ile mamy wyczyścić

Wtrysk wody w silnikach termicznych i słynny "silnik pantone". Ogólne informacje. Wycinki prasowe i filmy. Zrozumienie i naukowe wyjaśnienia wtrysku wody do silników: pomysły na montaże, badania, analizy fizyko-chemiczne.
Avatar de l'utilisateur
pinkfloyd30
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 18
Rejestracja: 30/08/05, 12:04




przez pinkfloyd30 » 03/09/05, 20:22

ALE TAK WIDAĆ!! PRZESTAŃMY JEŹDZIĆ Z ZBIORNIKIEM JAKO NAJLEPSZYM SILNIKIEM!!! WYRZUCAJMY NASZE WIELKIE SAMOCHODY DO ŚMIECI!!! PO CO SZYBKOŚĆ, JEŚLI ZA 50 LAT MA BYĆ SUCHO??? JAZDA NORMALNIE, ALE CZYSTO!!! PRZESTAŃ KUPOWAĆ NOWE SAMOCHODY I WYMIEŃ JĄ PO 60 000 KM !! NEVADA MOJEGO OJCA WYKONAŁA SWOJE 300 000 TERMINALÓW I W PRZECIWNOŚCI DO NIEGO JESZCZE NIE UMARŁA, KONSERWOWAŁ SWOJE SAMOCHODY I NAWOSKOWAŁ SWOJE POMPY, A NEVADA WCIĄŻ NARUSZA I PRACUJE JESZCZE LEPIEJ. tak, bo nie wiem, czy zdajesz sobie sprawę, ale przez ciągłe kupowanie nowych samochodów kraj traci dużo pieniędzy!! oznacza to w rzeczywistości, że energia wykorzystywana do produkcji naszych „starych samochodów” byłaby bezużyteczna, ale potrzeba również energii do ich zmielenia i późniejszego składowania (a wciąż mówimy o recyklingu), krótko mówiąc, musimy powstrzymać konsumpcję, aby podkopać ekonomię kraju (no cóż, zawsze możemy spróbować czego?? nie???), musimy posadzić ziemniaki w naszym ogródku, a także wykopać studnię, z której będziemy czerpać wodę dzięki pompie do rzepaku, którą zrobimy sobie i na wodzie (będziemy potrzebować generatora, który też tak działa)

Krótko mówiąc, był to zaangażowany i niezwiązany z tematem komentarz (i myślę też, że bezużyteczny) do posta, ale hej, staram się wziąć udział, ponieważ bardzo mi się to podoba forum, a mam zamiar zaadaptować reaktor pantone na wykaszarkę, która po podpisaniu aktów notarialnych pozostała w meblowym schowku mojego ojca. DZIĘKI
0 x
„Jak możemy nie podziwiać siły, której używa człowiek, aby zobaczyć gałąź, na której siedzi ???” Jean-Marie Bigard

Wróć do „Wtrysk wody w silnikach cieplnych: informacje i objaśnienia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 140