uczniów w klasie prep Prośba o kontakt

Wtrysk wody w silnikach termicznych i słynny "silnik pantone". Ogólne informacje. Wycinki prasowe i filmy. Zrozumienie i naukowe wyjaśnienia wtrysku wody do silników: pomysły na montaże, badania, analizy fizyko-chemiczne.
john73
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 4
Rejestracja: 26/09/05, 19:24




przez john73 » 26/09/05, 20:07

Bonjour à tous,
Jesteśmy dwójką studentów drugiego roku klasy przygotowawczej w Sabaudii (2) (lycée monge) i jako przedmiot studiów (TIPE) w tym roku wybraliśmy PMC-Pantone.

Z braku czasu nie możemy go zbudować.
W naszych badaniach musimy skoncentrować się na punkcie bardziej precyzyjnym niż cały system, co byłoby dla nas szaleństwem (brak czasu, a zwłaszcza wiedzy).

Dlatego szukamy każdego w regionie Rodan-Alpy, który skonfigurował system i nie tylko, aby móc prawidłowo zwiększyć naszą globalną i lepszą wiedzę na temat systemu (i być może przeprowadzić
pomiary i późniejsze odczyty). Mamy nadzieję, że uda nam się w ten sposób określić orientację i dokładny cel naszych badań.
Możemy podróżować po całym regionie Rodan-Alpy.

<_
0 x
skyfish
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 18
Rejestracja: 16/04/05, 23:24




przez skyfish » 27/09/05, 08:57

cześć John, jeszcze nie założyłem pantone, ale jadę do Mérindol w najbliższą sobotę, żeby zobaczyć, co tam się dzieje; + Właśnie nabyłem 4X4 z dużym dieslem 2.8 l, już bardzo zaawansowanym wiekiem i kilometrami; wkrótce zwróci się ku olejowi i zbada możliwość dodania pantone do eksperymentów.
Jeśli nic więcej, chciałbym rozważyć pójście do przodu z tobą.
Informuj mnie na bieżąco.
do +
Luc
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79117
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10972




przez Christophe » 27/09/05, 12:29

Myślę, że na stronie jest cała niezbędna dokumentacja do Twojej pracy....
0 x
john73
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 4
Rejestracja: 26/09/05, 19:24




przez john73 » 27/09/05, 16:44

skyfish pisze:cześć John, jeszcze nie założyłem pantone, ale jadę do Mérindol w najbliższą sobotę, żeby zobaczyć, co tam się dzieje; + Właśnie nabyłem 4X4 z dużym dieslem 2.8 l, już bardzo zaawansowanym wiekiem i kilometrami; wkrótce zwróci się ku olejowi i zbada możliwość dodania pantone do eksperymentów.
Jeśli nic więcej, chciałbym rozważyć pójście do przodu z tobą.
Informuj mnie na bieżąco.
do +
Luc

>Luc dziękuję za propozycję, informuj nas na bieżąco o postępach w eksperymentowaniu z pantone, ponieważ byłoby interesujące mieć więcej i inne spojrzenie na tworzenie systemu i jego eksperymentowanie, wiedząc, że nie będziemy mieli czasu na złożenie systemu my sami.
0 x
john73
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 4
Rejestracja: 26/09/05, 19:24




przez john73 » 27/09/05, 16:45

to prawda, że ​​nie byłem zbyt wyraźny (lub nawet niezbyt) dsl.
Dokładniej mówiąc, chciałbym spotkać ludzi, którzy zmontowali system i nadal go eksploatują, aby mieć dostęp do rzeczywistego systemu (bo odtworzenie systemu jest dla nas nie do pomyślenia), aby być może wykonać na nim pewne pomiary fizyczne; które byłyby dla nas interesujące (do dodania do naszego badania).
0 x
Avatar de l'utilisateur
rezut
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 191
Rejestracja: 01/12/04, 14:58
Lokalizacja: Chalon-sur-Saone
x 2




przez rezut » 28/09/05, 11:15

cześć John73

Jestem w regionie Saône et Loire i jeśli potrzebujesz zdjęcia lub informacji na temat mojej edycji (aut9 na http://perso.wanadoo.fr/quanthommesuite/Re...lPMCPantone.htm ), wszystko w porządku
aby zobaczyć to na miejscu, należy omówić, czy nie ma mediów, a jeśli zachować anonimowość

dla skyfisha
Merindol jest daleko, ale na stronach (http://perso.wanadoo.fr/quanthommesuite ... antone.htm)
znajdziesz więcej osiągnięć spad i kopie spad znacznie lepsze i dużo łatwiejsze do osiągnięcia, ponieważ aby spawać jedno lub trzy u dla reaktorów, musisz być koronowanym mistrzem spawania, aby nie przeciekać (patrz tr23)
istnieją inne rozwiązania pozwalające uniknąć tego problemu
0 x
skyfish
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 18
Rejestracja: 16/04/05, 23:24




przez skyfish » 28/09/05, 17:20

dziękuję rezut, spędziłem dużo czasu studiując pytanie w sieci, aw szczególności na stronach, które zgłaszasz; Jeżdżę do Mérindol bardziej po to, by skorzystać z ich doświadczenia, niż by odkryć ich „produkt”. Często uczymy się „na żywo” rzeczy, których nie ma w żadnym raporcie. Ale pewne jest, że istnieją inne rozwiązania niż ich.
anonimowość powiadasz? Szanuję go i będę go szanować, gdybyśmy mieli się spotkać, ale szczerze myślisz, że masz sobie dzisiaj coś do zarzucenia, że ​​po prostu chcesz popchnąć świat w innym kierunku?
do +
:ph34r:
0 x
Avatar de l'utilisateur
rezut
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 191
Rejestracja: 01/12/04, 14:58
Lokalizacja: Chalon-sur-Saone
x 2




przez rezut » 29/09/05, 13:12

witaj Skyfishu

anonimowość nie jest dla was (członków ekologii), ale raczej po to, aby uniknąć dziennikarzy, którzy w większości myślą bardziej o swoim wizerunku niż o zrobieniu reportażu godnego ich imienia, bez uznania projektanta projektu, a nie pantone i eksperymentatorami, którymi jesteśmy, i nie chcę, żeby mi kiedykolwiek przeszkadzano
trzeba to oczywiście pokazać, ale nikomu, na razie jest wystarczająco dużo przykładów
Cieszę się, że mogę jeździć trochę mniej brudno i sprawić, że niektórzy z tego skorzystają, podsiadając na ciągnikach lub innych w zamian za inne usługi
najważniejsze jest to, że media zaczynają o tym mówić (ponownie dziś rano 2), aby jak najwięcej osób mogło się tym zainteresować i zrobić to samo po swojej stronie, ponieważ im nas więcej, tym lepiej planeta będzie
rezut
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79117
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10972




przez Christophe » 29/09/05, 13:31

anonimowość nie jest dla ciebie (członkowie ekologii)


anonimowość kompromituje ten proces... plus nie jest zbyt odważna ze strony zainteresowanych. Osobiście nigdy nie ukrywałem się przed prawdziwym nazwiskiem, ale nie wiem, gdzie byłbym dzisiaj, gdybym to zrobił…

najważniejsze jest to, że media zaczynają o tym mówić (ponownie dziś rano 2)


Ach dobrze? W ogóle nie jestem świadomy ... Czy to na pantone?
0 x
Avatar de l'utilisateur
rezut
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 191
Rejestracja: 01/12/04, 14:58
Lokalizacja: Chalon-sur-Saone
x 2




przez rezut » 29/09/05, 14:07

anonimowość kompromituje ten proces... plus nie jest zbyt odważna ze strony zainteresowanych. Osobiście nigdy nie ukrywałem się przed prawdziwym nazwiskiem, ale nie wiem, gdzie byłbym dzisiaj, gdybym to zrobił…


tak jak mówiłem nie chcę być znudzony... przez dziennikarzy ale osoby zainteresowane kopiowaniem systemu są oczywiście mile widziane ;)

Ach dobrze? W ogóle nie jestem świadomy ... Czy to na pantone?


nie wiem czy dali nazwę pantone nie widziałem ale to jeden z kolegów z pracy który wie że zamontowałem ten system w moim aucie który mi o tym powiedział było to 2giej porannej gazety około 7 rano rozmawiali o oparach i zmniejszonym spalaniu nie wiem więcej
0 x

Wróć do „Wtrysk wody w silnikach cieplnych: informacje i objaśnienia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 124