Centralny implozyjne elektrolizy

Wskazówki, porady i wskazówki, aby obniżyć zużycie, procesów lub wynalazki jak niekonwencjonalnych silników: Silnik Stirlinga, na przykład. Patenty poprawiające spalanie: traktowanie plazmą z wtryskiem wody, jonizację paliwo lub utleniacz.
Avatar de l'utilisateur
Gildas
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 879
Rejestracja: 05/03/10, 23:59
x 173

Centralny implozyjne elektrolizy




przez Gildas » 20/03/12, 00:28

Po zbadaniu HHO natknąłem się na to:
http://www.agoravox.fr/actualites/techn ... ve-a-41670

Wróćmy do naszej instalacji elektrolizy. Wyobraźmy sobie, że prawie cały tlen i wodór przereagowały. Tworzy to depresję bliską próżni. Wystarczy wówczas zaprojektować taki silnik implozyjny, który podczas pracy będzie generował prąd elektryczny siła mechaniczna. Co więcej, cała tajemnica tego sukcesu polega na tym, że wynalezienie „silnika implozyjnego”


Nie wspomina nawet o energii łuku elektrycznego, którą można odzyskać podczas implozji HHO????


ps: moja wiadomość nie jest we właściwym miejscu.
0 x
Avatar de l'utilisateur
chatelot16
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6960
Rejestracja: 11/11/07, 17:33
Lokalizacja: Angouleme
x 264




przez chatelot16 » 20/03/12, 00:54

przestań bzdury

oczywiście wodór i tlen sprawiają, że woda jest prawie próżnią w porównaniu z objętością pierwotnych gazów, jeśli woda jest zimna

ale spalanie wytwarza również dużą ilość energii i cała wytworzona woda będzie miała postać pary o wysokiej temperaturze o objętości znacznie większej niż początkowa objętość gazu!

po prostu poeksperymentuj z małą objętością… to prawdziwa eksplozja, która wszystko psuje
0 x
Avatar de l'utilisateur
Gildas
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 879
Rejestracja: 05/03/10, 23:59
x 173




przez Gildas » 20/03/12, 01:01

jak więc wyjaśnisz to doświadczenie implozji HHO?

http://www.youtube.com/watch?v=67ugdaXoUwk
0 x
Avatar de l'utilisateur
chatelot16
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6960
Rejestracja: 11/11/07, 17:33
Lokalizacja: Angouleme
x 264




przez chatelot16 » 20/03/12, 01:20

Twój youtube niczego nie dowodzi, nie mogę zgadnąć, co robimy

natomiast kawałek rury PCV o średnicy 1 cm i długości 10 cm napełniony mieszanką tlenu i wodoru z korkami na obu końcach, z iskrą zapalającą, gaśnie głośno, a korki odchodzą daleko

te historie o implozjach są fałszywe
0 x
dedeleco
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 9211
Rejestracja: 16/01/10, 01:19
x 10




przez dedeleco » 20/03/12, 02:42

chatelot16 napisał:Twój youtube niczego nie dowodzi, nie mogę zgadnąć, co robimy

natomiast kawałek rury PCV o średnicy 1 cm i długości 10 cm napełniony mieszanką tlenu i wodoru z korkami na obu końcach, z iskrą zapalającą, gaśnie głośno, a korki odchodzą daleko

te historie o implozjach są fałszywe


Rakiety Saturn i Ariane nigdy by nie wystartowały, gdyby to była prawda, popychane przez wyrzucanie gazów reakcyjnych o bardzo wysokich temperaturach, które w wyniku reakcji zamieniają się w parę wodną:
2.H2+02-->2.H20

Gildas pisał:jak więc wyjaśnisz to doświadczenie implozji HHO?

http://www.youtube.com/watch?v=67ugdaXoUwk


Wyjaśnienie jest fizycznie proste, zbliżone do oszustwa magika, wykorzystującego podstawową fizykę.

Jednakże, jeżeli powłoka mieszaniny, która pali się lub eksploduje, opiera się wybuchowi dzięki swojej dużej elastyczności dla objętości, która nie jest zbyt duża i Wytworzona para wodna ochładza się i skrapla, to z 2 objętości H2 i 1 O2, czyli 3 objętości, otrzymujemy 2 objętości pary wodnej (jeśli ciśnienie zewnętrzne jest wystarczająco niskie) i bardzo mała objętość ciekłej wody, co daje pozorną implozję w objętości od 3 do 1 w temperaturze powyżej 100°C i od 3 do 0,036/22,4=0,0016 w temperaturze 20°C poniżej 100°C, co rzeczywiście powoduje implozję ze współczynnikiem 1/1867, poprzez utworzenie się wody w stanie ciekłym po reakcji gazów wyjściowych, ale po całkowitym ochłodzeniuoraz z wystarczająco elastyczną i rozciągliwą powłoką, aby przeciwstawić się bardzo silnej, przejściowej ekspansji gazów doprowadzonych do wysokiej temperatury podczas eksplozji.
Woda w dużych ilościach otaczająca butelkę, poprzez swoją bezwładność, blokuje rozszerzanie i zapewnia dość szybkie ochłodzenie, aby w butelce skroplić się w parę wodną, ​​która następnie spłaszcza się.


dlatego implozja jest zwodnicza, po prostu kondensacja powstałej wody zastępuje gazy wyjściowe H2 i 02 objętością 1867 razy mniejsząpo całkowitym ochłodzeniu w kalorymetrze wystarczająco silny, aby wytrzymać przejściową eksplozję.

Chcę zrobić silnik z tą implozją, powolny jak stygnięcie, całkowicie sprowadza się do marnowania energii reakcji, ponieważ energia powolnego skurczu termicznego jest znacznie słabsza niż energia reakcji chemicznej.

Rakiety Saturn i Ariane nie ulegają implozji.

22,4 to objętość jednego mola gazu w temperaturze 20°C, a 36 cm3 to objętość dwóch moli wody w stanie ciekłym. Dla tych, którzy mają trudności ze zrozumieniem tych liczb, zobacz Lavoisiera około 1780 roku.

Aby położyć kres tym błotnistym filmom.
0 x
Avatar de l'utilisateur
chatelot16
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6960
Rejestracja: 11/11/07, 17:33
Lokalizacja: Angouleme
x 264




przez chatelot16 » 20/03/12, 03:15

jeśli zbudowalibyśmy silnik do eksplozji tlenu i wodoru, energia wytworzona przez dużą objętość pary wodnej powstałej w wyniku eksplozji jest główną energią wytworzoną

ale wtedy moglibyśmy sobie wyobrazić utworzenie dużego zagłębienia w wyniku chłodzenia i skraplania pary wylotowej, co wytworzyłoby energię niższą niż ciśnienie eksplozji, ale nie można jej pominąć, zawsze dodatkowo

niestety nigdy nie uruchamiamy silnika wodorowego i czystego tlenu… jest powietrze, które psuje zainteresowanie tą kondensacją
0 x
Avatar de l'utilisateur
Gildas
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 879
Rejestracja: 05/03/10, 23:59
x 173




przez Gildas » 20/03/12, 10:09

dedeleco napisał:Rakiety Saturn i Ariane nigdy by nie wystartowały, gdyby to była prawda, popychane przez wyrzucanie gazów reakcyjnych o bardzo wysokich temperaturach, które w wyniku reakcji zamieniają się w parę wodną:
2.H2+02-->2.H20

AMHA wystarczy lekko zrównoważyć mieszaninę HHO, aby uzyskać wyrzut gazów reakcyjnych.
Ale nie jestem w 100% pewien implozji HHO, ze względu na tajemnice gazu Browna, w szczególności fakt, że istnieje kilka rodzajów wody. Mój eksperyment z elektrolizą przeprowadzono z wodą deszczową. Nie mam absolutnie pojęcia, czy gaz I wyprodukowany był mono lub dwuatomowy, mój poziom wykształcenia nie przekracza uczelni.



Jednakże, jeżeli powłoka mieszaniny, która pali się lub eksploduje, opiera się wybuchowi dzięki swojej dużej elastyczności dla objętości, która nie jest zbyt duża i Wytworzona para wodna ochładza się i skrapla, to z 2 objętości H2 i 1 O2, czyli 3 objętości, otrzymujemy 2 objętości pary wodnej (jeśli ciśnienie zewnętrzne jest wystarczająco niskie) i bardzo mała objętość ciekłej wody, co daje pozorną implozję w objętości od 3 do 1 w temperaturze powyżej 100°C i od 3 do 0,036/22,4=0,0016 w temperaturze 20°C poniżej 100°C, co rzeczywiście powoduje implozję ze współczynnikiem 1/1867, poprzez utworzenie się wody w stanie ciekłym po reakcji gazów wyjściowych, ale po całkowitym ochłodzeniuoraz z wystarczająco elastyczną i rozciągliwą powłoką, aby przeciwstawić się bardzo silnej, przejściowej ekspansji gazów doprowadzonych do wysokiej temperatury podczas eksplozji.


Do wykonania patatora jak poniżej,
http://www.youtube.com/watch?v=rC5A5AJAGTg
Mogę potwierdzić, że mieszanina tylko 10-15% tlenu i reszty azotu i butanu jest bardzo energetyczna! (w objętości wytworzonego gazu) Więcej niż moja mieszanina wykonana z 33% O2 ​​i 66% d' H2 podczas mojej elektrolizy doświadczenie tam, gdzie było tylko kliknięcie jako eksplozja z wytworzeniem jasnoniebieskiego łuku elektrycznego na całej długości węża.

https://www.econologie.com/forums/fabricatio ... 08-40.html
0 x
Avatar de l'utilisateur
Gildas
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 879
Rejestracja: 05/03/10, 23:59
x 173




przez Gildas » 21/03/12, 09:22

...i eksperymentator HHO, który również twierdzi, że podczas rekombinacji HHO rzeczywiście pojawia się prąd: (od 8:30)
http://www.dailymotion.com/video/xa108c ... o-3-3_news

Elektroliza implozyjna byłaby doskonałą alternatywą dla energii jądrowej.
0 x
Avatar de l'utilisateur
Gaston
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1910
Rejestracja: 04/10/10, 11:37
x 88




przez Gaston » 21/03/12, 10:05

Gildas pisał: Elektroliza implozyjna byłaby doskonałą alternatywą dla energii jądrowej.
I wytwarza więcej energii, niż zużywa do elektrolizy :zaszokować: :?
0 x
Avatar de l'utilisateur
Gildas
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 879
Rejestracja: 05/03/10, 23:59
x 173




przez Gildas » 21/03/12, 11:23

Tak, dzięki mechanicznemu ruchowi silnika implozyjnego.

Cóż, pozostaje to sprawdzić. Logicznie rzecz biorąc, powinno działać, musimy zobaczyć, co można odzyskać z łuku elektrycznego implozji.
0 x

Powrót do "silników specjalnych, patentów, zmniejszenie zużycia paliwa"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 167