Jak jeździć ze starym silnikiem gaźnika z e85

Wtrysk wody w silnikach termicznych i słynny "silnik pantone". Ogólne informacje. Wycinki prasowe i filmy. Zrozumienie i naukowe wyjaśnienia wtrysku wody do silników: pomysły na montaże, badania, analizy fizyko-chemiczne.
yc
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 2
Rejestracja: 11/04/07, 13:49

Jak jeździć ze starym silnikiem gaźnika z e85




przez yc » 17/09/08, 17:12

mam Mazdę z 1976 r. z 10-konnym silnikiem benzynowym ołowiowym z podwójnym gaźnikiem
że chcę recyrkulować z e85 (jeśli to możliwe)
Chciałbym wiedzieć, czy mogę umieścić e85, jeśli modyfikacja, jak to zrobić
skrzynka jest przeznaczona do iniekcji, więc myślę, że musimy zrobić coś więcej
pytania /
paliwo powinno nam wnieść więcej bogactwa
dlaczego warto spuszczać po 1000kms
czy mogę również zasilać benzyną bezołowiową SP95 bez ryzyka pęknięcia
wiedząc, że zanim jechałem zwykłymi ołowianymi
niektórzy twierdzą, że tak, że dodatek ołowiu to pipo (źródło kolektora starego samochodu, bez którego jeżdżą)

dziękuję za odpowiedź

Obraz
0 x
Avatar de l'utilisateur
Tiboshadow06
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 48
Rejestracja: 18/08/06, 12:15




przez Tiboshadow06 » 13/12/08, 19:59

Jazda na E85 na tego typu autach to prawie misja niemożliwa, żywotność silnika skróci się, w końcu jestem dobry żeby było jak najmniejsze ryzyko stłuczenia powiedziałbym że konieczna jest wymiana węże wlotowe paliwa przy wężach lotniczych. Do głowic cylindrów wiem, że dla starych Amerykanów są „wzmocnione” głowice cylindrów pozwalające na pracę na benzynie bezołowiowej zamiast super w bezpieczny sposób, to musi istnieć dla tej mazdy. W takim razie nadal w Ameryce są gaźniki z powłoką antykorozyjną specjalnie zaprojektowaną do etanolu, musisz się dowiedzieć! Konieczne jest również wykonanie testów poprzez zanurzenie przez chwilę niektórych delikatnych części (na przykład pływaka gaźnika) w etanolu, aby zobaczyć, czy nie zachodzi reakcja, która mogłaby je zniszczyć! Wtedy regulacja gaźnika i zapłonu są obowiązkowe, ale z tej strony nic nie wiem, co do dodatkowych skrzynek sceptycznie podchodzę do ich niezawodności ...

Między E-85 a SP95 oba mają negatywne punkty po stronie ekologii, E2 może być lepszy w użyciu, ale pod względem produkcji jest to katastrofa ekologiczna, cokolwiek '' niezależnie od zastosowanego paliwa, wydajność silnika musi zostać poprawiona w celu maksymalnego ograniczenia zużycia (rozjaśnij samochód, zainstaluj Z)

Mam nadzieję, że okażą się przydatne ...
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Wtrysk wody w silnikach cieplnych: informacje i objaśnienia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 98