Kolejny silnik wodny !!!!

Wskazówki, porady i wskazówki, aby obniżyć zużycie, procesów lub wynalazki jak niekonwencjonalnych silników: Silnik Stirlinga, na przykład. Patenty poprawiające spalanie: traktowanie plazmą z wtryskiem wody, jonizację paliwo lub utleniacz.
Podania
x 17

Kolejny silnik wodny !!!!




przez Podania » 21/01/06, 10:52

Kolega i przyjaciel podarowali mi dwa wycinki z gazety, które zeskanowałem i udostępniłem tutaj:

Obraz
Obraz
0 x
Christine
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 1144
Rejestracja: 09/08/04, 22:53
Lokalizacja: W Belgii, po
x 1




przez Christine » 21/01/06, 11:02

: Chichot:
Genialny wynalazek, znaleziony sam bez pomocy nikogo ... bez opisu ani liczb ... Nie wiem czemu, coś mi przypomina ...

W każdym razie, o ile wiem ... zostawiam technikom komentarz.
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79323
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11042




przez Christophe » 21/01/06, 11:08

Normalna Christine ... aby uzyskać informacje techniczne, musisz zapłacić 100 € ... Wygląda na to, że dobry (wydaje mi się, że dziennikarz) to nie dla jego osobistego zysku ... tylko 100 € x 300 ca 30 000 € ... a nie 3000 ... Zastanawiam się, pkoi Nie robię tego samego ... Muszę być zbyt głupi? A może za młody? W każdym razie ... nie wiem, jak długo będę nadal „poświęcał się”, aby inni mogli zarabiać pieniądze. Mam dość… Pewnego dnia ekonologia będzie istnieć bardziej i prawdopodobnie będzie przyczyną rekuperatora w gatunku ... Ale hej, moglibyśmy wierzyć w system pantone / G, ale nic pewnego ...
0 x
Podania
x 17




przez Podania » 21/01/06, 11:10

Myślę, że wygląda jak elektroliza.
0 x
Christine
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 1144
Rejestracja: 09/08/04, 22:53
Lokalizacja: W Belgii, po
x 1




przez Christine » 21/01/06, 11:18

Nie złość się, Christophe, i przeczytaj ponownie swój podpis: „To nie dlatego, że bardzo się mylą, mają rację”
0 x
Avatar de l'utilisateur
jean63
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2332
Rejestracja: 15/12/05, 08:50
Lokalizacja: Owernia
x 4




przez jean63 » 21/01/06, 11:27

Bonjour à tous,

Byłoby ciekawie wiedzieć, czy działa na tej samej zasadzie co pantone? : Idea: : Mrgreen:
Czy ktoś próbował skontaktować się z tym odkrywcą przez telefon?
Kiedy myśli nasz ekspert webmaster / ekonolog? :?
Czy Christophe przekazał swoje staże inżynierskie Ministerstwu Środowiska czy ANVAR?
Dlaczego nie rozmawiać o ekonologii w gazetach i telewizji ze wszystkimi testerami, którzy robią wszystko, aby przetestować pantone?
0 x
Dopiero kiedy przyniósł dół ostatnie drzewo, ostatnia rzeka zanieczyszczoną się, ostatni złowione ryby człowiek zda sobie sprawę, że pieniądze nie są jadalne (Indian MOHAWK).
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79323
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11042




przez Christophe » 21/01/06, 11:36

jean63 napisał:Bonjour à tous,
Czy Christophe przekazał swoje staże inżynierskie Ministerstwu Środowiska czy ANVAR?
Dlaczego nie rozmawiać o ekonologii w gazetach i telewizji ze wszystkimi testerami, którzy robią wszystko, aby przetestować pantone?


1) Anvar sfinansował mój PFE ... więc TAK, oni są w pełni świadomi ... wszystkie wezwania o pomoc z ADEME, ANVAR, INRETS ( + greenpeace, zielenie ...) ... po tym, jak mój PFE pozostał na próżno! (patrz moja mini autobiografia na stronie) ... w najlepszych przypadkach odpowiedź brzmiała: „Nie możemy nic dla ciebie zrobić”, w najgorszym wypadku zostałem całkowicie zignorowany!

2) W tym delikatnym temacie rolą mediów może nie jest mówienie prawdy, ale dezorientowanie ludzi, a nawet dyskredytowanie systemu ... Nie zapominaj, że media są finansowane przez duże firmy duży udział! Dlatego nie mają interesu w walce z tymi, którzy im płacą ...

Uważam, bez nadmiernej dumy, że ekonologia (nie ja, ale strona i forum więc każdy z was, który uczestniczy w tym, przyczynia się do tego) stał się „naukowym” ODNIESIENIEM do tego, co dotyczy systemu pantone lub G. Dziennikarze Pkoi nie oferują mi wywiadu? Pkoi, czy nie przekazują słów z witryny? (zamiast pokazywać, i nie jest to pejoratywny, raczej zwariowany wynalazca? ”Wiele pytań, na które odpowiedzi mocno wątpię w ich„ bezstronność ”...

3) Wszystkie działy są świadome mojego projektu, pantonu i ekonologii ... bądź pewien, bo mam dowód ...
Ostatnio edytowane przez Christophe 22 / 01 / 06, 11: 35, 1 edytowany raz.
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79323
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11042




przez Christophe » 21/01/06, 11:51

Cóż, jeśli nie wrócę do artykułu, zobaczę, czy facet złożył patent ... skoro mówi się, że 20 lat temu wynalazł rzecz (trochę jak Alberic w raporcie FR3 ...)
0 x
Sdc77
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 95
Rejestracja: 22/06/05, 16:52
Lokalizacja: france




przez Sdc77 » 21/01/06, 12:43

Z pozdrowieniami,
Gdybyś był bardziej ciekawy, częściej bywałeś forum essececiel i znalazłbyś duszę charytatywną w osobie Francka, który zapłacił wspomnianą sumę, zeskanował i udostępnił cały plik ICI

Ponadto przeprowadził wiele testów, a na razie pachnie jak oszustwo. Jest to proces mieszania Pantone i bingopaliwa, woda jest odparowywana w podgrzewanym reaktorze węglowym (jednak elektrycznie), a mieszanina węgiel + woda + wysoka temperatura = kraking wody (teoretycznie). Nasi przyjaciele Franck podzielił się również swoimi doświadczeniami i rozczarowaniami związanymi z tym słynnym reaktorem ICI

Miłego tygodnia 8)

NDC
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79323
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11042




przez Christophe » 21/01/06, 12:47

Dziękuję za linki, ale za uwagę ... przepraszam, ale z mojej strony wierzę, że ekonologia (strona + forum ) zajmuje mi tyle czasu (jestem prawie sam, nawet jeśli podpisuję „zespół”, to zawsze było + „pro” lol), że tak naprawdę nie mam już dla innych forums...

W przeciwnym razie zobaczę szczegółowo skany (niezbyt przyjemne dla rodzaju ich opublikowania, ale jeśli jest to oszustwo, nie szkoda!) Ale pierwsze strony wyglądają bardzo jak bla bla ... Więc idź i spójrz szczegółowo skan + zwrot XP ... nie wierząc zbyt wiele ...

ps: przekazywanie przez oszustów tego rodzaju (założę się, że węgiel jest zużywany ... jakie zainteresowanie?) POTWIERDŹ MOJĄ HIPOTEZĘ 3) mojego poprzedniego postu ... :płakać: :płakać:
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "silników specjalnych, patentów, zmniejszenie zużycia paliwa"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 271