Magnesy ...

Wskazówki, porady i wskazówki, aby obniżyć zużycie, procesów lub wynalazki jak niekonwencjonalnych silników: Silnik Stirlinga, na przykład. Patenty poprawiające spalanie: traktowanie plazmą z wtryskiem wody, jonizację paliwo lub utleniacz.
Dearcham
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 105
Rejestracja: 29/10/03, 23:55




przez Dearcham » 18/02/04, 21:44

Dobra, więc proszę, nie skacz mi do gardła.

Widziałem na niektórych stronach, że umieszczenie magnesów przed wlotem pozwalało zorientować składniki benzyny i w pewien sposób ją ujednolicić, co skutkowało zwiększeniem plonów (mówili o tym nawet na butiku m6; jeśli to nie jest odniesienie : Lol:)

Mamy nawet link w dyskusjach blabla: zobacz przeniesiony post

Czy uważasz, że może to dodatkowo wzbogacić plony Pantone, czy wręcz przeciwnie, grozi rozmagnesowaniem środkowego paska?

Co?
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79360
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11060




przez Christophe » 18/02/04, 22:42

Moja odpowiedź w poprzednim poście na ten temat jest jednak, jak sądzę, jasna: magnes = maksymalnie 5%.
Wiedząc, że warunki pogodowe mogą mieć wpływ na konsumpcję nawet o 20%… te 5% już tak naprawdę nic nie znaczy.

Do sprawdzenia Pantone boost, ale moim zdaniem nie ma się czego spodziewać po polu ciągłym... z drugiej strony pola alternatywne to już inna bajka...:)
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79360
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11060




przez Christophe » 18/02/04, 22:45

0 x
Dearcham
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 105
Rejestracja: 29/10/03, 23:55




przez Dearcham » 22/04/04, 01:00

ok, kontynuuję wątek tutaj, ponieważ ostatecznie nie ma to wiele wspólnego z Geet

Najwyraźniej test został przeprowadzony przez program telewizyjny na 2 produktach, a zyski dla najlepszych wynoszą około 30%
Według nich im bardziej samochód jest zachłanny tym lepiej pracuje ale test był robiony tylko na jednym turze ;) (a 4X4)

wideo ; to tam! .(w sekcji wideo)
0 x
Bibiphoque
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 749
Rejestracja: 31/03/04, 07:37
Lokalizacja: Bruksela




przez Bibiphoque » 23/04/04, 08:49

:P
Witam,
Wydaje mi się, że coraz częściej magnetyzm miałby do czynienia ze znacznymi zyskami dla wielu procesów chemicznych... więc ciąg dalszy nastąpi :)

Konieczne byłoby wykonanie testów z bardzo silnymi magnesami, takimi jak neodym
: Rolleyes:
A+
0 x
To nie dlatego, że zawsze mówił, że to niemożliwe, że nie powinniśmy próbować :)
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79360
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11060




przez Christophe » 24/04/04, 14:28

Dearcham napisał:ok, kontynuuję wątek tutaj, ponieważ ostatecznie nie ma to wiele wspólnego z Geet

Najwyraźniej test został przeprowadzony przez program telewizyjny na 2 produktach, a zyski dla najlepszych wynoszą około 30%
Według nich im bardziej samochód jest zachłanny tym lepiej pracuje ale test był robiony tylko na jednym turze ;) (a 4X4)

wideo ; to tam! .(w sekcji wideo)

30% przez uniesienie stopy tak!!
lol
Maksymalna skuteczność 5%.

kils przechodzi na stanowisku testowym, a ja bym się kłaniał!

gdyby to zadziałało, wszyscy przewoźnicy byliby wyposażeni (opłata w mniej niż 15 dni, biorąc pod uwagę zużycie ciężarówek)

Jestem naprawdę zniesmaczony, że telewizja interesuje się takimi oszustwami i ignoruje realne rozwiązania...
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79360
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11060




przez Christophe » 24/04/04, 14:29

Bibiphoque napisał::P
Witam,
Wydaje mi się, że coraz częściej magnetyzm miałby do czynienia ze znacznymi zyskami dla wielu procesów chemicznych... więc ciąg dalszy nastąpi :)

Konieczne byłoby wykonanie testów z bardzo silnymi magnesami, takimi jak neodym
: Rolleyes:
A+

TAK TAK TAK !

osobiście czytałem świadectwo eksperymentatora zmieniającego prędkość małego silnika, po prostu umieszczając elektromagnes wokół rury wlotowej… i grając na częstotliwościach!

doświadczenie do powtórzenia!
0 x
Dearcham
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 105
Rejestracja: 29/10/03, 23:55




przez Dearcham » 25/04/04, 19:15

gdyby to zadziałało, wszyscy przewoźnicy byliby wyposażeni (opłata w mniej niż 15 dni, biorąc pod uwagę zużycie ciężarówek)


Rôo brzydki argument, to samo moglibyśmy powiedzieć o geecie, dopingu do wody czy czymkolwiek innym...
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79360
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11060




przez Christophe » 25/04/04, 20:59

tak, to łatwy argument ale słuszny bo prostota magnesów i koszt montażu magnesów nie jest porównywalny z tym z domieszkowaniem wodą.... a potem pkoi nie pokazuje krzywych na stole probierczym? muszą mieć środki, biorąc pod uwagę ceny, po których sprzedają proste „plastyfikowane” magnesy…
0 x
Avatar de l'utilisateur
Misterloxo
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 480
Rejestracja: 10/02/03, 15:28
x 1




przez Misterloxo » 25/04/04, 21:09

Może głupie pytanie, ale i tak je zadam:

Czy nie moglibyśmy użyć alternatora (użyć prądu przed jego wyprostowaniem) do wytworzenia zmiennego pola magnetycznego wokół linii, która doprowadza paliwo tuż przed pompą wtryskową lub tuż przed gaźnikiem?
0 x
Nauka nieposłuszeństwo jest procesem długotrwałym. To trwa przez całe życie, aby osiągnąć doskonałość. "Maurice Rajsfus
I pomyśleć, to znaczy nie ma. "Alain, filozof

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "silników specjalnych, patentów, zmniejszenie zużycia paliwa"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 200