


Bez komentarza ...
0 x
Sdc77
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 95
Rejestracja: 22/06/05, 16:52
Lokalizacja: france

przez Sdc77 » 01/02/06, 11:29

I dać się oszukać biednym???


Uuu, nie zgadzam się!! Wyraźnie wskazano, że jest to zamówienie za pobraniem, a zatem płatne przy odbiorze. Jeśli Twój przyjaciel rzucił mu czek, to błędnie go odczytał.
Jeśli chodzi o mnie, otrzymałem wczoraj e-mail od pana Moreau, w którym przeprosił za opóźnienie i poinformował, że ostateczny termin od dzisiaj wynosi 4 miesiące.

NDC
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "silników specjalnych, patentów, zmniejszenie zużycia paliwa"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Google Adsense [Bot] i goście 153