Informacje zwrotne z doświadczeń związanych z dopingiem wodnym

Wtrysk wody w silnikach termicznych i słynny "silnik pantone". Ogólne informacje. Wycinki prasowe i filmy. Zrozumienie i naukowe wyjaśnienia wtrysku wody do silników: pomysły na montaże, badania, analizy fizyko-chemiczne.
Andre
Pantone badacz silnika
Pantone badacz silnika
Wiadomości: 3787
Rejestracja: 17/03/05, 02:35
x 12

Informacje zwrotne z doświadczeń związanych z dopingiem wodnym




przez Andre » 08/05/09, 03:35

Halo

Po 47500 XNUMX km dopingu wodnego zauważyłem spadek osiągów jakbym nie dopingował, brak oszczędności i spadek mocy
Po weryfikacji
GV częściowo zatkany, reaktor bardzo zatkany, słaby przepływ powietrza, przepuściłem sprężone powietrze przez układ, poprawa wydajności, ale nadal ograniczenie w reaktorze, podjąłem ekstremalne środki.
Rozgrzej silnik, napełnij reaktor i komputer główny kwasem
Chloridric, pozostawić na 10 minut, następnie spłukać wodą i przedmuchać powietrzem, zużycie stało się normalne 28% do 30% oszczędności w krótkim teście na 110 km, muszę jeszcze przeprowadzić dłuższe testy, aby zobaczyć, czy znajdę 33% 35%, które Już to zrobiłem i dodatkowo sprawdzam czy nawet pręt wyczyszczony na żywym metalu jest sprawny w porównaniu do reaktora pokrytego wapieniem

Zaskakujące jest to, że ci, którzy obsługują reaktory od długiego czasu, nie wspomnieli o tym problemie?

André
0 x
jeff2410
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 38
Rejestracja: 21/02/06, 22:35
Lokalizacja: EURE




przez jeff2410 » 08/05/09, 09:52

cześć andre,
Nie mam takiego przebiegu jak Ty w Pantone, zwłaszcza, że ​​w listopadzie zeszłego roku wymieniałem silnik w mojej 106 (początek awarii uszczelki pod głowicą) i od tamtej pory go nie montowałem.Tak więc przy przebiegu około 8000 km w Pantone mój drążek pozostał czysty, być może wynika to z faktu, że jest on wolny w reaktorze, więc wibracje zapobiegają osadzaniu się osadów.
a+
0 x
JEFF2410

Wróć do „Wtrysk wody w silnikach cieplnych: informacje i objaśnienia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 141