kontakt pantone

Wtrysk wody w silnikach termicznych i słynny "silnik pantone". Ogólne informacje. Wycinki prasowe i filmy. Zrozumienie i naukowe wyjaśnienia wtrysku wody do silników: pomysły na montaże, badania, analizy fizyko-chemiczne.
1300gsxr
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 3
Rejestracja: 08/09/05, 21:52




przez 1300gsxr » 08/09/05, 22:17

witam wszystkich, których chciałbym się skontaktować z geet pantone. Czy mógłbyś wskazać ważny, ponieważ wszyscy, których do tej pory znalazłem, są martwi dzięki z góry
0 x
1300gsxr
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 3
Rejestracja: 08/09/05, 21:52




przez 1300gsxr » 08/09/05, 22:34

tak, przeczytałem dziękuję, ale Geet Industri zbankrutował ????? czy istnieje sposób, aby się z nimi skontaktować nie?
0 x
Avatar de l'utilisateur
Hoedic
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 9
Rejestracja: 18/12/04, 16:10




przez Hoedic » 09/09/05, 06:23

Biorąc pod uwagę destrukcyjną determinację, której poddani są Pantoniści wszystkich pasów, uważam, że ludzie technicznie zdolni do wdrożenia tego rodzaju rozwiązań powinni się ukrywać i nie oficjalnie komunikować, jeśli są już zgrupowani.
Oprócz nowej woli rządu, aby głosować za nowymi formami energii w kontrolowany sposób, istnieje duże prawdopodobieństwo, że fluktuacja zostanie zintensyfikowana, aby zniechęcić technicus vulgum pécus do zbyt dużych działań na poziomie sprzedaży. już zarezerwowane. Im mniej jesteśmy szaleni, tym więcej ciasta ..........
Tak więc dyskrecja i działanie to nasze najlepsze atuty.

Wszystkie dotychczasowe doświadczenia związane z wymianą paliwa były powoli niszczone przez lobbisów naftowych, którzy finansując polityków, i tak chronią się przed nieuniknionym końcem.
Czy musimy czekać, aż w naszych rzekach nie będzie już ryb?

Niech siła i będzie z nami!
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79126
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10974




przez Christophe » 11/09/05, 13:43

Wręcz przeciwnie, uważam, że być może dzięki przejrzystości i uczciwości będziemy w stanie coś zrobić ... Tego właśnie bronię na stronie ... bądźcie paranoiczni lub naiwni ... a prawda zawsze kończy się zwycięstwem!

Jeśli chodzi o Paula Pantone, jeśli chcesz się z nim skontaktować, to na swój sposób, ale nie przyniesie wiele.
Zobacz moje spotkanie z nim: https://www.econologie.com/articles.php?lng=fr&pg=1294
0 x
Phil 14
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 93
Rejestracja: 27/06/05, 12:28
Lokalizacja: Calvados




przez Phil 14 » 11/09/05, 15:37

cześć ekonologia
oto artykuł, który znalazłem w gazecie o nazwie przemysł i techniki, co myślisz?
Phil 14

ps: 3. próba pobrania.
Nie mogę pobrać 2 stron, które zeskanowałem w formacie tiff, a następnie w formacie bmp.
0 x
Avatar de l'utilisateur
Misterloxo
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 480
Rejestracja: 10/02/03, 15:28
x 1




przez Misterloxo » 11/09/05, 21:19

phil 14 napisał:cześć ekonologia
oto artykuł, który znalazłem w gazecie o nazwie przemysł i techniki, co myślisz?
Phil 14

ps: 3. próba pobrania.
Nie mogę pobrać 2 stron, które zeskanowałem w formacie tiff, a następnie w formacie bmp.

Spróbuj wysłać je do nas e-mailem (do mnie i Christophe)
0 x
Nauka nieposłuszeństwo jest procesem długotrwałym. To trwa przez całe życie, aby osiągnąć doskonałość. "Maurice Rajsfus
I pomyśleć, to znaczy nie ma. "Alain, filozof
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79126
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10974




przez Christophe » 11/09/05, 22:43

Tak, ale najpierw należy przekonwertować plik .gif (w przypadku tekstu bcp) lub .jpg (w przypadku obrazu bcp), ponieważ w przeciwnym razie może nie zostać przesłany pocztą e-mail (maks. 3 mln dotyczy mnie)
0 x
1300gsxr
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 3
Rejestracja: 08/09/05, 21:52




przez 1300gsxr » 13/09/05, 02:01

dziękuję za link, nie byłem dsl małych nieoczekiwanych
krótko mówiąc, że i tak mówimy o energii ... uważaj na polowanie !!!!!! ale myślę, że wszyscy możemy dokonać zmian
i mówię to głośno i wyraźnie tak, wierzę w ten system, nawet jeśli moje doświadczenia nie są rozstrzygające na stronie quanthomme, podajemy linki do kontaktu z panem. pantonne, które nie są już ważne c, jest dla niego, że pozwoliłem sobie zapytać, ponieważ jestem zainteresowany zmuszeniem mnie do nabycia planu c wszystko, jeśli nastąpiły zmiany w akcie nabycia dziękuję, powiedz mi


współrzędna
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79126
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10974




przez Christophe » 13/09/05, 08:27

Plany Pantone są ściśle dla NIC ... poza wzbogaceniem Pantone ... (właśnie zapłacił 100 000 $ depozytu, aby wyjść z więzienia !!)

Wszyscy, którzy je widzieli, powiedzą ci ... Przeczytaj raczej strony pana Davida i raport mojego inżyniera ... dowiesz się o wiele więcej ...
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Wtrysk wody w silnikach cieplnych: informacje i objaśnienia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 114