Dla Andrzeja

Wskazówki, porady i wskazówki, aby obniżyć zużycie, procesów lub wynalazki jak niekonwencjonalnych silników: Silnik Stirlinga, na przykład. Patenty poprawiające spalanie: traktowanie plazmą z wtryskiem wody, jonizację paliwo lub utleniacz.
nofy
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 164
Rejestracja: 11/09/05, 21:08
x 1




przez nofy » 07/11/05, 11:02

Witaj Andrew,
Wiem, że dobrze znasz się na lotnictwie, czy masz jakąś wiedzę na temat budowy poduszkowca?
Z góry dziękuję.

Nofy (sen)
0 x
Andre
Pantone badacz silnika
Pantone badacz silnika
Wiadomości: 3787
Rejestracja: 17/03/05, 02:35
x 12




przez Andre » 07/11/05, 12:45

Cześć Nofy
Ponieważ właśnie sformatowałem komputer i straciłem trochę zdjęć i danych, zamierzam poszukać i wysłać Ci kilka zdjęć wodolotu, nad którym pracowałem dla śmigła.
Do obsługi tego typu maszyny potrzeba czegoś więcej niż tylko podstaw, jest ona prawie tak delikatna jak samolot pod względem masy i wyważenia, ta, która, jak widziałem, napotykała problemy podczas przyspieszania, konieczne było użycie wiosła z tyłu, aby zapobiec przesuwaniu się przodu wznosząc się w powietrze z dużą prędkością.
Tam, gdzie mieszkam, na wyspach Lac St Pierre są duże zbiorniki wodne na niskim poziomie, ale ogólnie nie są to zwykłe maszyny, w obiegu są 4, porównując łodzie jest bardzo mało..
André
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "silników specjalnych, patentów, zmniejszenie zużycia paliwa"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 228