mahg jlnaudina (pomóż mi to rozgryźć)

Wskazówki, porady i wskazówki, aby obniżyć zużycie, procesów lub wynalazki jak niekonwencjonalnych silników: Silnik Stirlinga, na przykład. Patenty poprawiające spalanie: traktowanie plazmą z wtryskiem wody, jonizację paliwo lub utleniacz.
Dudu x2
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 54
Rejestracja: 23/11/05, 14:08
Lokalizacja: 49600

mahg jlnaudina (pomóż mi to rozgryźć)




przez Dudu x2 » 10/01/06, 02:32

Lubię JLNAUDIN (krótka opinia)

Ufam tym doświadczeniom, w tym mahgowi, który z pewnością jest jednym z tych największych sukcesów.

Udało mu się uzyskać plon większy niż 1...

Więcej informacji można znaleźć na ich stronie internetowej...

http://jlnlabs.imars.com/mahg/index.htm

w końcu o to, czego chcę, to z twoją pomocą, aby lepiej zrozumieć jego system, wykorzystać wiedzę, którą można spróbować odtworzyć.

Tutaj interesuje mnie mahg, to także dlatego, że jestem w trakcie przeprowadzania zoptymalizowanej elektrolizy z NLC. (patrz link w moim avatarze)

Uważam, że istnieje wiele interesujących informacji, których nie można wykorzystać ...


Niekoniecznie łatwo jest mówić o czymś, czego się nie wie
więc proponuję przejść do pytań, na które każdy z nas spróbuje odpowiedzieć.

Jeśli zdecydujesz się zacząć, śmiało, podczas gdy ja trochę lepiej przestudiuję system.

jeśli są tacy, którzy czują się bardziej komfortowo (zarówno od strony technicznej, jak i na poziomie angielskiego), sugeruję nawet, aby wyjaśnili, jak to działa. używane napięcie, częstotliwość, wyjaśnienie budowy mahg itp.

staraj się wyjaśnić prościej, jak to działa ...
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79288
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11024




przez Christophe » 10/01/06, 10:14

Ten proces opiera się na różnicy entalpii reakcji, która miałaby miejsce przy rozpadzie wodoru (zauważ, że nie chodzi o spalanie!) ... To znaczy H2 -> 2 H +

W efekcie ; rozbicie H2 wymagałoby mniej energii niż energia rekombinacji 2-atomowego wodoru. (zobacz prace Langmuira)

https://fr.wikipedia.org/wiki/Irving_Langmuir

Pod względem użytkowania możemy zobaczyć pompę ciepła bez wymiennika… ale co ze stabilnością COP w czasie?
Ostatnio edytowane przez Christophe 10 / 01 / 06, 10: 33, 2 edytowany raz.
0 x
Avatar de l'utilisateur
NLC
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2751
Rejestracja: 10/11/05, 14:39
Lokalizacja: Nantes




przez NLC » 10/01/06, 10:20

Powiedz dudu, może powinniśmy zakończyć to, co jest w toku, zanim przejdziemy do czegoś innego, prawda???? : Lol: : Lol: : Lol: : Lol:

Bo wszystko robimy w tym samym czasie i nic nie idzie do przodu ;)

Skończymy pantone i elektrolizę, a potem wrócimy do Meyera i Mahga?

Co o tym sądzisz ? ;)
0 x
Dudu x2
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 54
Rejestracja: 23/11/05, 14:08
Lokalizacja: 49600




przez Dudu x2 » 10/01/06, 20:37

Po prostu pracowałem nad swoim mózgiem, czekając, aż będę mógł ruszyć do przodu w obecnym systemie!!! : Oops:

nigdy nie działa wystarczająco c mała bestia! : Lol:

A u mnie postępuje dsl... Nawet jeśli nie jest szybki. warto było czekać zaoszczędziliśmy ponad 200 € stali nierdzewnej... : Evil:

a ze swojej strony łopata nie chce jej zakładać z powrotem na traktor znajomego bo są spawy które odbiegają. Naprawdę nie chcę wypychać 2-3 litrów wody, kiedy wychodzi z silnika...

nie sapd poddaję się...

Mamy pod ręką znacznie lepsze... A ja tylko próbuję lepiej zrozumieć zasadę mahg, aby wziąć pomysły na naszą elektrolizę... : Wink:
0 x
Avatar de l'utilisateur
snono
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 22
Rejestracja: 22/11/04, 09:37




przez snono » 11/01/06, 10:21

I masz rację.
Tak wiele do odkrycia
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79288
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11024




przez Christophe » 11/01/06, 10:28

dudux2 pisze:po mojej stronie łopata nie chce jej wkładać z powrotem do ciągnika znajomego bo są spawy które się odchylają. Naprawdę nie chcę wypychać 2-3 litrów wody, kiedy wychodzi z silnika...

nie sapd poddaję się...

Mamy o wiele lepsze pod ręką


Spad wykonany przez Ciebie czy przez Apte?
Bcp lepiej jest szybko powiedziane… na papierze nie mam nic przeciwko…w praktyce wątpię…
0 x
Avatar de l'utilisateur
NLC
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2751
Rejestracja: 10/11/05, 14:39
Lokalizacja: Nantes




przez NLC » 11/01/06, 10:35

Nie, on to zrobił.

A co do elektrolizy, zaraz naprawimy...
0 x
Avatar de l'utilisateur
wirbelwind262
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 238
Rejestracja: 29/06/05, 11:58
Lokalizacja: Fouras
x 29




przez wirbelwind262 » 26/01/06, 17:44

Cześć!
Chciałbym poznać naturę promieniowania emitowanego przez MAHG, ponieważ
mówi, że nie jest emitowane żadne nieprawidłowe promieniowanie (brak promieniowania alfa, beta, gamma i X), ale dlaczego w takim razie licznik Geigera mierzy dawkę promieniowania jonizującego?
Jeśli trzeba położyć wokół niego warstwę ołowiu, jest wystarczająco dużo emisji radonu i innych elektrowni jądrowych!
Osobiście jestem sceptycznie nastawiony do nieszkodliwości jego radioaktywnego „buzina”!
Czy ktoś może wyjaśnić, co jest tego przyczyną?
dziękuję!
@+ i powodzenia!!!!
0 x
Avatar de l'utilisateur
gegyx
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6979
Rejestracja: 21/01/05, 11:59
x 2903




przez gegyx » 27/01/06, 17:20

wirbelwind262 napisał:żadne anomalne promieniowanie (brak promieniowania alfa, beta, gamma i X) nie jest emitowane, ale jak to się dzieje, że licznik Geigera mierzy dawkę promieniowania jonizującego?

Przeczytaj w innym forum:
licznik Geigera faktycznie wykrywa jonizację w rurce gazu rozrzedzonego, która służy jako czujnik, jonizację tę można wywołać na 4 sposoby:
1) Jądra helu (alfa).
2) Elektrony (beta)
3) Twarde promieniowanie rentgenowskie lub UV
4) Przejście bardzo silnego impulsu o częstotliwości radiowej HF


Możemy filtrować, za pomocą ekranu takiego jak arkusz folii aluminiowej, który przechwyci pierwsze 2.
0 x
Dudu x2
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 54
Rejestracja: 23/11/05, 14:08
Lokalizacja: 49600




przez Dudu x2 » 06/02/06, 23:59

ciąg dalszy chłopaki robi się ciekawie (przepraszam chłopaki, jeśli nie jestem obecny, ale ciężko pracuję nad moim systemem wodorowym)...


więc nie ma zbyt wiele czasu na obieranie jego systemu


ale dalej to mnie interesuje!
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "silników specjalnych, patentów, zmniejszenie zużycia paliwa"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Bing [Bot] i goście 146